21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Ahojky,jo,pro fotky jsme si byli v pondělí-dlóóóuho jsme museli čekat,ale stálo to za to-fotky jsou nádherné.Tento týden nejsme doma,ale ten další to pošlu-teda manžel mi s tím musí pomoct,já jsem antitalent na tyto věci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to už se moc těším, určitě jsou super :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, a speciálně Leni, je super, že ste si to tak užili. No my se měli taky super, je to tam kouzelný, prostě ráj pro děcka a my se na těch rorských drahách taky pěkně zapotili. Akorát to bylo namáhavý - 14 hod. tam pak od 7 - 20:00 v dosneylandu a hned 14 hod zpátky, ale stálo to zato.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak to je super, že jste se bavili Ajo. Taky bych se tam jednou chtěla podívat. Snad se mi poštěstí :-D Muselo to být dost náročný, je to tam asi hodně velký, co?! Hezký den... ;-)
Odpovědět
Ahojky holčiny. No teda,já bych fičela hned :-D A jak je to tam cenově,asi dobré pálky,co?Já byla akorát v Prateru a teda jít tam z děckama,tak se tam nechá celá výlata bez mrknutí.... :-S Ale je to zážitek,co? My si máme jít dnes pro občanky,vy už máte?
Odpovědět
Profilova fotka
My už jsme vlastníkem všech nových dokladů, OP, Pas a řidičák :-D Potřebovali jsme to vše stihnout než odjedeme na dovču.
Odpovědět
No jo,my jsme opozdilci :-| Chci si taky zrovna vyřídit pas-myslela jsem,že můžu až z novým OP... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme to udělali všechno najednou, potřebovali jsme akorát Oddací list a občanky. No a vše jsme vyřídili v jeden den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no pálky jsou tam teda fakt hrozný, vstup na jednoho 50 euro a pak atrakce zadarmo, ale jídlo tam vzít nesmíš, takže za mc donalda 10 euro za porci a samozřejmě suvenýry, ale to už celkem šlo. Jinak my už máme všechno vyřízené, jen jedeme pro nový zbynuv pas za týden a je to hotovo, spoření auta, motorka, byt, penzijko, .... byla to fuška, ale je hotovo
Odpovědět
Vy se máte,a jak je to kartičkou pojišťovny,taky musím osobně?Někde jsem četla,že to jde i přes net a pak ji pošlou poštou... No jo,výletky :-D Ale zase jste měli zážitek a cestu zadáčo ;-) To se každému nepoštěstí...
Odpovědět
Profilova fotka
to je pravda, užili sme si to. Na kartičku sme byli osobně, máme to kousek. Vlastně jen Zbyna, já sem furt novotná 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jste fakt šikovní, já mám jen doklady, spořku, elektřinu a to je vše. Zbytek se dožene po dovče :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ájo,vy to máte obráceně s příjením-manžel si vzal tvé? Brr,já ještě pas a tu kartičku.... :-S Holky krásný víkend-já trčím v práci a pak šupajda na barák-dnes mě čeká mytí oken a drhnutí podlahy bléé... Ale večer jdem s holkama na véču a kávičku,tak si to vynahradím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak jsem dnes poslední den v práci. Od zítřka máme dovču a ve středu razíme směr Makarská. Už se nemůžu dočkat. :-D
Odpovědět
Dobré ráno děvčata. Teda Maci,závidím(ale hezky :-) Já to tam mám moc ráda,jen ten můj muž tam ne a ne jet 8-( Kráásně si to tam užijte a snad se Vám tam povede i to mimi :-D Jééé,jak já bych jela...... 8-) Ale asi budu mít příští týden volno,tak vyrazím se svojí malou neteřinkou(3,5) k rodičům na chatičku a uděláme si takovou malou dámskou jízdu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to bude taky parádička :-D No, snad to vyjde ;-) Už odpočítávám hodiny, a zrovna mám dneska do pěti :-( No, snad to tu přežiju :-D
Odpovědět
Přežiješ!!!My když jsme jeli na dovču,tak jsem byla v práci do půl páté a v pět jsme odjížděli x-) Maci,jestli chceš vidět nějaké naše fotečky,tak tvojeimage.cz Nové foto. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný fotečky, fakt super ;-) Moc vám to slušelo, měla jsi krásný šaty a závojíček, prostě bomba :-D
Odpovědět
Děkuju,moc mě to těšššíí :-D A ty fotky nám udělala moc krásně-různé úpravy,fakt kráása.
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, fak se vyplatilo si počkat ;-)
Odpovědět
No a ve skutečnosti vpadají ještě líp-ty detaily a tak...Jsme spokojení :-D Už máš cestovní horečku???
Odpovědět
Profilova fotka
Mám cestovní horečku a začíná mi být špatně :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jeden den tu nejsem a vy se rozepíšete :-| . No já sem za svobodna byla Novotná a Zbyňa Šoustal, tak ted jsme oba Novotní. Měl 2 měsíce dopředu natrénovanej podpis. Mě to bylo jedno, ale on se dál tak jmenovat nechtěl, kvůli dětem. jinak Maci, držím palečky, at přijedete 3, a hlavně at si to nádherně užijete. Kdy přesně jedeš?
Odpovědět
Profilova fotka
Jé ted sem zjistila, že už sem macinku nestihla. no tak i tak si to užijou, bez mího požehnání, ach jo, já už chci taky někam jet. Leni jdu se mrknout na fotečky
Odpovědět
Profilova fotka
Jů Leni, ty 3 grácije, to jsou vaše? No jestli jo, tak jsou překrásný. A jestli ne, tak sem úplně blbá, nemůžu nic jinýho najít :-N
Odpovědět
Ahojky Ájo,jo tři grácie jsou naše :-D Děkuju,ale jak jsem psala,tak ve kutečnosti vypadají ještě líp :-) Jo,tak s tím příjmením to chápu,my to tak měli stejně u dědy.... Já bych taky hned někam jela,chjo....Tak snad aspoň ta chata x-) Kdy odjíždíte vy?
Odpovědět
Profilova fotka
no my zatím nic nevíme, to se uvidí až tak 3 dny před odjezdem, jestli vůbec pojedem. Chatička je taky super
Odpovědět
Ahojky Ájo, to je dnes blbej den teda.... Ta chata už nevypadá moc nadějně-uvidíme co z toho nakonec bude... 8-(
Odpovědět
Ahojky,no jak vidím,tak už si dopisuju sama se sebou :-D Macinka už si užívá líbánky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, chtěla bych si z foteček ze svatby udělat koláž..sama doma :-D ..akorát nevím jak na to.. :-N Nemáte některá zkušenost a můžete mi poradit..?! ;-) Děkujííííí
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?