21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno, no u mě nic moc :-S ale dá se to ještě vydržet, ale vlastně můžu být ráda, že :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak..až se budeš klátit nad záchodovou mísou musíš mít radost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jsi ale milá Ivčo ;-) To mám ale vyhlídky na budoucnost :-x A kdepak jsou děvčata?! Snad se nám někam nezatoulala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No už to tak vypadá.. =-) A já se už jdu taky toulat..sestřička mě bude zachvilu netrpělivě čekat..zatím se měj krásně maci..pa pááá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooj, už jsem tu, byla sem dopoledne zařídit technickou, a už zas jako pracuju :-) Ivi, no to aby sis vzala dovolenou a neopustili ste postel a hlavně se nezapomen u toho smát, aby děti byli krásný. A Maci, ty se zatím cítíš dobře? Hele a Lenča zase nic kloudnýho neřekla. Tajnustkářka jedna, no tak Lení, nebud skoupá, víš jak sme zvědaví, pusíš podat přesný informace
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Ájo, tak vítej v pracovním procesu :-D Ale jo, v rámci možností je mi dobře, ale jak už jsem psala, můžu být ráda, když je mi špatně, tak je všechno v pořádku ;-) Záchod ještě neobjímám, tak je to dobrý. Jsem jen taková slabá, jako když máš nízkej tlak, ale jinak je to dobrý, no a ten podbřišek mě bolí, ale to je prý proto, že se malej usazuje a zvětšuje se děloha ;-) Jo Leni, koukej napsat všechno, kdy to čekáš a tak, ať s tebou můžeme počítat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No a co když tady zůstanu jediná zatím bezdětná, ach joooo
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ti, až se ti mimi narodí, budeme všichni závidět, že máš doma malý miminko, zatímco mi už budeme mít doma náročnější a ukřičenější prďoly. Musíš to brát pozitivně :-D Neboj, však to taky přijde! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo no, co nadělám. Ale stejně z tebe mám radost, je to děsně milí. V úterý jdeš k tomu doktorovy?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, jsem obědnaná na úterý na druhou hodinu, takže potom se ozvu jak to vypadá, v kolikátým jsem týdnu, no a jestli je všechno v pořádku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ok, ty jo, Půjdeš sama nedo s Michalem? Určitě je zvědavej. Tady se nějak koboní, asi to vypadá na bouřku, aspon nebudu muset zalívat.
Odpovědět
Ahojky holky,no mě skolila nemoc,takže jsem ráda,že jsem ráda....Jinak očekávám během příštího týdne.... ;-) Maci,ségra mi říkala,že když byla těhule,tak ji taky podbříško bolelo jako kdyby to měla dostat... ;-) Tak už jsem celá nedočkavá na to úterý-to budou krásné Vánoce,hmm? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky holky, no tak uvidime Leni, jak to dopadne ;-) jsem fakt zvědavá :-) Bohužel jdu sama, protože Míša je v práci, tak je to na mě =-) Když bude všechno tak jak má, tak Vánoce budou opravdu bomba :-) Holky uz aby bylo úterý :-D Tak papapa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, maci v úterý jsem doma tak budu celé odpoledne sedět netrpělivě u pc a čekat co napíšeš!! Už se těším :-) Určitě bude vše v poho a budete mít kráásné Vánoce a po nich eště krásnější mimi x-) Snad nám to taky tento měsíc výjde.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno děvčata, hned jak dorazím v úterý domů, tak napíšu, neboj Ivčo ;-) Určitě to vyjde a když ne teď, tak brzo určitě. :-D Držím všechny pěsti co mám. Až se budete snažit, tak nemysli na to mimi, ale pořádně si to užívej. Já na mimi určitě nemyslela :-D Vlastně jsem ani neměla čas :-p Tak krásný den děvčata 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tady je tak hnusně že to ani není možný, sakra kde je to babí léto? Leni, ty nás plašíš, Já myslela jaký máš zpozdění a sem za tebe nervez, a ty teprve budeš čekat. Tak to na tebe teprv musíme myslet. ;-) Maci zítra už frčíš, těšíš se vid? A Ivi, co ty?
Odpovědět
Profilova fotka
Tady je taky hnusně, ale o víkendu bylo ve Vlašimi nádherný počasí. Svatba byla skvělá, líbilo se nám, akorát rozjezd byl takový na nic :-| No, ale nakonec se to povedlo a pěkně jsme se pobavili x-) Na zítřek se moc těším, jsem fakt zvědavá co mi doktor řekne, snad to bude vše v pořádku :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě jo, neboj, třeba už dostaneš těhotenskej průkaz x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uvidíme, i když myslím, že na to je ještě brzo, necháme se překvapit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No vůbec nevím jak to probíhá, budete chtít vědět pohlaví, teda až to půjde poznat?
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě, na tohle překvapení nemám povahu, jsem děsně zvědavá :-D takže bych to stejně nevydržela :-N Myslím, že průkazku vystavují až když je slyšet srdíčko a to bývá teda různě. Někdy i na začátku 6tt ale většinou až tak kolem 7tt a 8tt. Tak uvidíme x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha aha, to sem nevěděla, musíš nás o všem informovat, at pak víme jak to probíhá
Odpovědět
Profilova fotka
To se neboj, myslím, že vás už po tom ze mě bude bolet hlava, jak se budu pořád opakovat, i když budu se snažit to tolik nepřehánět :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj, tohle se neomrzí. Sem se všema informacema.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jo, budu se snažit vás co nejvíc informovat :-D A je je vůbec v práci?! Tady se zase vyjasnilo a je nádherný počasí, škoda, že tu musím tvrdnout až do pěti 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
No tady už mlha není, ale je zataženo. já už jen hodinu a půl, dneska ráno my zbyna řek, že se pomalu začíná těšít na můj pupek, byl milej, aspon něco. Mimčo bych hrozně chtěla už ted, ale zas když rok počkáme, pořádně si ho užijem, tak taky nic nepokazím. aspon budu skvěla na toho mimísa připravená. I byteček a zahrádka, holky zítra vám zkusím vzít nějaký fota z domu. jestli teda nezapomenu.
Odpovědět
Profilova fotka
No, to by bylo bájo, jsem zvědavá, jak to máte doma pěkný :-D Každá doba má svoje pro a proti ;-) Ale to už jsem psala, potom ti budeme závidět toho drobečka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to sem za mnou dnes nikdo nepřijde na kus řeči?! :-( Jsem z toho smutná :-N Tak teda dobrou noc holčiny x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno děvčata, tak už dneska, já jsem tak napnutá a nervózní :-| Bojím se toho, že mi řekne, že je to mimo, je toho teď kolem tolik, že se té varianty dost bojím. Mamka mi říkala, ať se nestrachuju, že nikdo v rodině neměl nikdy problémy, dětí má každý dost, tak se prý nemám čeho bát. No, ale ten strach tam pořád je. Holky, nemůžu se hned ozvat, protože Míša si odvezl noťase do práce, potřebuje na něm něco udělat, no a tak půjdu k ségře, ale nevím jak jí to půjde, má docela pomalý net :-( Ale nebojte se, pokusím se k vám nějak dostat x-) Tak krásný den.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maci tak pfuj pfuj, hodně štěstí a neboj, bude to paráda. Klidně napiš až zítra, my to vydržíme.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?