21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
No měla jsem je vyfotit s něčím aby se dalo porovnat jak jsou malinké...mají tak 5cm :-D Tak dobrou nic holky a krááásné sny x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Né dobrou nic ale noc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno děvčata, tak jsem vám sem jen přišla říct, že dnes se na net nedostanu. odpojí mi počítače a v práci se přihlásím až po víkendu. Takže se mějte krásně a krásný víkend. Papapa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já mám na koníkovy taky album, zakládala sem ho teda kvůli kamarádce, čeká mimo v unoru, tak jí vždycky ukážu co se mi líbí a diskutujem, nevídáme se totiž moc často. No ale ted si ho opečovávám, jen vždycky co najdu, tak tam píchnu. Jo a já sem děsně lechtivá na přichu a Zbynas mi minule řek, at držím, že si musím zvykat, až bude v bříšku mimčour, tak že ho bude pusinkovat furt, je milej, sem zvědavá, jestli to dodrží. Ale myslím že bude taky starostlivej.
Odpovědět
Profilova fotka
JO a Maci, to malý hovínko v bříšku, je naprosto úžasný, je to prostě hrozně krásný. Už ted vidím, že to bude fešák ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... Ivi já to tvoje album nemůžu najít. A od Lenči se albumu asi zase nedočkáme, co? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé Ivi, jsem debil, nevšimla sem si odkazu, tak sem ho viděla, ty ponožky jsou super. Já mám doma už plno věcí po ségře a taky sem tam kupuju Martínkovi, tak si to dětský užívám dopředu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem ještě tady, nějak nejedou a nejedou a já už mám všechno zabalený :-N Koukala jsem na tvé album Ajo, pěkný :-D ;-) Malej je sladkej x-)
Odpovědět
Profilova fotka
6e schodli sme se, že takovýho bysme brali i okamžitě, je to mazel.
Odpovědět
Profilova fotka
Jen nás posunuju dopředu, tak zítra pa
Odpovědět
čau holky,vy jste teda v předstihu :-) To já si chci v blízké době založit album na modré střeše-až bude tak písnu ;-) A až budu mít co dát na koníka,tak ho určo taky založím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to jsme pak děsně zvědavá. Macík má asi pořád nefunkční pc že nepíše, nebo se dovolenkuje, tsss
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Krásné ránko holčinky, tak včera jsem měla krásný den..skoro celej sem byla u kamarádky co má půlročního nááádhernýho chlapečka!! Jůů to bylo super x-) A pak sme s manžou byli na MIG 21 takže jsem si včerejšek užila úplně maximálně. Dneska jedu zase do Brna a budu se věnovat sestřičce. Vypadá to dnes na hezký den...tady svítí sluníčko a je 11°C
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si to Ivi moc uži, at se ti dneska opět zadaří. Tadí svítí slunko a taky kosa, tak uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
Holkýýýýý
Odpovědět
čau dámy,kde jste??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek děvčata, v práci už budu v pondělí připojená, krásně jsme to dneska zvládly :-D Jsem šťastná, že to stěhování dopadlo dobře x-) Mějte se krásně holky a užijte si víkend. Já měla dneska hrozný den, ale konečně je za mnou a můžu odpočívat. Jsme hrozně unavení :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dneska jsem si ten den zase užila..je to fajn :-) Těm co tu o víkendu nebudou přeji ať si ho pěkně užijí. Maci a ty hezky odpočívej. Dobrou holky
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno děvčata, tak už jsem zase mezi vámi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooj, to je dost že seš tu, nebýt tebe, tak holky se se mnou skoro nebaví. Jakpak se máte?
Odpovědět
Ahojky děvčata :-) Já jsem měla strašně práce-obkládali jsme schody-teda zedník obkládal :-) Dopadlo to O.K.Dnes jedem objednat sedačku :-D Něco nového u vás?
Odpovědět
Profilova fotka
No my sme o víkendu Lenošili, dnes asi pojedem nakoupit věci na dodělání sklepa, tak uvidíme.
Odpovědět
Vy se máte :-) Já už to chci mít všechno taky hotové 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
No my ale makali o sto 6, začli jsme 15. ledna a nastěhovali se 1.3. z rujny do hezkýho, musíš prostě makat, no. I když je pravda, že sem zbynu pěkně honila, nemám ráda rozdělané věci. Dokud to není hotový, tak si neodpočnu, prostě na to furt myslím
Odpovědět
Profilova fotka
kde to vázne dámy? sakra já se tu nudím
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer holky, teda to byl dneska den..škoda psát :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já zase dneska vůbec nemohla na net. V práci se to na mě valilo :-| Snad to bude brzy dobrý, už mě to začíná unavovat ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno děvčata, doufám, že to dneska se mnou bude lepší, ale vzhledem k tomu, že končí měsíc a lidi si vzpomněli že by měli odevzdávat nějaké papíry, tak je jich tu hodně :-( No, snad tě Aji dneska potěším a nebudeš tu muset být sama :-p
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Ahoj, to sem ráda, a jak ti je Maci, jak se cítí mamina
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den holky, tak dneska bych se měla učit až se mně bude z hlavy kouřit..mně se ale táááák nechce :-p ..ach jo..zítra zkouší z ošetřovatelství na punkce, endoskopie, onem. DC, píšeme písemku z angliny a počítačů a snad z ničeho jiného se zkoušet nebude..už mě ta škola štve :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?