21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
já se ti ani nedivím-tolik starostí a k tomu taková velká zpráva ;-) Jen si užívej jiného stavu a třeba ho i trochu zneužívej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myslím, že zrovna dnes jsem ho zneužila, Míša vaří o stošest a je úžasnej :-p Pořád mě hlídá a dbá na to, abych měla pořádnou stravu x-) Je prostě sladkej
Odpovědět
Tak přesně na toto se strááášně těššíím! :-D Manžílka sem tam taková náladička chytne,ale říkám si,že když budu v "jináči",tak že mu to třeba vydrží celých 9měsíců ;-)
Odpovědět
ikdyž vaření se to teda netýká-můj muž neudělá ani míchaný vajíčka :-S Budem to muset napravit...On teda vždycky říká,že vaří když mě někam pozve-což teda na jeho obranu ,musím říct,je často :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem úspěšně dorazila ze škole domů..no i když zrovna dnes to úspěšný den nebyl..písemka z chemie a fyziky :-p ..no joo..to to dopadne :-N Maci tak to by bylo super dyby jste slavili výročí už ve třech x-) !!! Já chci takýýýýý :-D .. Tento týden máme snažilkovací tak uvidíme jak to dopadne.. ;-) Jinak můj mužíček mně uvaří leda kafe..ale naposled udělal i míchaný vajíčka!! :-D Je to můj miláček!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to Míša vaří opravdu výborně :-p Neboj Ivi, písemka dopadne dobře a k tomu snažilkování, určitě to vyjde, jen si to pořádně užívejte a hlavně se nesoustřeď na to jedno :-N
Odpovědět
chemie a fyzika-bléééé....Tak to u mě by ty písemky dopadly tragicky 8-( nejlepší by bylo,kdyby se mímo narodilo přesně toho 21,06,2009-tak ti to budu moc přát Macíčku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to by bylo opravdu skvělý, tak děkuju :-D Holky jdu dát fotečku do alba, když e budete chtít mrknout :-N
Odpovědět
Jééé,to je opravdu fazolička :-D To je kráása,to mě fakt dojalo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Musím se taky honem mrknout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to je krásné... x-) Víc není co dodat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju holky, je to super, nemůžu se dočkat až půjdu na další kontrolu :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To věřím maci..počkej jak to uteče..pak už budeš jen vzpomínat jaké to bylo s bříškem.. :-)
Odpovědět
Holky byla jsem se mrknout na Modrém koníkovi a nějaká mamina tam má album-hlavní fotka je jen bříško a je tam jasně vidět nožička-to je strašně krásné,mrkněte na to- kl o k a n i p ř i l e t í v b ř e z n u 2 0 0 9 . :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já tam koukala, už jsem si založila svoje malý :-D
Odpovědět
ááá,už jsem to našla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a co na to říkáš! :-D blbka, co x-)
Odpovědět
Neblázni,postupně budeš přidávat ;-) Jen je tam hezky nechej-my se vždycky rády podíváme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, jen aby bylo co :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Maci super album..já už sem si taky založila..už dýl ho mám jen tak cvičně dopředu :-N Len ta fotečka bříška s nožičkou je vážně roztomilá x-)
Odpovědět
použiju oblíbenou větu mojí 4leté neteřinky:"neboj še,to ti nehroží" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
napiš mi adresu, mrknu se Ivi. Leni musím říct, že máš chytrou neteřinku :-D
Odpovědět
Já vím,že takový ten strach je na místě-obzvlášť když dnes je s těhotenstvím trochu potíž,ale nenech se jím ovládat.Naopak se snaž to těhulkování užít! :-D Já s té fotky byla paf ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
navíc když to říká, tak jí věřím :-N x-)
Odpovědět
No jo,naše Anička je odbornice na všechno :-D A další oblíbená je-"nebudeš se bójit,já tě ochráním" :-D Ale to by pro tebe na takovou dálku asi neplatilo,Anička není všemocná :-D Ale náladu zvedne vždycky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děti jsou roztomilé :-D Maci na mém albu nic neuvidíš..mám tam zatím 2svatební fotky a fotku ponožeček co jsem si koupila :-D Ale esi chceš.. http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé holky my máme krásné výročí dnes..3měsíce, 3týdny a 3dny!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To se ale máme, to mi vůbec nedošlo :-) koukala jsem na to tvoje album a ponožky jsou opravdu krásné ;-)
Odpovědět
Tý jo,mě to příjde mnohem víc :-N Dámy,jdu spinkat-zejtra už musím do práce :-| Dobrou noc x-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky pofrčím jsme už unavení, tak dobrou noc holky :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?