21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
No tak zrovna ty bys měla mít všechno v pořádku, máš zodpovědnost za 2. Ještě že tady v Miroslavi, když řeknu, tak to mám za 2 dny přezutý.
Odpovědět
Profilova fotka
to určitě, naštěstí nám vše kolem auta dělá Míšovo kamarád, takže je to taky otázka chvilky, ostatně mohl by si to taky udělat sám, ale do toho se mu moc nechce :-D Ale do úterka to určitě bude :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je dobrý, zbyna by kola taky nepřezouval, včera mi řek že začnem už v dubnu, to zanmená, že už si půjdu jen pro jedny pilulky x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ajan v dubnu? Dyť to je už strááášně brzo..no vidíš to je super x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no taky sem koukala jak změnil názor, ale děsně se těším i když si stejně myslím, že to hned tak nebude, ale už jen to že to budem zkoušet ja fajn.
Odpovědět
Profilova fotka
Však to je dobré nemyslet si že to výjde hned..a pak se člověk nestačí divit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, nejštastnější bych byla kdyby to vyšlo v červenci až září. Vlastně nejštastnější budu kdykoliv, ono je to asi stejně úplně jedno.
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych byla nejšťastnější kdyby to vyšlo do vánoc..ale hlavně když to někdy výjde a miminko bude zdravé.. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je jasný, pádím domů, tak hezký víkend holky, papa
Odpovědět
Ájo,to jsou dobré zprávy,gratuluju :-) užíjte si víkend holkýý.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Ájí to je fakt super!!!! TAk držím pěstičky ať to všechno vyjde! Jo Ivi, tobě samozřejmě také a stále ;-) brzo už to musí přijít :-.
Odpovědět
Profilova fotka
No nazdar dámy, tady to čím dál víc vázne.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to máš pravdu Áji, ahojky :-D Já tento týden dodělávám čtvrtletí, tak doufám, že od pátku už to se mnou bude dobrý a budu se tu moct taky ukázat :-| Zítra se chystám na kontrolu, tak už se moc těším. Doufám, že vše bude v pořádku. Je toho na mě poslední dobou moc. Nejhorší je pro mě období kolem oběda, to jsem úplně mimo a představa, že tu budu trčet až do pěti mě ničí 8-( No, snad to bude dobrý :-. Tak zatím pa
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj, už to máš za pár. Rychle to uteče
Odpovědět
Profilova fotka
To máš sice pravdu, ale mohlo by to utíkat rychleji ]-( No, kecám. Je to dobrý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kolik máš ještě dovolené? tu si asi vybereš na vánoce, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den holky.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ahoj, kde ste pořád všechny
Odpovědět
Profilova fotka
Já sem vždycky nakouknu a zjistím že tu nikdo není tak ani nic nepíšu.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hmm
Odpovědět
Profilova fotka
No a co je u tebe ajan nového? Jak si užíváš dnešní den?
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek děvčátka, tak hlásím že jsme naprosto v pořádku, jsme jenom jeden mimísek a už nám krásně pracuje srdíčko. Zítra už budu připravena k diskuzi :-D Tak papapa a dobrou noc holky :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, dámy, že se mám to tady ale rozjíždí, nestíhám dočítat :-D Maci to je skvělá zpráva, tak jen tak dál. Jinak nic novýho, venku je hezky, tak asi začnu mýt okna, at to nemusím dělat před vánocema v zimě
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno děvčata! No, u nás nic moc počasí teda. Je tu taková přesně podzimní dušičková atmosféra 8-( Spala bych, no co vám budu povídat :-) Já tento víkend budu péct perníčky, protože příští týden jedeme za bráchou do Prahy a na sraz s Vláďou Hronem, tak už bych to nestíhala. Koupila jsem si vykrajovačky na čerta, mikuláše a anděla, tak se do toho se ségrou pustíme :-p Už se nemůžu dočkat, až to bude po bytě vonět vanilkou a skořicí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík, tak to je maci super. Mám z Tebe radost :-) Já dnes budu asi žehlit a zašívat ponožky..muž má snad všechny děravé.. :-| :-D Včera jsme vezli mužovu babičku do nemocnice..je nějaká celkově špatná. Dneska má 87narozeniny..tak snad nám ji tam dají zase do pořádku..
Odpovědět
Profilova fotka
já ze sebe taky Ivi, děkuju :-D Teda ty jsi ale švadlenka, to já ne. Vyhazuju :-( Nemám na to ty ponožky zašívat a obdivuju každýho kdo to dělá x-) Taky máme babi v nemocnici a nám jí možná dnes pustí domů, no a druhá už od června leží a je odkázaná na ostatní ;-( Je to naprd, ještě k tomu takhle obě najednou, ale naštěstí to není tak hrozný, babi si povídá, jen prostě leží a musíme se o ní starat. Doufám, že se to zlepší ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo švadlenka ]-( Nasnáším zašívání ponožek..jenže takhle bych musela kupovat každej měsíc nový :-N Vyhazuju až když jsou fááákt moooc diravé. babičky naše..tak snad se nám brzo uzdraví..
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě jo, musíme doufat... Tak to naštěstí já tak často děravou ponožku nenajdu a když, tak letí :-D Nemám na to chuť ani náladu to zašívat 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
To já teda bržím palce všem vašim babičkám ;-) Jinak my taky neděravíme často a když tak letí, zašívat neumím a pak mi ten šev i zavazí. :-N Já dnes taky plánuju úklid, máme doma trošku borčus, a ještě i žehlení, tak si dneska uklidím a zítra vyžehlím, abych měla na víkend klid x-) pokud nepřijedou na víkend tchánovci (řekli že možná přijedou, ale že nám to zavolaj až budou v sobotu vyjíždět, že neví jestli se jim bude chtít, dobrý že, ale nikdo se nás neptá, jestli se nám bude chtít je tady mít a taky jako jak mám nakoupit, když se mi sem nastěhujou na dva dny, prakticky neohlášeně ]-( ) Tak když nepřijedou, tak si v sobotu pofrčíme na Jamese Bonda a na večeři x-)
Odpovědět
Profilova fotka
On jak muž svařuje a skočí mu tam jiskra tak jsou z ní hned dírky nejmíň 3 :-p Teď jak sem prala sem nenašla jeden pár kterej by nebyl děravej.. :-D Ajan proč se Vás neptaj? Co když už máte něco v plánu? =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?