21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já měla dnes 12tku tak jsem už ráda že jsem doma..Len se Ti nedivím... Nudliku ten zásnubáček je vážně kráásnej ;-) My měli svatbu s 16lidima na zámečku v Židlochovicích..Svatba byla krásná i když vše nevyšlo podle představ a něco bych změnila..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno dámy, dnes budu mít asi fofry, tak nevím jak budu stíhat psát, ale vy ste všechny stejně v tahu. Dnes jedem k malýmu Martasovi, už se těším na pokroky.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, tak příští týden bude fajn..žádná škola..huráá..konečně na nás taky jednou vyšlo volno x-) :-D A do práce jdu příští týden jen v sobotu..to bude super!! No a taky příští týden nečekám ms tak doufám, že mrcha jedna nedorazí :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to se máš, držím palečky Ivi, a co lenča vůbec.
Odpovědět
Profilova fotka
No ale nepociťuju nic neobvyklého takže o tom pochybuju..necháme se překvapit a když nic tak třeba příští měsíc..hlavně myslet pozitivně.. ;-) :-D
Odpovědět
Já nic-už mm ms.... ;-) Holky nevzdávám to a dnes zas frčím do Brna-tentokrát do města,tak snad budu úspěšná :-D Krásný víkend holčiny a Ivi,držím pěsti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky Len.. A něco hezkého kup :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek děvčata, omlouvám se za svou delší nepřítomnost, nějak to nestíhám :-S Poslední dobou je to se mnou horší a horší, jak jsem ze začátku těhotenství vůbec nic nepociťovala, tak teď je mi pernamentně blbě, bolí mě hlava a jsem unavená. Ty bolesti hlavy jsou šílené, nikdy jsem neměla takové problémy, jako teď. Naštěstí nezvracím, jen ten pocit na zvracení mám po celý den a mám docela problém s jídlem, na začátku jsem byla pořád při chuti, ale teď už to není takové :-N Ivi, držím pěsti. Já jsem taky nepociťovala nic divného, prostě jsem to nedostala :-D Takže moc držím pěsti, určitě to dobře dopadne ;-) Krásný den všem Jo, Nudli, ten zásnubáček je vážně krásnej :-D Naše svatba byla báječná, ale z velké části proto, že jsem měla kolem skvělý lidičky, kteří se o to zasloužili, abychom já se ženichem neměli žádné starosti 8-) Tak držím pěsti, ať máš taky takové lidičky kolem sebe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dnes nečekám ms...jak to tak vidím tak stejně dojde..břuch už pobolívá..njn..stejně sem nic jiného nečekala tak aspoň nejsem tak zklamaná..jen trošku... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, bude to dobrý, mě taky bolelo břicho, jako bych to měla dostat, držím moc moc moc pěsti!!!!!! Ozvi se :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík, tak ms samozřejmně došla..jak jinak..sem ani v nic jiného nedoufala... :-p |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, to mě moc mrzí, pořád jsem na tebe myslela aby to bylo dobrý a aby jsme byli dvě. :-. Ale nezoufej, příště už to vyjde! ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Díky maci..já taky doufám, že to výjde...aspoň do vánoc.. Dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holkyyy, maci, za chvilku ti bude líp a už si to budeš jen užívat a Ivi, taky držím palečky, do vánoc jedlouhá doba. Určo to vyjde.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík děvčata, tak už v práci Ájo?! ;-) Do Vánoc to určo vyjde a budete mít pod stromeček ten nejkrásnější dárek!!! :-D Jak říká Aja,je to dlouhá doba!!!! Jinak doufám, že to brzy přejde, je to šílený :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No ale zas si plně uvědomuješ svůj stav a víc si dáváš pozor, kdyby ti nic nebylo, tak bys to zneužívala. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To máš asi pravdu 8-) Ale jo, jsem ráda, že to tak je. Aspoň vím, že jsem těhotná :-D A jak to jde v práci?!
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den holky, mně to zase tak dlouhé doba nepříjde...to máte už "jen" dvě snažící období před sebou a už sou vánoce..No uvidíme.. A třeba mně to na ty vánoce výjde..stejně nevím co mužovi koupit :-D ..Co budete holky kupovat vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám, poukázku na motokáry, předplatný oblíbenýho časopisu a tašku do práce, nemůžeš to brát na snažící období ale na dny, a těch je ještě dost. Neboj Ivi, povede se to. Jinak v práci celkem dobrý, až na tu lenóru.
Odpovědět
Profilova fotka
Jenže je pravda, že jen pár dní z měsíce je plodných. To ale Ivi neznamená, že to nezvládnete! Ber to tak, že to skutečně bude pro manžu ten nejkrásnější dárek, samozřejmě pro oba ;-) Já zatím nemám nic a pomalu ani nápad, no ale zvládnu to :-D Mám ještě dost času na přemýšlení. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Maci já ju tady uklidnuju a ty mi to kazíš :-D Když to beru na snažící období, tak já už budu čekat jen 7 období a takya se na to vrhnem 8-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš ajan..to už je jen chvila ;-) Já jediné co vím za dárek pro muže je vzduchovej utahovák šroubů..sem zvědavá jak ho budu kupovat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to je dar, na to bych si netroufla a to mám strojárnu.
Odpovědět
Profilova fotka
No to je dar :-D ..je to jediná věc ktrou sem zjistila že by chtěl a potřeboval...musím asi najít někoho kdo to půjde se mnou koupit.. :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo, protože já bych to koupila určitě blbě, jinak krásný větrný ráno, holky
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, to jsem nechtěla, ne!!! :-( Já to nemyslela takhle, vím, že to vyjde 8-) Já přeju krásné sněhánkové ráno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Maci, u vás je sních? tady je hyc a fouká, vypadá to na déšt
Odpovědět
Profilova fotka
Už ne ale byla sněhánka a krásně chumelilo, už zase slezl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No i tak, tady nic. To mi připomíná, že bych měla přezut gumy.
Odpovědět
Profilova fotka
To mi povídej, taky už na tom musíme zapracovat. V úterý jedu k doktorovi a tam není ve špatném počasí moc dobrá cesta :-o
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?