21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
No uvidím..Sem eště teď dělala test..na to že není už ráno..tady fotečka všech testů pohromadě esi chcete kounout.. :-D http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo ta dnešní už je krásně vidět :-) no vidíš, za týden na to ani doktora nebudeš potřebovat
Odpovědět
Profilova fotka
jj dnešní je krásná..nemůžu se vynadívat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) to věřím a v pondělí bude ještě krásnější
Odpovědět
Profilova fotka
Já už mám doma jen jeden test a další už kupovat nechcu..tak ten poslední bych dělala nejřív tak ve středu..možná ve čtvrtek.. a pak už v pondělí půjdu k mudr...
Odpovědět
Profilova fotka
to je jasný, myslíš že to vydržíš? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj..já nechtěla testovat ani dneska ale holky na koníku ať se testnu a podle toho se zařídím v práci..tak sem je poslechla a jinak bych netestovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dnešní je fakt krásnej Ivi :-D Ale řekla bych, že už je jich dost x-) Já jsem měla 4 testy. Myslím, že v tvém případě už je to naprosto jasné ;-) Holky já frčím domů. Pokusím se ještě přihlásit, tak uvidím, jestli tu ještě budete! Tak zatím papapa a mějte se krásně!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno děvčátka, doufám že pro všechny, co Ivuš?! Ale snad jo, přála bych ti to mít aspoň tak jak jsem měla já. Jen ta únava a nechutenství, ale nezvracela jsem. Jen jednou a to si myslím, že je docela úspěch :-N Tak přeju krásný den a pokud se tu dnes neobjevíte, tak krásný víkend ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já mám dnes půl dne dovolenou, tak za hodinku pádím, udělám si vánoční výzdobu a úklid x-) pustím si muziku a hurá na to. Takže taky přeju kráááásný víkend a v pondělí pa
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, Áji, to ti tak závidím. Já si vánoční výzdobu udělám tak za 14 dní podle toho jak to u nás vypadá :-( Naštěstí už včera položili podlahu, tak se mi třeba poštěstí provést úklid už příští týden. No, byla by to paráda, protože co si budeme povídat, do Vánoc už moc času nezbývá x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ale zas budeš v novým krásným, neboj to s prdousem stihnete ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
doufám, ale já jsem tak natěšená na Vánoce, vždy mám naklizeno a výzdobu na advent a letos to prostě nevyjde :-S
Odpovědět
Profilova fotka
neboj, když nebude perfektně vysmejčeno tak to vánoce nepokazí, tak pádím, ještě něco dodělám a hurá domů, zatím pa a opatrujte se
Odpovědět
Profilova fotka
To já vím, ale je to přeci jen lepší. Ne že bych všude lezla, ale je to tam naklizený a vyzdobený a to je pro mě tou pravou vánoční atmosférou. Ale vhledem k tomu, že jsem holka šikovná, tak to zvládnu :-D Tak krásný víkend dámy x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno děvčata, tak jaký byl víkend?! Přeji vám krásný první prosincový den ;-) :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj, no u nás pracovní, já dělala vánoční úklid, zbyna byl v práci a v neděli měla babička oslavu, tak taky nic. jak vám je, skoromaminy a Ivi, co čárečka?
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, Ivi, ta ze včerejška je jasná jak facka, to už nejde vyvrátit
Odpovědět
Profilova fotka
Jů, ta je super :-D ;-) Jo, Ivi, teď už to vyrátit nejde 8-) HOlky, já dneska začínám 13tt a musím říct, že už se to na mě začíná ukazovat. Mamka se mě o víkendu lekla, prý kam s tím břichem :-N Včera jsem spadla ze schodů, ale nic mi není, tak snad je vše v pořádku. Hlavně by mě zajímalo, jak je Ivče ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jsi spadla ze schodů? hele dávej na sebe bacha, jo? ale snad se nic nestalo, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Ne, jsem v poho, ale měla jsem strach. Musím být opatrná a ne pořád tak spěchat ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no jste hodné že na mě myslíte.. :-D Dnešní den nic moc..ráno jsem jela na praxi a celý dopoledne mě bolelo bříško..pak to chvilku přestalo a teď bolí zas.. :-| Na praxi sem nakonec musela říct že su možná těhu pře chtěly aby sme tahaly těžký lidi a to já mám jako strach.. :-p Pak sem seděla ve škole a pak už huráá dom a zítra mě čeká 12tky v práci..nooo jsem zvědavá..snad bude vše ok..už aby bylo to pondělí..jsem moc zvědavá co řekne mudr.. :-) A macinko fakt dávej pozor a nikam nepadej :-o
Odpovědět
Profilova fotka
taky sme s macíkem zvědaví, ale myslím že se není čeho bát, čárka je výstavní x-) mě už zbývá jen 5 měsíců a taky budu snažilka, hihi
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den děvčátka, teda já si dneska dala. Zase fofr v práci, ale tak nějak přiměřený :-D To víš, že jsme napnuté jak struny, ale není co řešit, je to prostě jasná situace x-) Holky, za chvilku pádím domů, tak už se těším. Neboj, uteče to jako voda a ty budeš těhulka ;-) Já už za pět měsíců budu pomalu rodit :-x Musím říct, že z toho mám docela strach, ale to je asi přirozené :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj maci, zvládli to jiný, zvládneš to taky
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno děvčátka ;-) Já vím Áji, zvládnu to. Teď rodila tady u nás jedna a představ si, že v 19:15 ještě byla venku ve Slavkově a ve 20:10 se jí narodila holčička v Sokolově v nemocnici. To je snad to nejlepší, to by se mi líbilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a to byla ještě bez náznaků k porodu, jen jí bolelo břicho a nebylo jí dobře, no a za pár minut jí vezli :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, tak takhle si to taky představuju
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, to by bylo bájo a to to bylo první dítě, normálně jsem byla v šoku, ale myslím, že tohle mě nečeká, ale když budu myslet pozitivně a na porod se těšit, tak to bude v poho. Vždyť po tom šíleným zážitku budu v náručí držet svoje vysněné miminko a za to stojí každý porod, ne?! ;-) :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jistěě, i když při mím štěstí pojedu aspon 5x s poslíčkama a pak budu rodit aspon 20 hodin :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?