21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, musím říct, že je mi výborně, nebýt těch prsou tak ani nevím, že jsem těhotná :-D Ivuš, nezoufej, to bude dobrý. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj maci, tak to se máš.. :-D Jo ve škole to nebude dobrý asi nikdy :-p ..jééédině se to zlepší pokuď brzo začnu čekat mimi..to školu přeruším a teprve pak mně bude výýborně!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, zas to budeš mít zasebou, vydrž. Maci stejně závidím
Odpovědět
Profilova fotka
Ale eště skoro celé 3roky..děs!! Navíc aj mně skoro vůbec nejde tak sem zvědavá jak z ní budu maturovat 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj, všechno zvládneš, uvidíš jak za ni budeš vděčná, i když tě úplně chápu, já se skolou neměla nikdy sebemenší problém, ale na víšku jsem nechtěla, jsem pohodlná a ráda samostatná.
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně Ivi, mimi přijde brzy uvidíš! Já si taky sama sobě závidím, to je fakt. Hlavně to, že mi nic není :-D To já se školou začala bojovat na střední, prtože jsem ze základky absolutně nebyla zvyklá se učit :-p NO a teď uvažujeme s Míšou o tom, že od září 2009 budeme chodit dálkově na vejšku.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo..vy se máte..hold já zrovna mezi ty co se lépe učí nepatřím |-| A zrovna teď nevím estli se jít učit nebo žehlit tu hromadu prádla co čeká.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé maci, tak tomu nevěřím, že se dokopeš. Budeš mít starostí že už se ti nebude chtít
Odpovědět
Profilova fotka
Já doufám, že jo, protože nemám smlouvu na dobu neurčitou, takže po mateřský budu muset hledat novou práci. No a s VŠ a svojí praxí ve státní správě bych to neměla mít tak složité :-N Samozřejmě, že nevím jak to 100% dopadne, ale ráda bych a vhledem k tomu, že Míša od září začne, tak já se k tomu taky dokopu, ne?! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to ti držím palečky, mě by ani nehlo, ještě s mimísem
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju, no snad to vyjde :-N a jak se dnes máte?! Co v práci?!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já frčím domů, pokusím se přihlásit doma, snad nepadnu do postele :-N Zatím papapa
Odpovědět
Článek se načítá
Ty jo,Maci,tak to tě obdivuju.Já jsem taky měla takové období co jsem chtěla dělat školu,ale už to přešlo a teď jsem na to lenivá :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nějak nám to tady poslední dobou dost vázne, kde ste všechny
Odpovědět
Profilova fotka
tak nás aspon posunu, když se se mnou nebavíte
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, teda dnes hlavně Áji :-D Tak vám musím říct, že od včerejška je i hrozně :-x Už na mě asi přišly těhotenské nevolnosti, bolest hlavy a hrozná únava :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Áji, pracuju, ale určitě se sem za chvilku mrknu :-p Jak se daří v práci?! U mě nic moc, lidí jako sr..k :-x x-) No, ale představa toho, že už dlouho pracovat nebudu mě drží nad vodou. blbě se ale s lidma dohaduju, hned mě rozhodí, jsem teď tak citlivá, že mi hrozně vadí, když někomu nějakým způsobem šáhnu na peníze a oni se začnou rozčilovat, a i když vím, že zákon stojí za mnou, tak z toho mám děsně blbej pocit, asi to dlouho nevydržím ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj Maci, to přejde, ale trošku nevolností a cíťování k tomu patří. Lidi jsou opruzáci, vydrž už jen 8 měsíců, až porodíš, my to začnem zoušet 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslela, že po novým roce už na tom začnete pracovat?! a vy až takhle v létě, jo?! :-D Asi tu vydržím jen do konce roku a potom pofrčím. Jestli mi teda 4.11. doktor neřekne, že tam jsou dvě. To potom skončím dřív :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt, půjdeš domů dřív? Ale o to pak budeš mít kratší mateřskou, nebo půjdeš zatím na pracák? No mi začínáme v červenci, jestli to vydržím ;-) poslední 3 xtroj balení prášku
Odpovědět
Profilova fotka
Mateřskou mít kratší nebudu, stejně si myslím, že v tomhle prostředí mě doktor dlouho nenechá :-S Půjdu na nemocenskou a pak přejdu na PPM a na rodičák.
Odpovědět
Profilova fotka
aha, no jo, ty jsi v tom zběhlejší. to je dobrý, jééé to ti závidím ještě víc
Odpovědět
Profilova fotka
To víš, nechce se mi, protože budu mít menší nemocenskou i PPM, ale zase za ten klid doma to stojí. Bojím se, aby mě tu někdo nevyneroval tak aby se něco nestalo. A to že tu pár takových adeptů máme 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
To tě úplně chápu, klid je důležitej. Aspon si to pěkně užiješ, já když budu v pohodě tak chci makat tak do 8 měsíce, tak chci být doma, všechno uklidit nachystat, nakupovat a tak. Ach joooo, já chci takýýý
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, taky bych chtěla celou dobu, no uvidíme. Řekla jsem, že jakmile přijde jeden, kterej mě rozbrečí, tak pokládám tužku a odcházím :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to úplně vidím, to by bylo dobrý, ale schvaluju ti to. Tak já pomalu končím, tak se drž, zítra pa a pozdravuj mrňouse
Odpovědět
Profilova fotka
pozdravy určitě vyřídím, měj se krásně. Bohužel zítra nedorazím, protože jedu na školení, takže budu mimo kancl po celý den. Mějte se holky bájo a v pátek papapapa nebo zítra večer 8-)
Odpovědět
ahoj nevesty :-) nepatrim zrovna do vasi temy,me to teprve ceka,ale vtirnu se,jestli muzu :-N koukam,ze nektery uz cekaji momco,to jekrasny :-) a jak jste byli spokjeny se svatbou a kde se konala svatba? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maci tak v pátek :-) A kde je zbytek HOLKýýýý. NUdliku, svatba byla skvělá, ale moc to uteklo, skoro sme si to ani nestihli užít. Měli sme svatbu na úřadě v Miroslavi.
Odpovědět
čauky holky,teda,dnes jsem byla nakupovat v Brně-chtěla jsem něco na oslavu tátových narozenin a nekoupila jsem nic...Tak jsem pěkně nas...á ]-( nudliku ahojky,máš nádherný zásnubák-přítel má dobrý vkus ;-) My měli svatbu v kostele a byla jsem spokojená na 100%.Oslava byla taky fajn,jen kdybych se měla vdávat znovu-jakože bych teda rozhodně nechtěla ;-) ,tak to udělám tajně-jen s rodiči :-x
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?