21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Já právě taky nevím, myslela sem, že budeš informovanější :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já Vám taky neporadím.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to sme teda partička a v čele s těhotnou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se pomalu chystám domů, holky krásnej víkend a v úterý pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky. Tak pokud to vyjde, tak to bude vidět od ledna. Pokud se nám to malé tedy nebude schovávat. HOlky, tady to vypadá jako po výbuchu atomovky, už aby ta ložnice byla hotová :-D Tak vám přeju krásný den a já se tu zase objevím. Za chvilku jdu na nákup a k doktoru, zubaři pro razítko do průkazky :-N Tak zatím pa
Odpovědět
Profilova fotka
No jenže v lednu už nebudeš v práci a neřekneš nám co to je, nebo budete mít net doma?
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den holky, tak jak se pořád máte? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je to furt stejný, akorád kdyby kolem nebyli samí debili. Jinak my dva se máme dobře. co ty?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak aji, můžeš být v klidu. v práci budu až do dubna, jinak jsem bez peněz. Je to pěkně na prd, ale co se dá dělat :-N Jinak net mám doma už teď, takže v lednu to určitě nebude problém ;-) Ivi, tak jak je?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se mám dobře. Jen mě už nebaví ta škola..učit se mně nechce a ani tam chodit :-N Jinak si ale nemůžu stěžovat.. V so nečekám ms tak jsem zvědavá ale myslím že opět nic..jen mě bolí fakt dost prsa..občas mě ale před ms pobolívají a jinak příznak vůbec žádný..njn..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, maci, to sem ráda, že tu s náma ještě budeš. Ivi, ržím v sobotu palečky. jinak mě teda taky už 3 dny děsně bolí prsa, normálně to nemívám, nevím, ale my berem prášky, takže mám spíš strach aby tp nebyl nějakej zánět, ale vůbec nevím z čeho :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, :-D Ivi, já neměla vůbec žádný příznaky, jen jsem to prostě nedostala, jo a měla jsem šílenou kocovinu po třech skleničkách. To mi bylo podezřelé :-N tak držím pěstičky, jo Áji, takových bylo co brali prášky ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no ale já poctivě, nevím, spíš to bude taky krámama, mám je mít v pondělí
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooj holky, já dnes ráno kolem 5h.dělala test..nečekám dnes ms a nic sem neviděla tak šla zase spát..dyž sem ale vstávala pro jistotu jsem koukla a druhá čárečka tam je..slabá ale je!!!! Snad se povedlo držte pěstičky..pořád mě bolí hrozně prsa a pobolívá i v podbřišku tak mám strach že ms stejně dorazí.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé Ivi, to by bylo´úžasný, hned napiš jak se to vyvyjí, ach jo já vám závidím, já to do toho dubna nevydržím
Odpovědět
Profilova fotka
Ivíííí, to by bylo super!!!! MOje mamka to taky tak měla. Ráno si udělala test a nic, šla do práce a když se večer vrátila, tak na testu byly ty čárky dvě :-D No a ségra tu je, to je jasný ;-) A co se týče těch bolestí, tak ty jsem měla 3 týdny, takže se neboj, a hlavně nestresuj, bude to určo dobrý, ale koukej nám už napsat, vždyť už je to dva dny :-o :-D Jo, jinak krásné ráno Ájo, už po dovolené a vůbec se mi tu nelíbí 8-( A co Lenča, kampak ta se nám ztratila?! :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj holkýýýý, včera taky // i když po limitu a dneska taky // a už to stihly v limitu..i když je druhá slabá tak tam ale JE!!!!!!!!! x-) x-) Nechci to zakřiknout ale já mám radooost x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivuško velikananánská gratulace, vím co to je :-D Jsem hrozně moc šťastná, nic jiného to být nemůže! Určitě jsi těhulka. Moc vám to oběma přejeme, to je prostě nádherná zpráva x-) :-D ;-) :-) vidíš, říkala jsem, že do Vánoc to vyjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, už jsem koukla i na koníka na testíky, no krása ;-) Jsem fakt šťastná jako blecha, že to vyšlo. Už jsi se objednala k doktoru?!
Odpovědět
Profilova fotka
Maci jsi mooc hodná..děkuju..já mám radost a chtěla bych se mooc radovat ale mám eště trošku strach..volala jsem abych se zeptala kdy mám asi tak dojít a že až tak za 14dnů aby bylo vidět i srdíčko..to je dlooouhá doba!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teď musím utíkat do škole tak zatím pa páááá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hihi, já mám taky radost, holky já vám tak závidím, musí to být super. Ivi, určitě to vyšlo, tak to vypadá že by to byla panna, srpnátko.
Odpovědět
Profilova fotka
To je dlouhá doba, to znám, ale stojí to za to. Zkus se z toho radovat a nemyslet na nejhorší, to se pak jenom trápíš. Já taky měla strach a pořád ho mám, ale zatím je všechno v pořádku tak nač se stresovat, ne?! :-N Jen si to hezky užívej těhulko ;-) :-D x-) Pa a ať ti to ve škole uteče :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Maci a už máš trošku bříško?
Odpovědět
Profilova fotka
No, musím říct, že trošku jo, ale na váze nepřibírám, naopak Míša tvrdí, že hubnu. No zítra jedeme na kontrolu, tak uvidíme co na to pan doktor. Dneska jsem byla na vyšetření u obvoďáka do průkazky, zubaře už mám za sebou, tak teď už jen odběry a gynda, no, ale zatím nevím kdy půjdu na krev. MOžná příště, v prosinci, tak se necháme překvapit. Kalhoty už mě na břiše tlačí, tak jsem si objednala nové, teda spíš jsem je vyhrála na aukci, lněné černé těhotenské a manžestrové těhotenské šaty (krátké) a ještě mám lacláčky (těhotenské). Ty zatím ale nenosím, protože v nich vypadám jako blázen. Jsou trošku vycpané (podšité, aby držely bříško) a mě jsou zatím velké. Měla jsem je jen na chatě, protože do práce je zatím prostě nosit nemůžu. Vyfotím se, a dám fotečky do alba na koníka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, tak to už se těším
Odpovědět
Profilova fotka
A jak se máš vůbec ty Áji?! Co vánoce, těšíte se?! Já moc, akorát máme překopanou ložnici a stále ještě nekončíme, tak mám strach, že nestihnu uklidit a napéct do Vánoc. HOlky, ale dnes mi volal manža a měl pro mě úžasnou zprávu. Bude se mnou na Vánoce doma, přes den i v noci. Vždycky měl aspoň jednu šichtu a teď budeme spolu celý den a dokonce na silvestra má denní, takže se vrátí v osm večer, tak budeme taky spolu. Já jsem tak spokojená x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to je super, vídíš, budete mít hezký vánoce i silvestra, my dobrý, všechno při starým, taková naše pohodička, už se ale těší i zbyna na mimíse, jen prostě chcem počkat do toho dubna května.
Odpovědět
Profilova fotka
A co takhle to začít zkoušet. Může to třeba nějaký ten čas trvat, tak proč ho ztrácet :-D Ne, to je samozřejmě vaše věc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, maci tak co kontrola? ;-) Esi chcete vidět moje dnešní // tak tady :-D http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?