21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
To jsou stresy Leni, ale až to budete mít hotový, tak to bude parádička :-) Dám na vaše rady a cestu si budu náležitě užívat :-D
Odpovědět
A jak se v těch barvičkách cítíte?A tapety jsou taky O.K.?Taky bych je chtěla.. Já mám ten problém,že v zimě nesnesu třeba zelenkavou,žlutou atd.Ložnic bych ráda starorůžovou,ale máme hnědé okna a všechno spíš do krémovky,tak pořád nevím. Mě z toho asi hrábne-strašně to dramatizuju 8-( Já jsem,Maci,myslela,že už jedete příští týden...Nevím kde jsem to vzala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
To by bylo super, ale budu si muset ještě počkat 4 týdny :-D Ale ono to rychle uteče. Už se vidím, jak se válím na pláži x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) taky se vidím jak se válím, kddekoliv. No cítíme se tam dobře, tapety jsou fajn. Není to tak studený a trošk to utlumilo tu růžovou na té fotce je to špatně vidět, ale pokoj je vlasně půl napůl
Odpovědět
Víš,ale ono to těšení dlouho dopředu má taky něco do sebe.Já jsem na Vánoce dostala od manžela zájezd-nečekaně a za týden jsme jeli-musím říct,že to nebylo ono...To těšení se a nakupování všech potřebných věcí k tomu prostě patří ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
4 týdny utečou jako voda, bude to určitě fajn, a na cestu se těš, nekdy bývá větší sranda než pak na dovolené. Není to tak daleko, a kam přesně jedete? Na mě de nějaký spaní, ach jo
Odpovědět
Profilova fotka
Jedeme někam blízko Omiše, vesnice Mimica. Nikdy jsem tam nebyla ale fotečky vypadají parádně :-D Tak jsem na tu cestu fakt zvědavá. Potom vám povykládám. No nic,já se dneska odeberu domů. Čeká na mě manža s obědem ;-) Tak se holky mějte bájo a zase v pondělí (zítra jedu zase pracovně mimo svůj kancl) ostatně jako každý pátek :-N Tak papapa manželky 8-)
Odpovědět
Jéé,tvůj muž vaří?Ten můj nechce vařit ani za nic na světě :-D Krásný víkend!
Odpovědět
Profilova fotka
to se někdo má, že, zbyna přijde a hlásí mámo mám hlad
Odpovědět
Jo,jo.Ten můj má 3 oblíbené jídla a chce je dělat pokud možno pořád dokola.Takže mi nezbývá nic jiného než vařit na 2x,protože mít každý pátek špagety teda nemusím 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno holky, tak jsem tu ještě na skok. Míša vaří rád a dobře a já taky, takže se doma někdy i pohádáme o to, kdo bude vařit, ale tím stylem, že zrovna chceme vařit oba :-D Ujetý, co?! :-p Mějte se moc krásně a krásný víkend :-) Jo, Leni, co bude s těma fotečkama ;-) :-D Pa
Odpovědět
Ty se máš Maci ;-) I tobě krásný víkend-dnes je tu nááádherně,tak snad to tak zůstane i o víkendu :-D S těma fotkama už počkám až budou všechny,tak vyberu ty nej a co nejdřív pošlu.Tak ještě chvilinku strpeníčko ;-) páčko.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky taky přeju krásnej víkend papa
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno děvčata ;-) Tak Leni, konečně jsem měla tu čest se mrknout! Moc hezký, moc vám to oběma slušelo, fakt super! Už se těším na další fotečky! Jo a kolik vás stála ta kartička?! Vypadá to moc hezky! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nazdar dámy, leni, taky se to to moc líbí.
Odpovědět
Profilova fotka
Jak se daří takhle při pondělku?! :-D
Odpovědět
dobré ránko dámy :-) Děkuju,jsem ráda,že konečně aspoň víte s kým si to vlastně píšete :-D Objednali jsme 22ks a stálo to 250,-Kč Jinak při pondělku je to dobrý,sem tam tu malinko sprchne,ale aspoň není hic...
Odpovědět
Profilova fotka
no moc se nedaří, strašně bych spala a nic se mi nechce. Ach jo, snad to dnes rychle uteče.
Odpovědět
Profilova fotka
To u nás na sociálce je fofr :-( Už jsem z některých lidí fakt na švestku :-D
Odpovědět
Jéé,ty pracuješ na sociálce??Nezavídím....někteří lidi dost tataři,co?Znám z vyprávění od kamarádky a druhá dělá na pracáku a to je taky paráda... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já dělám na sociálce na státních dávkách, taky spadá pod pracák, žádná sranda. Moc normálních mi sem nepřijde a dnes obzvlášť :-( :-S Už mám strach, že to nevydržím a za chvilku bouchnu 8-(
Odpovědět
to zvládneš Maci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Snad jo, ale fakt si připadám jak v blázinci :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tak na takovou práci bych neměla, v jednom kuse bych se s lidma hádala. Mimochodem dobré ráno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno, včerejšek jsem zdárně přežila, ale hodně mi pomohlo, když jsem šla hned po práci na kosmetiku, kde jsem si pořádně zarelaxovala :-D
Odpovědět
Ahojte :-N vcera sme sa vratili z Bulharska... bolo tam super, krasne pocasie, relax.. a prideme do Kosic a tu zamracene a prsi.... normalne sa mam chut vratit :-) a ked si predstavim ze zajtra treba ist do robotky.... brrrr... :-p
Odpovědět
jéé,Bambulko,už jste zpátky,utíká to jako voda.... Tak holky,mě dovolenka teprve čeká,včera jme zaplatili zájezd na Grand Canarii,tak příští týden v pátek odlítáme :-D Maci,já když jdu na kosmetiku,tak trpím... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky bambulko, vítám tě zpátky v realitě ;-) Ať se ti vstup do pracovního procesu zadaří co nejlépe :-N Teda Leni závidím :-( Ale já už se taky brzy dočkám :-N Moje kosmetička je úžasná a hrozně šikovná, takže já si vždycky skvěle odpočinu |-|
Odpovědět
Taky se brzo dočkáš,letí to jak šílené.... Teda mě nevadí trhání obočí,ani strhávání chloupků voskem,ale jak mi mačká ty tečky,tak to je pro mě strašné... :-S A teď si mi připomněla,že bych se měla na příští týden objednat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ahoj, Bambulko, a kdepak přesně jste byli, taky sem přemýšlela že bychom tam příští rok jeli.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?