21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Leni já si užívala čtvrtek- pátek pracovní dovču, makala sem na zahradě. no a už sem zas v práci, ach jo. ještě bych potřebovala tak týden, máme všechno vzhůru nohama, nějak to furt ne a ne být hotový. Sacvi, bohužel na tohle nemám ani já. vůbec ti neporadím. Ach joooo jak se má asi naše dovolenkářka.
Odpovědět
čau kočky,Sacvi,to ti poradí asi jen macinka,ale ta si teď užívá prázdninky u moře :-D Jéé,já chci takýýýý!!! Jo Ájo,zahrada je otravná a zdlouhavá....Nás to na domečku čeká příští rok,ale my budem mít jen trávník,nějakou tůjku a keříček,skalku a skleník....Jo a určitě levandulku,tu miluju,tak snad ji nějak vypěstuju :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no to sem říkala taky, jen trochu toho a tam toho, a ted furt natírám, nosím kvítka, keřoviny, kameny...
Odpovědět
Profilova fotka
jak tady není macinka, tak pokulháváme, tak teda dobrý ráno, mladé paní
Odpovědět
Dobré ránko Ájo.....nikdo jiný už tu není :-N Tak nakonec na chatu nejedem,moje milá neteřinka je totiž nemocinkaná :-( Ale jsem doma,tak konečně musím vytvořit tu kuchň-POŘÁD NEVÍME 100% JAKOU :-.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to už je pěkná doba co ji vybíráte, já měla kuchyn vybranou za týden :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jen nás tak posunuju dopředu
Odpovědět
Já jsem strašně nerozhodná... Nikde jsem nenašla takovou jakou jsem si přála a dát ji udělat na míru nechci-mám děs jak by vypadala.... Tak nevím co s tou Ikeou-manžel ji chce-já pořád váhám,ach jo :-. No,ale jelikož se máme do listopadu nastěhovat,tak mi hoří termín... :-S A jinak dnes dobrý?? Já jsem doma i s manžílkem,tak máme pohodičku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak u kupované chápu, že see nemůžeš rozhodnout, u nás maj všichni v rodině na míru u různých firem a všichni jsme spokojení, neboj se toho a pokud máš na ni peníze, ta si ji nech udělat
Odpovědět
Čau Ájo. O penízky nejde,ale včera jsem našla hodně podobnou mé představě,ale je to v Praze,takže jsem psala tady u nás vyhlášenému řemeslníkovi a zřejmě ji necháme udělat na míru-jinak to asi nepůjde... Jsem se celkem uklidnila,protože když jsem nic pořádného naměla na ukázku,tak jsem se bála aby to pochopil,tak snad to není debil aby nepochopil... :-N No jen mám obavy jak dlouho byde trvat výroba...
Odpovědět
Profilova fotka
výroba bývá měsíc - 3 měsíce, a když nebude podle tvých představ tak nesplnil zakázku. a hlavně at ti ukáže dvířka než je udělá všechny, abys věděla
Odpovědět
ty jo,tak to jsem nevěděla...Dík,rady zkušených se vždycky hodí ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no nemáš zač, ale neboj se toho, kuchyn bude určitě perfektní. Co asi dělá macík, dnes je tak krásně. A oni se určo válej na plážičce, ach jo. Pořád doufám, že příští týden vyjde ta jižní francie. A co ty leni s tou dovčou, už jste něco naplánovali?
Odpovědět
Ahojky Ájo,já byla nakonec v práci a k PC jsem se nedostala...Dnes bylo nádherně,ale já už se těšinkám na podzimek :-D Macinka se vrátí kdy?Jéé,ti si určo užívají :-D :-D Moc ti přeju aby vám ta Francie vyšla-tchýně s tchánem byli teď v Provans a říkali,že naprosto skvělé.Taky bych se tam chtěla podívat x-) Když nám práce dovolí(a že je jí móóóc),tak máme naplánovanou na víkend Prahu :-) Byli jsme tam před dvěma roky a nemělo to chybu a vloni jsme tam jeli na Davis cup a spojili to s výletem po Praze-je to teď takové naše zamilované místečko... :-D Chceme se tam vracet každý rok,tak snad nám to výjde...doufáme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, praha je hezká, taky bych tam zajela, vždycky sme tam byli jen tak na den a to z toho nic člověk nemá. my si ještě na podzim plánujem víděn a pak samozřejmě tu vánoční, nesmí mi chybět, jezdíme každej rok, letos jen chceme jet začátkem adventu, jinak je tam moc lidí
Odpovědět
jéé,Vídeň je náádherná,jednu jsem tam byla každou chvíli-můj tehdejší kluk tam měl maminu... A ta Vánoční je snad bezkonkurenční ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ahoj, jak je po víkendu? Nám už se zahrádka konečně rýsuje, už jen tráva a studna a jsme hotovy, tak snad to do konce září stihnem
Odpovědět
Dobré ráno. Po víkendu odpočatá :-D Ale ted to začne frčet,ani se nenadějem a budou Vánoce...To budou fofry! Já teď nebudu mít v práci připojení k internetu,tak budu moct psát jen večer-snad se to brzy vyřeší... :-S Ájo,ty se máááš!!!!A co ta Francie,jak to vypadá???
Odpovědět
Profilova fotka
No zatím, nic, určine ne tento týden, bud to přesunem na září nebo až příští rok :-( no když nepojedem, tak si se zbyněm uděláme vílet někam jinam. Ale asi až na podzim. Ach jo, Macík už by moh být doma, ne? líbánky byly asi víc než skvělý, když se nám neozývá.
Odpovědět
Ale i příští rok je fajne,uvidíš!Já sem si myslela,že je nejlepší jet hned po svatbě-prostě co nejdřív,ale je to jedno!Já si s manžílkem užívám každého dne a je fuk jestli na dovolce nebo při práci... :-) Když jste spolu,je přece jedno kde,ne? Macík si to asi prodloužili :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je pravda, jen že my se moc neužíváme, makáme na zahradě jak vzteklý a večer padnem hotový. Potřebujem vypadnout. Aspon na ten víkend. Sem utahaná. hrůza. A když si vezmu dovolenou že si doma odpočnu, tak dodělávám , co sem zaměškala doma, - okna, žehlení a tak, znáš to, takže sem víc sedřená, než když sem v práci. Ach jo, už aby bylo hotovo
Odpovědět
Ájo,nesmutni!Počkej,jak se v zimě budeš nudit...To pak budeš vzpomínat jak se v létě makalo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno holky, hlásím návrat ztracené dcery z báječné dovolené..... :-D ;-) Bylo to naprosto parádní a senzační :-) Nádherné tropické počasí a vůbec všechno bylo báječný. Výhled z pokoje hned na moře, na pláž jsme to měli asi 50m a to nejlepší (kousek pod terasou plavali delfínci na otevřeném moři :-N :-D ) Nikdy jsem se k nim nesnažila dostat blíž (nebyli tam pořád), ale byli tam a to pro mě byl úžasný zážitek. Byli jsme na hodně výletech, spousty jsme toho viděli. Chorvatsko má krásnou architekturu, takovou světlou, je to prostě paráda... ;-)
Odpovědět
Jéé,Maci,tak už doma!!!To je prima,že se vám tak líbilo :-D A ti delfínci,tak ti mě dostávají,to je supéér!A byli jste i na Plitvičkách,tam je to taky mocinko krááásnéé.Snad se podařilo i to mimi x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Leni, fakt to bylo skvělé :-D Na Plitvicích jsme nebyli, snad se nám to podaří příště. :-) Já z nich byla taky hotová, prostě by mě to ani ve snu nenapadlo, že tam budou jen tak plavat, prostě krása. A to poslední, necháme se překvapit :-N Krásný den!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj Maci, to musela být vážně paráda. Moc závidím, v dobrým, samozřejmě. No tak vítej do pracovního procesu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Ájo, děkuju :-S Ne, že by se mi do práce tedy chtělo. Včera jsem přišla poprvé a zjistila jsem, že jsem tu úplně zbytečná. Nefungují mi počítače a ještě delší dobu fungovat nebudou. No, zase je to takový lehký vstup do pracovního procesu ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to by se mi tak líbilo, já sem měla dovču jen včera a dnes tady budu muset být asi dýl, nějak se to včera chtělo zbláznit. ach jo, už se těším na víkend
Odpovědět
Profilova fotka
to jsme dvě, v sobotu jdu na koncert se ségrou a její kámoškou (dělám jim statný doprovod, aby je náhodou nechtěli zlákat nějaký chlapi :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek děvčata, kam jste včera utekly =-) Bylo mi tu smutno ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?