21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Maci,držím pěsti!!!!Určitě je vše O.K. ;-) Netrpělivě čekám na info Maci 8-) Jinak jsem pěkně nemocná-mám to i na průduškách,tak skoro ani nevylízám s pelíšku-je to otrava... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, maci držím pěstičky!! Určitě bude vše ok x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky přidala sem do alba příprav pár foteček, jak to u nás vypadá. A Leni, ty se brzo uzdrav.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda ajan vy si žijete :-D ..máte to opravdu moc krásné - všechno!! A co ta zahrada musela dát práce..no ani si to nechci představit..ste mooc šikovní ;-) Len tak se hezky vylež a brzo uzdrav
Odpovědět
Profilova fotka
No děláme nepřetržitě od února, takže to je opravdu makačka, a taky sme utratili každou korunu co sme měli
Odpovědět
ájo,ta zahrada se vám teda povedla-no kráása!Vy jste na bytě nebo máte domeček?krásné,opracdu moc ;-) A penízky letíííí,to znám :-D Co ta Máca,já hořím zvědavostí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Na bytě, je to taková stará opravená bytovka se 6ti bytama.
Odpovědět
Profilova fotka
2x 1pokoj, 2x 2 pokoj a 2x třípokoj, sem ráda, že máme ten největší. Byt sám o sobě je po opravách skvělej, těžko bysme tak velkej byt sehnali, akorád sme hodně bourali a předělávali, byl v šíleným stavu, ani okna nešli zavřít. Macík nás napíná, myslím že se to dozvíme až zítra, určitě je všechno dobrý
Odpovědět
Jo,jo 3 pokoják je akorát :-) Takové byty jsou fajn-není to moc lidí a když máte ještě takou prímovní zahrádku,hmmm :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj holčiny moje, tak je všechno super, mímo je uhnízděný tam kde má a vůbec to vypadá dobře. Za 3 týdny jdu na kontrolu, tak už by mělo být vidět, jestli tam budou dvě nebo jen jedno, ale je důležitý, že je to tam. Mám i fotečku, tak se jí pokusím vyfotit a ukázat to :-D Holky moc díky za podporu, jsem šťastná jako blecha :-D :-D :-D Pa Jo, Áji, máte to doma fakt krásný a zahrádka se moc povedla!!!!!! Fakt bombička ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé macíííí ahóóóóóóój!!! Hurá tak to mám radost i za Tebe že je vše ok..to je krásný x-) Moc Ti to přeju!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dobrou holky..i "našemu" dnes už potvrzenému miminku :-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, Ivi, už sem myslela že jsi taky těhule a tos myslela to Macinčino. Maci, moc oficiálně gratuluju je to paráda, tak ted už to pofrčí. Která bude další?Leni co ty?
Odpovědět
Maci,já se taky přidávám s gratulací-to je krásná zpráva-ikdyž si nás teda trošičku napínala.... x-) Já stále čekám....Myslím,že další by mohla být spíš Ivča,hmmm? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, nenapínala jsem vás schválně, napsala jsem hned jak jsem přijela z Mariánek. Bylo to trošku na dýl. Byla jsem objednaná na druhou a do ordinace jsem se dostala v půl třetí, no a pak to šlo. Doktor mě vzal hned na ultrazvuk, ani mě nijak neprohlížel. Za chvilku se začal usmívat a mě to bylo jasný :-D Pak jsem tam tu fazolku viděla x-) Malej Danďák už měří 7mm :-p to je ale óbr. Ivi, držím pěsti, je to fakt nádhera, když ti to řekne doktor x-) A pěsti držím všem, protože je to ten nejkrásnější pocit :-D Tak pa holky moje, jdu se snažit pracovat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hihi, úplně vidím ten blaženej výraz. Moc ti to přeju Maci a určo to vyjde i Ivči. Ale aby sme tady neměli přetěhotnováno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
TEda holky, normálně mě jebne. V pátek se stěhujeme a já tady teď rovnám binec :-N Vůbec mě to nebaví a zatím mi chybí i krabice, ale musím to co nejdřív stihnout 8-( To je ale vopruz
Odpovědět
To je krásné :-) A co na to manžel???
Odpovědět
Profilova fotka
Manžel je nadšenej a doufá, že to bude kluk, prý aby se na podruhý nemusel tak snažit :-D
Odpovědět
No to je jasný..... x-) A rodina už to ví,nebo budeš chvíli čekat?A v kolikátem jsi týdnu vůbec?
Odpovědět
Profilova fotka
No to stěhování ti nezávidím. No na to sem se taky chtěla zeptat
Odpovědět
Profilova fotka
No, co vám budu povídat. Ví to úplně všichni, za prvé je to na mě hrozně poznat. Prý jsem úplně jiná, no a za druhý nejsem z těch co udrží vlastní tajemství 8-) Podle ultrazvuku jsem v 5tt a termín porodu mám na 19.6.09 a podle měsíčků jsem v 6tt a termín na 15.9.09. Nepřipadá vám to datum nějak povědomé?! :-D Nebo spíš se hodně blíží k tomu našemu ;-) To by bylo hustý, kdyby se to narodilo na výročí svatby. V červnu má ještě můj taťka 50 a Míša má narozeniny. Taťka 9.6. a Míša 10.6. Tak máme několik datumů, na který by to bylo fakt krásný. No, myslím, že já mám dárek pro taťku (dědu) splněný. K 50. dostane ten nejhezčí dárek (pokud vše půjde tak jak má |-| )
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je frajeřina, to se málo komu povede skoro přesně na první víročí, Maci snad to vyjde a když nevijde tak co, stejně je to úžasný.
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych to asi taky nevydržela, vyžvaním to okamžitě všem.
Odpovědět
Profilova fotka
To máš pravdu, tak jako tak je to úžasný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pořád si představuju, třeba jak na vánoce nobo někomu na narozeniny dám z rodičů papuče a oni jako že proč a my že správnej děda s babičkou mají mít papuče a ták :-D :-D :-D :-D sem magor že, nebo že zbynovy dám ty malý botičky v krabičce, jenže než je koupím, tak to vyžvaním.
Odpovědět
ájo,ty seš dobrá-já o tom ještě takto nepřemýšlela,ale moc se mi to líbí :-D Já jen doufám,že to všechny kolem tak nějak rozněžní-hlavně mého muže teda-všem vyhrožuju,že až budu těhule,tak se mnou nebude k vydržení,protože budu strááášně otravná x-) Jak to vydíš ty,Maci??Je někdo už ťuťu muťu-asi všichni,co?Je to první vnoučátko??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To si piš, že je to první. Mamka už nakupuje výbavičku, no a dokonce je to první pravnoučátko, takže všechno prostě první. Dovedu si představit jak se budou chovat :-D No, ale nemůžu jim to zazlívat, že :-N Áji, máš to moc krásně vymyšlený, ale já to nevydžela. Jak víte, práskla jsem to Míšovi do telefonu :-p
Odpovědět
Jéé,to bude pozdvižení :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak o tom nepochybuj :-D Holky, já jsem po tom dnešním dni úplně vyřízená 8-( Tak padnout za vlast x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?