21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no já byla včera zavalená prací a dneska to vypadá podobně, aspon že na zahradě už děláme pokroky. Konečně je něco vidět. Vypadá to, že do konce září máme hotovo.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jste šikulky. Přeju ať se to podaří co nejdřív. Takové posezení na zahradě je skvělé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No posezení už tam máme, ale okolo planinu, a to já v klidu neposedím, když vidím, co je ještě potřeba, tak furt jenom makáme, ale ted ke konci už jsou opravdu vidět pokroky.
Odpovědět
Profilova fotka
to je super, že začínáš být spokojená se svým výtvorem :-D Já si to dost dobře nedovedu představit, protože žijeme v bytě 2+1 a žádnou zahradu zatím nemáme ;-)
Odpovědět
Ahojky holčiny.Já nemám taky vůbec čas-co mi nejde internet v práci,tak nestíhám psát.Když příjdem z práce,tak je na netu manžel-potřebuje ještě pracovat a to je do desíti,takže bohužel...a ráno se mi podaří stihnout všechno dřív jen výjimečně..ach jo,no a o víkendu,to je zas dopoledne v práci a odpoledne na domeček,ale snad nám budou odměnou Vánoce v našem vlastním domečku :-D No a jinak jsme zas nahraní s kuchyní-nejdřív přijímají zakázky na prosinec,takže hotovou kuchyň budeme mít nejdřív v lednu-únoru.No,ale jsou horší věci na světě,takže budem 2 měsíce bez kuchyně,takže tak no... Tak písejte co nového u Vás... A co Sacvi,Bambulka,kde jsou???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky a krásné ráno děvčata ;-) No, vypadá to, že se nám holky na dobro ztratily :-( Lenni, držím pěsti, ať trávíte Vánoce v novém domečku a spokojení. S tou kuchyní máš pravdu, jsou mnohem horší věci na světě x-) Jinak u nás zatím není nic nového. Užíváme si novomanželského života a je nám fajn (ostatně to znáte sami :-D ) Tak hezký den.... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, ahoj, Leni měsíc bez kuchyně uteče ani nebudeš vědět jam, my to taky tak měli. A Maci, o nic se psaním nepřijdeš, stejně jen tak žvaníme o ničem, tak nás lehce doženeš. Jinak přeju at to dnes v práci uteče, a podle mé chuti do práce, to přeju hlavně sobě :-) tak zatím pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ajo, já ne, Lenča má problém s netem, já tu straším pořád :-S Stále mi nefunguje počítač, ale až to přijde, tak se z toho zblázním :-( Taky přeji ať vám to rychle uteče. Dnes je pondělí, takže tu straším do 5 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, četla sem rychle a pak plácám kraviny. ty jo do 5, to je děs, já o půl třetí končím, a už ted bych šla dom, valím si pro další keřoviny a jdu zas zvelebovat.
Odpovědět
čau čiči :-D Tak mám dobrou zprávičku,sehnala jsem klučíka,který nám tu kuchyňku udělá ještě letos,tak mám obrovskou radost,snad to klapne :-) Zvelebujte kočky,já jdu taky pracuvat-vytrháváme dýně.... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík děvčata, no, tak to gratuluji Lenni :-D Věřím, že máš obrovskou radost, to ti přeju ;-) HOlky vy jste tak činorodé a já jsem pořád unavená, nezvládám vůbec nic ]-( Doma kupu prádla a nikomu se do toho nechce, nechcete některá přijet ;-) 8-) :-D Krásný den
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, no sice sem činorodá, ale taky pěkně strhaná, přijdu z práce, ani si radši nesedám, rovnou se převlíknu a jdu ven. protože kdybych si jen na chviličku sedla, tak už nevstanu, tak radši makám a kolem 7 jdem dom. No a leni já taky gratuluju ke skorokuchyni, uvidíš že bude perfektní.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To naprosto chápu, ale jak říkám, odměna tě nemine :-D ;-)
Odpovědět
ahojky děvčata,ještě jsem doma,tak rychle píšu :-) Jo,já myslím,že činorodost zmizí s prvním podzimním dnem-aspoň u mě je to 100% Teď jsem vedla neteřinku do školky a tak se mi to všechno zas nějak hromadí,že za chvíli nestihnu nic...Pádím do práce,hezký den,páá.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to aby ten první podzimní den nepřišel moc brzy, co?! ;-) O víkendu se chystám na srazík ze střední, tak se moc těším, až se pořádně uvolním. Přijdou tam holky s dětma, tak budu chytat slinu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já mám o víkendu taky sraz, ale se základkou :-) no my plánujem mít s prvním podzimním dnem hotovo, tak snad se mi to splní
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, to měla mít moje kamarádka Bětka taky. Ale je z Ostravy a teď je u nás ve Slavkově, tak má smůlu. Koukám, že je to dost oblíbené datum :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no akorát že tu máme i hody, tak se to asi rychle rozprchne na zábavu. přece nenechám manžela na hody sedět doma
Odpovědět
Profilova fotka
To víš, že ne, to nemůžeš ;-) To by ti třeba taky nemusel odpustit :-D Koukala jsem, že máš novou fotečku, moc pěkná :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, musela sem přihodit, protože mě hledala kamoška, a nemohla mě najít, tak sem se přisomrovala do novinek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to jo. No, ale zase by byla škoda, kdyby jsme tak krásnou fotečku neviděli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale jinak se dá poslat i adresa tvýho alba a na tu když si najedou, tak se otevře přímo to tvé album. Já jsem to taky takhle rozesílala :-D
Odpovědět
dobré ráno holky. Jaké jsou teď u vás hody Ájo?U nás je to rok od roku větší tragédie,už ani nechodíme.... :-S Dnes už nikdo nechce chodit v kroji,no... Dámy,dnes jdem na tu kuchyň,tak mi držte pěsti...už jsem s tím otravná sama sobě -už bych to ráda měla za sebou,tak jsem zvědavá... Holky já bych šla na sraz hned,jenže my se vždycky sejdem ,je nás pět a ty stejný lidi pořád dokola... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
no my máme teprv druhý sraz od základky, a rovnou celýho ročníku, tak to nás tam snad pár bude. S tím posláním ale mě to nenapadlo, no ale stejně už ho nikomu ukazovat nebudu. a leni, přeju teda dobrou pořízenou. Mimochodem jsi dnes nějaký raní ptáče.
Odpovědět
Nemůžu dnes spát,tak courám na netu...Pejsek mi jako bonus připravil takové malé překvapeníčko...víte jaké... Tak dobré ráno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Tak to je milí probuzení, hned po ránu. Co máte za pejska?
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek děvčata, teda Leni to je žůžo :-D Máš moc milého pejska ;-) Ale musí to být super, když tě takhle někdo vítá a má radost když se u něj objevíš. Já bych taky chtěla pejska, ale nejsme moc doma a potom byt je i tak dost malý. Mám alespoň toho našeho ďábla u našich :-D Jo, myslím na tebe, dopadne to dobře ;-) Aji, tak ať se sraz podaří. My potřebujeme hlavně počasí, protože máme v plánu grilovačku v parku, aby nás mohli poctít návštěvou i maminy s malejma :-D Už se na ty prďoly moc těším x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maci, tento víkend má být nádherně, tak si to taky uži
Odpovědět
Maci já bych vám mimi tak přála.... :-) Máme matezáčka,je to taková malá mrcha,ale je teda vyloženě vítací typ :-D Ráno to teda bylo opravdu překvápko...nemilé 8-( Jinak kuchyň bude!!!!!!!!!!!!!!!!Jupííííííííííííííí.A do Vánoc!!!!!!!!Jupíííííííííííííí.Teď ji ještě vymyslet jak co bude-měla jsem skoro všechno špatně navržené,ale už na tom makám a tisknu co se mi líbí. Jinak mě mile překvapily barvy a celkově nám pán moc sedl,jsem spokojená.Moc :-D Mám takovou radost,že v sobotu snad ani nepůjdu do práce,musíme to s holkama v pátek pořádně oslavit x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vždycky se najde důvod k oslavě ;-) Gratuluji jsem moc ráda, že jsi tak spokojená s dodavatelem. Tak ať to vyjde!!!! ;-) Včera jsem byla na gyndě a dozvěděla jsem se, že mám zánět, takže dlabu antibiotika a to jsme si mysleli, že jsem těhotná :-S No, teď si musíme dát na nějaký čas pokoj, tak uvidíme za měsíc. Snad v tom do vánoc budeme mít jasno :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?