21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
a z čeho ti je špatně, že byste byli tak rychlý? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, no že by se u leni slavilo?! :-D To bych vám moc záviděla :-)
Odpovědět
Ahojky holky. Néééé :-D už je to O.K.měla jsem křeče v břichu-občas se mi to stává. Jinak všechny věcičky jsou koupené,takže ještě celý zítřek musím přežít v práci a v osm vyjíždíme z Brna busem do Prahy a odlítáme v 1 ráno.Už se nemůžeme dočkat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno holky, takže si Leni užijte krásné líbánky a až přijedeš tak musíš vyprávět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, Lenn my taky jeli z brna busem do prahy :-D ..akorát my odlítali v 11.45. Tak ať se Vám tam líbí jako nám a krááásně si to tam užijte!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Leni, nádherné líbánky, ať máte na co vzpomínat.
Odpovědět
Moc děkuju holky,jste milé :-) Pak určo písnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno děvčata, taky už u vás svítí sluníčko?! Tady je nádherně, už mi to sluníčko fakt chybělo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, teda maci to se máte že je u Vás tak hezky..tady je pořád zamračeno a škaredě :-S
Odpovědět
čau kočky,tk tad je pod mrkem,ale teplo...
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno děvčata, teda od té doby co je u nás nádherně jsem chytla nějakou chorobu, takže místo toho, abych si užívala sluníčka, tak jsem o víkendu ležela v posteli. No, nic moc a to za 14 dní odjíždíme, snad se z toho nevyklube něco víc než jen chřipka 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, holky, Lenča se nám už asi válí u moře, ach jo. Dnes je opravdu nádherně. Asi si odpoledne půjdu užít zahradu - budu natírat plot :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Krásný den, já budu dnes uklízet na dvoře a hlavně musím vyhlížet nějakýho vazača slámy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem byla u doktorky a skutečně je to snad jen nachlazení. To nic ale nemění na tom, že já se budu válet leda v posteli. Jenže do práce stejně musím, to by mi dali, kdybych šla marodit :-( Holky jdu si pro obídek, tak se mějte krásně a ať to s tou prací nepřeženete :-N Pa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko.
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek děvčata. Jak vám to dnes jde?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčata, kde to vázne?! To už jste všechny u moře?! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ne ne, my jen usilovně makáme, čau holky
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, já teda taky, ale s prací se to nemá nikdy přehánět, ne?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt, holky nádhernej víkend, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno děvčata, ať vám to v práci rychle uteče... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, my dnes odpoledne jedem s manželem a mou mladší sestrou (14) do disneylandu. Je to sice jen na otočku, tatka má v paříži jednání, tak nás tam vyhodí a pak vyzvedne a pojedem zase zpět, takže takovej fofr výlet, ale těším se.
Odpovědět
ahoj holky,jéé,Andry to je paráda,pak musíš napsat jaké to bylo ;-) My se už vrátili z líbánek a bylo to nádherné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Lenn, tak honem piš a piš...jsme zvědavé!! :-D x-)
Odpovědět
No super to bylo-hotel nádherný,skvělé jídlo,žádní češi...nádherná pláž s bílým pískem,a oceán stráááášně studený :-S Byli jsme i na Tenerife v Loro Parkue na kosatkách a to bylo naprosto úžasné-nemělo to chybu.Byli tam delfínci,obrovské želvy,bílý tygr...no akorát transfer trajektem ni nedělal dobře,ale jinak paráda. No a letěla s náma i Táňa Kuchařová :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Juu tak to je moc fajn že jste si to tak užili a byli i v tom Loro parku.. Snad někdy příště se tam dostaneme i my :-D ...
Odpovědět
jo,je to zážitek..je neuvěřitelné co všechno se taková kosatka naučí... :-) Byli jsme moc spokojení.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno holky, včera jsem stihla akorát pozdravit a celý den jsem se nezastavila :-p No, ale mám to snad úspěšně za sebou. Tak teda Ajo, moc ti to přeju, taky bych se tam jela podívat. Musí to tam být nádherný :-) Tak si to určitě užiješ :-D Leni vítej mezi námi v realitě. Podle tvého vyprávění to musela být nádhera ;-) Prostě úžasné líbánky :-D
Odpovědět
ahoj Maci,jo,jo,ale den před odjezdem dávali Líbanky a tak jsme si říkali,že snad nedopadnem stejně...nedopadli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je dobře ;-) Hlavně, že se vám to líbilo. Hele, už máš nějaké fotečky ze svatby?! Jestli ano, tak mi je prosím pošli :-) Těším se, papapa a hezký den :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?