21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, vy budete mít ale pracovní nasazení. No, je pravda, že bych taky mohla něco udělat :-p ale komu se chce :-. Jinak Aji, díky, snad to bude dobrý. No, to by mě taky zajímalo, u nás je to vždycky na domluvě a víceméně na našem pozvání, takže je to naprosto v klidu. Ono je totiž hlavně složitý, aby se na víkend sešel Míša se svým taťkou, protože oba dělají na směny, takže je to vlastně takový zázrak, když mají oba volno v jeden víkend.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno děvčata, ať vám ten dnešní den rychle uteče. Já mám dnes jen do 13:00, takže je to super. Miluju pátky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, no oni mají prostě příšerný chování, ted tady lije, tak předpokládám, že přijedou, ale jistá si nejsem, ale teda vůbec se netěším.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já musím říct, že se na návštěvu vždycky těším, protože Míšovo rodiče jsou fajn. Jen mamka mě někdy štve tím, jak by se vším pomáhala, ale to je holt její povaha :-D ale ne zase tak špatná :-N Tady neprší, ale není teda nic moc. Já jsem teď trošku nachcípnutá, ale dá se to vydržet. Ještě, že je před námi víkend :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já právě dopisuju psychologii a měla bych se učit pře budu jistě v pondělí zkoušená...ale mně se táááák nechce..ach jo.. ]-( Jinak mně začínají plodné dníky tak sem zvědavá co z toho (ne)bude.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čím mám na učení víc času tím míň se mně chce.. :-N Když sem byla v minulé práci tak se nevěděla jestli dřív do práce nebo do škole,..jestli mám jít po noční spat nebo jít do škole..neměla jsem kolikrát kdy se učit..a tak sem se učila v každé volné chvilce která se naskytla..nebo na noční když bych chvilu klid...no a teď mám času na učení dost..akorát mě baví dělat všechno jiné než se učit.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě že už se učit nemusím
Odpovědět
Profilova fotka
já už taky nechcíííí :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tak se na to vyprdníííí
Odpovědět
Profilova fotka
to bych udělala nejradějíííííí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
stejně mě to štve..ani přípravy na svatbu jsem si moc neužila pře sem lítala po práci a škole a pořád to učení..a teď kdyby přišlo mimi tak na rok sice přeruším ale pak zase to učení a ani si to mimi pořádně neužiju..aspoń mi to tak příjde.. :-| Budu se muset učit a učit a takhle dyž je ženská doma tak se může věnovat "jen" mimi..a já se budu zase učit a učit.. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to bych teda taky nechtěla, bud bych se na to vyprdla a nebo bych počkala až po škole. Na obojí sem děsně lenošná. Ale s těma plodnejma dnama držím palečky, byla by to další krásná zpráva x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak se pomalu chystám domů, Macík už je pryč, tak papa v pondělí a přeju krááásnej víkend.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásná víkend..pa pááá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno holky :-D Tak tady máme zase ošklivé pondělí. No, já mám celý příští týden dovču, tak doufám, že mi tenhle týden rychle uteče, ale snad jo ]-( V pátek jedu do Prahy se ségrušou za bráchou, no a v sobotu razíme do Pardubic na sraz s Vláďou Hronem. Už se moc těším x-) Jsou to vždycky tak úžasné dva dny, že se od rána do večera jen směješ, prostě super :-D No a od pondělí začíná rekonstrukce ložnice, na tu práci se moc netěším, ale na ten výsledek hrozně moc :-p Ivi, držím pěsti!!!! ;-) Povede se to!!!! tak brzy přijďte :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj, dnes mi celý dopoledne nejel net 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
No, mě zase teď odpoledne, takže už tady asi nejsi, co Áji?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer holky, tak já dnes už v 6.02 jela vlakem do brna a z něj na praxi vlakem. A musím se pochlubit :-D Cévkovala jsem paní a dostala jsem za to 1 :-)..po praxi chodíme do škole a tam jsem z občanky dostala 1 a z psychologie taky 1 :-D ...No nejsem já chytrá a šikovná..?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, teda Ivi, gratuluju, jsi šikula a co z tebe bude prosím tě? ;-) Maci včera jsem mooooc pracovala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to gratuluji Ivčo!!! Jsi šikulka. Mám pocit, že máš šťastné období, tak to vyjde!!!! ;-) Jsem si říkala, že asi moc pracuješ Ájo :-D No dneska tu máme slavnosti sv. Martina, tak se docela těším. Akorát si nebudu moc dopřát klasiku - svařáček, dělají tu výbornej :-| No,ale za to všechno to stojí :-N Bude lampionový průvod, ohňostroj. Akorát sníh nám chybí, je krásně a svítí sluníčko. No, ale co se dá dělat x-) Tak hezký den děvčátka!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, díky :-) . Maci teda tu musí být super..škoda že i u nás není něco takového..
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, je to fajn. Taková pohoda. NO, ale Vánoční trhy mívají větší kouzlo. Svítí stromeček a je to kouzelný. Nejlepší je, když padá snížek. To je potom opravdu pohádka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééééé.. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ájo nepracuj pořááád... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) ahoj, máme tady fofry, no. Já taky miluju vánoční trhy, jezdíme do vídně. Ale i tady v miroslavi jsou hezký ale jen v sobotu přesd vánocema
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte děvčata, já vám musím něco říct. Ten kůň byl normálně z papíru!!!! To bylo tak trapný. Prý jim bílej kůň omarodil, ale každý rok Martin přijede na hnědým koni, tak to prostě nechápu. Jestli to mělo být vtipný, tak to teda rozhodně nebylo. Musím ale uznat, že ohňostroj byl parádní ;-) Ten se mi moc líbil. Když byl ohňostroj na posvícení, tak nebyl takový, ale zase jsme po něm nejspíš počali našeho potomka. Alespoň to tak vychází x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš, vznikl s největší slávou, to je dobrý.
Odpovědět
Profilova fotka
No, to je fakt, ještě že tenkrát ten ohňostroj byl :-D Krásné ráno Ájinko ;-) Holky já mám od zítřka dovču, ale nebojte, budu mít doma zapnutý net a určitě vám napíšu. Chystáme rekonstrukci. Teda zítra odjíždím do Prahy, takže se přihlásím až v pondělí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ty se máš, my jedem dnes do prahy na koncert jaen mischel jarre, nebo jak se ten chlap jmenuje. x-) Maci kdy budeš vědět, jakej druh prdísa nosíš?
Odpovědět
Profilova fotka
To si asi ještě počkám. Mělo by to být po novém roce :-N Zatím nevím přesně kdy se to pozná. Nevíš v kolikátým týdnu?!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?