21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, všechny vás zdravím.Po pravdě už se těším až to všechno připravování bude za mnou :-D Taky ještě nemám kadeřnici, ale asi je ještě čas.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se docela těším až to budeme mít za sebou, jenže to pak bude za námi i ten náš den a to bude trošku smutnější. Člověk se na to rok připravuje a během jednoho (a jak se všichni shodnou velmi krátkého) dne je to pryč :-( Ale snad nám to všem vyjde podle našich představ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja doufám, že to bude tak jak si naplánujem, taky si říkám kolik věcí a běhání kolem toho a pak jeden den a je po všem, pak už jen šťastné manželství bez hádek - ale to jen asi sním ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, bez hádek to přece ani nejde, ne ;-) Člověk se musí vybouřit než aby to v sobě dusil (teda alespoň já :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
no to je pravda, někdy je to usmiřování moc hezké :-D
Odpovědět
Ahoj holky, náš termín je také krásného 21 6.2008 :-) Svatbu budeme mít v Náchodě
Odpovědět
Ahojte... aj my sme si vybrali termin svadby ze 21.6.2008 v Kosiciach.. len sme sa zmysleli vo februari, takze chystame na poslednu chvilu.. ale uz mame aspon vybaveny kostol a miesto na hostinu.. a uz mam skoro aj saty.. len sa neviem rozhodnut... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko nevěsty :-) bambulko myslím, že je to akorád.My jsme se rozhodli v lednu a máme prsteny, oznámení, šaty a teď budeme kupovat košily a kravatu pro ženicha a domlovat dorty a cukroví.Takže pohoda a klídeček. :-D
Odpovědět
Ahoj holky,my máme svatbu ve Valticích.Taky jsme začali plánovat až v únoru,sice nemáme ani polovinu věcí,ale to nejdůležitější-šaty,místo hostiny,fotografku a kostel máme,takže jsem relativně v klidu :-) Oznamka ještě nemám,ale představa je jasná,takže jen doladit detalíky.Teď se budu chystat taky na to curoví a dorty...A prstýnek budu mít jen já a to pro mě nebude nic těžkého vybrat si :-D
Odpovědět
Profilova fotka
halooo tak pomalicky sa nam to uz krati :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-D Myslím, že už se to blíží docela rychle :-) Já už tedy plánuji od července 07. Mám už asi úplně vše, kromě obleku pro ženicha. To máme v plánu zařídit v příštím týdnu. Snad to dopadne dobře a budeme mít ve vybírání úspěch. Už se na ten den moc těším a jsem zvědavá, co vy?! ;-) Tak se zatím opatrujte a ať se vám daří v přípravách :-p
Odpovědět
Tak svatba ve Valticích nebude :-( Museli jsme to zrušit,protože byli krajně nespolehliv ]-( Už jme našli nové místo,ale je to takové vesnické....no můžem být rádi,že aspoň něco,jinak už měli všude obsazeno.Ve čtvrtek jedem do Brna vybrat oznamko,tak snad to bude O.K.Ahóój ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
lennanek tak to teda mozes byt rada ze si nieco este zohnala...;-) Ja som sa oznamka rozhodla urobit doma.. najdem si nejaku inspiraciu a budem sa tomu venovat... aj tak mam vela casu lebo sedim doma s nohou v sadre.... takze nemozem nic vybavovat... :-(
Odpovědět
jo,už jsem se uklidnila... :-D Ty jo,tak sádru ti nezávidím,ale zase si můžeš všechno hezky v klidu promyslet :-D :-D Já jsem si oznamko vymyslela,akorát bych ho sama udělat nezvládla a ani na to nemám čas,tak doufám,že vše bude O.K...Většinou jsou udělané do 10dnů,takže by to mohlo být tak akorát. 8-)
Odpovědět
uz som si skombinovala nieco co som nasla na nete... len mi to musi odsuhlasit aj moja polovicka ;-) no a da sa kupit specialny papier, staci farebna tlaciaren.. a malo by to byt ok.. dufam 8-) ja som nervozna z toho ze sedim doma a stale rozmyslam nad tym co mi este treba... uz mi z toho sibne.. ;-) nastastie sadra ide duduci tyzden dole.. aspon dufam...
Odpovědět
bambulka:Tak to pak hoď do alba,jak se ti to povedlo ;-) My už máme oznamko konečně objednané-nakonec je jiné než jsem si namyslela,ale moc se mi líbí-je jednoduché a přitom moc hezké a barevně bude ladit se šaty i s tabulí.Už se na něj těším a i cena se mi líbí :-D
Odpovědět
ahojte.... no, musim sa pochvalit... mam uz sadru dole... len cakam kedy mi odpuchne noha aby som si mohla rozchodit topanocky.... lennanek - jasne ze to dam, len este som to celkom nedokoncila.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bambulka prosim ta ako bude vypadat tvoj svadobny den, lebo ja nemam ziadny plan dna, myslim tym co kedy ma byt, cize hlavne na hostine, ked tam prideme co bude, potom co sa bude robit, toto vobec nemam ani premyslene. Vies ako to budes mat?
Odpovědět
waw.. to si mi polozila tazku otazku.. nad tym si lamem hlavu aj ja... mame sobas az o 17tej, takze pocitam s tym ze skor ako o 18.30 sa do saly kde bude hostina nedostaneme... takze netusim co a ako bude, lebo som rozmyslala nad tym ze by sme sa cca okolo 19,30 isli fotit.. chcem par fotiek z mesta, ne vela, maximalne na pol hodinku,nech hostia dlho necakaju... len sa toho trosku bojim, lebo to bude mala svadba.. cca25-30ludi a kamarati dojdu az neskor.. taksa bojim, ci ked odideme, nebude to tam viaznut... stale rozmyslam ci sa nepojdeme fotit este pred obradom... no uvidim... ked na to pridem dam ti vediet... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bambulka, ja by som na tvojom mieste sa isla bud fotit pred sobasom, lebo sobas mate tiez trosku neskor, alebo az okolo 21.30h, ved v ten den je najdlhsie svetlo a take fotky pri zapade slnka mozu byt tiez velmi krasne.
Odpovědět
len som sa obavla toho ze ked sa pojdeme fotit az t takom case, ze ake budu foto.. ale to je fakt ze to je najdlhsi den roku.. a ty to ako budes riesit????
Odpovědět
Profilova fotka
my fotografa nemame, tak poprosim kamaratku, ze ked budeme uz na oslave aby nam spravila vonku nejake tie fotky.
Odpovědět
ani my nemame fotografa.. len buduci svagor sa na to podujal...
Odpovědět
Ahojte holčiny :-) ... tak přesně za dva měsíce bude náš den D :-D
Odpovědět
no to sa nam to teda poriadne rychlo blizi.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, hlásem se s velkou radostí k Vám..Máme svatbu taky 21.6.08 Krásný první letní den tak doufám že to počasí bude podle toho vypadat.. :-D Máme ji v zám.kapli v Židlochovicích
Odpovědět
Já začínám být lehce nervozní :-D
Odpovědět
lennanek, to ti teda zavidim... ja uz som totiz poriadne nervozna.. ked pomyslim na to, ze este moj drahy nema oblek, ja nemam popolnocne saty.... a kopec somarin... tak mi z toho trochu sibe... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mě už občas chytá záchvat paniky že něco nestihnu nebo jsem na něco určitě zapomněla... :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky. Tak měsíc a 4 týdny, hrůza co, jak se to blíží :-S Naštěstí už mám většinu věcí zařízených (asi všechno). Jen mám strach, protože oběd pro 60 lidí a rautík pro 80 budeme vyrábět v domácím prostředí, tak z toho mám docela vítr. Držte mi pěsti, ať to všechno dobře dopadne. Už se Vám začínají zdát noční můry?! Mě se teda docela často zdá o tom, že zaspím a vstávám v 10 hodin. (obřad máme od 12:00 a já mám být v sedm ráno u kadeřnice :-) ) Takže se probouzím zpocená hrůzou. Myslím, že si nařídím asi 5 budíků, abych náhodou opravdu nezaspala =-) No nic, mějte se krásně a užívejte si posledních svobodných chvil. Jo, máte někdo rozlučku se svobodou?! Pa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?