21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
pěkně mě pozlobily..na první testu neby čárka skoro vidět..sem se úplně vylekala a za 2h.dělala další test a tam naštěstí zase byly //..uff
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, já bych ráda miminko počala tak koncem září, tak to od toho května budem zkoušet, prostě uvidíme jak se to povede,
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, tak to už je jasnačka, líbí se mi jak to každej den sílí
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ajan :-) Tak sem objednaná na 8.12. v 10.45 na kontrolu..tak jsem zvědavá co mi mudr řekne..už by mělo být vidět i srdíčko.. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno děvčátka x-) Doufám, že nikoho netrápí ranní nevolnosti :-| Co Ivuš?! Takže Áji, taky letní miminečko, jo ;-) Držím pěsti, ať to vyjde jak si to představujete!!!! Jestli je někdo tedy zvědavý na mou kontrolu, tak musím říct, že vše dopadlo naprosto super. Malej krásně prospívá a roste a maminka ne :-D Mám 1kg dole, ale doktor říkal, že je to naprosto v pořádku. Samozřejmě mi Míša nevěřil, protože má pocit, že když nepřibírám, naopak něco shodím, tak že to ubližuje malýmu, ale nakonec to pochopil. Řekla jsem mu, že jsou holky, který od začátku zvrací a shodí mnohem víc. Nakonec to stejně každá dožene :-) Holky, tak už se mi blíží ke konci třetí měsíc, to je ale rychlost x-) 23.12. jdeme na další kontrolu. Budou nám dělat odběry na všechny možné testy, tak snad budeme mít k Vánocům krásný dárek, v podobě zdravého mimíska. Laborka je hned tam, tak to třeba nebude ani trvat, i když jsou svátky, tak asi spíš bude :-N No, ale kdo si počká ten se dočká, ne?! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojíík, maci tak to jsem mo ráda že se máte taky dobře.. x-) Maci a na kdy Ti vychází termín? Já dneska valím do škole a mooc se mně chce :-p Nějak špatné mně naštěstí zatím není..jen mně strááášně bolí prsa..a chvilama v podbřišku..jinak je mi krááásně x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mě vychází na 15.6., tak jsem zvědavá kdy to nakonec bude :-D Třeba to bude přesně do roka po svatbě x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nebo ještě máme dva termíny, můj taťka má 9.6. 50tiny a Míša má 10.6. 26 :-D No, uvidíme jak to dopadne. A kde vy vůbec jste. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj skoromaminy, mám práce jak na kostele, jak já vám vám závidím a zároven mám radost jako by se to týkalo mě x-) . já si počkám do toho května.
Odpovědět
Profilova fotka
Áji, tak to ti vůbec nezávidím. Já jsem na tom dneska dobře, jen mi to tu zase vůbec neutíká 8-( Už aby bylo 5 a abych mohla frčet domů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já naštěstí frčím za 3/4 hodiny
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mění situaci, závidím ti :-S Hned bych si to s tebou vyměnila, ale to bohužel 8-( Tady má asi někdo do půl třetí, co?! Jo Áji, co vlastně děláš?!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ná dělám nabídky a managera jakosti a odpady a tak na mě tatka hodil všechno co nestíhal a ted nestíhám taky, je toho moc, ale zase nezkrachujem
Odpovědět
Profilova fotka
Mám strojárnu, tak sem ráda, že sem v oboru.
Odpovědět
Profilova fotka
Maci a tobě je furt dobře? už něco nakupujete? a vybíráte kočárek? sem zvědavá na Ivču, ale podle mě je to jistotka
Odpovědět
Profilova fotka
To je určitě jistota, však nám to za pár dní potvrdí ;-) Takže rodinná firma, jo?! Je dobře, že je práce, jak sama říkáš, aspoň nekrachnete :-) Jo, mě je stále dobře, zvracet snad už nebudu, takže těhotenství si maximálně užívám. Jen ta únava, ale i ta se dá vydržet. Je to pro mě naprosto nejkrásnější období (zatím a věřím že to tak zůstane) - ovšem do té doby, než se ten prcek vyloupne na svět x-) to víš, už nakupujeme jak vzteklý. Většinou máme vše od známých, takže za pusinku. Oblečení už máme plno, postýlku normoš, postýlku cestovní, klokanku a všechno možný ostatní. Po kočárku pokoukáváme, ale ty co se mi líbí, tak jsou hrozně malinký, takže pro mě nemyslitelný. Potřebuju, aby se mi do něj vešel zimní fusak z berana a dokonce i to půlroční mimčátko :-) Takže uvidíme jak nakonec dopadneme.
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek děvčata ještě jednou :-D Už jsem dala fotky bříška do alba na koníkovi, takže když se budete chtít podívat, tak tady: http://www.modrykonik.cz/album/album.... Mělo by to jít :-p Krásný večer, krásnou noc a Ivuš, tobě klidné ráno ;-) Pa mi 2 :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno děvčata, tak jak se máme?! Já se mám výborně i když v práci se mi vůbec nelíbí. Včera jsme měli kontrolu a volala mi moje přímá nadřízená, že to máme úplně bez chyby. Jsme prostě výborná dvojka, až se naše vedoucí divila 8-) Mám z toho ohromnou radost, tak i malej je spokojenej x-) Pěkný den holky.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, maci krásné fotečky.. :-) Za jak dlouho po testu jsi šla k mudr? Já jdu ááááááááž toho 8.12.a připadá mně že se toho snad ani nedočkám.. :-D Včera i dneska jsem to zvládla a netestla..chci až tak v so nebo ne aby byla čárečka silnější..ještě 11dní..to je dlooouho...ale stejně mám trochu strach co mi mudr řekne..
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, vydrž, je to chvilka :-) , maci bříško už se krásně rýsuje, mě se taky líbí kočárky který jsou hrozně malý, nechápu proč nedělaj pořádný kočáry, sice jsou krásný, ale prtavý.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si první test dělala 6.10. a na konrolu jsem šla až 14.10., takže taky celkem dlouho, ale i přesto nebylo skoro nic vidět, akorát váček. Ivi, to je naprosto normální, každá máme strach a nemysli si, že se to po první návštěvě zlepší. Pokaždé když se ti bude blížit kontrola, tak se budeš strachovat, jestli je vše v pořádku, ale já se vždy uklidňuju větou, Proč by jako nemělo být ;-) myslet pozitivně, to je to co musíme dělat! Jo a díky :-) nechápu, že i když jsem shodila, tak mám břicho, ale je to tím, že to bříško se zvětšuje díky orgánům a nejde o špeky, ale jen o to zvětšení. Každopádně jsem zvědavá na tu kontrolu v prosinci, protože pokud se nepletu, tak mi bude dělat ultrazvuk, tak uvidíme :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jé ahojky Áji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Čauvec, první ultrazvuk? hihi to bude super.
Odpovědět
Profilova fotka
No, první kde už bude opravdu něco vidět. Jen nevím, jestli to nenechá až na leden, kdy už by mohlo být vidět co to bude! x-) No, je to celkem jedno, protože oni i po hmatu poznají, kdyby se něco dělo ;-) Zatím jsem byla na UTZ 2x, z prvního mám fotečku váčku no a druhý mi dělal minule, ale já blbka si nenechala udělat fotečku, takže nastávající taťka nevím, jak ten náš poklad vypadá :-o ale já to vím a vypadal krásně x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já mám i strach jak to budu dělat v práci..třeba hned zítra..mám 12tku a nevím jak se teda budu s těma babičkama a dědečkama celej den tahat..no nic jinýho mně stejně asi nezbyde.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
A co vůbec děláš?! Jestli jsi v nemocnici, tak by jsi měla jít na rizikové těhotenství, ne?!
Odpovědět
Profilova fotka
Pracuju v domově důchodců..zítra mám poslední službu v 3měsíční zkušební době.. :-| a pak to mám na rok..
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš, ale tobě to vlastně může být už jedno.Já to mám taky podobně. Na konci března odejdu a jsem bez práce. Po mateřský už se nemám kam vrátit.
Odpovědět
Profilova fotka
Dyž oni jsou tam tak hodní..nechci se k nim zachovat nějak špatně..jako jen mně přejde zkušebka tak se hodím marod a nedojdu..chtěla bych tam chodit jak nejdýl to půjde..
Odpovědět
Profilova fotka
:-) tak to je blbý ivi, ale co se dá dělat, zas tohle přece pochopí. neboj
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?