21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, hlásím návrat po první svatební cestě, která proběhla nad všechna očkávání. Byla to paráda a počasí bylo perfektní. Kromě jedné noci a jednoho dopoledne nám stále svítilo sluníčko a byl pařák. Prostě super. Podle mě nemá stanování chybu. JO Aji, přidávám se k tobě, mail došel,ale taky se tam nedostanu :-|
Odpovědět
jéé,holky,mě to pořád nejde-musím se asi poradit s manželem,takže to ještě potrvá... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no maci, tak to je super, moc ti to přeju, a trochu závidím, já si sem tam připdám jak Bláňa na konci slunce sena, jak makaj na stavbě a ostatní jezděj na dovolený. :-S no ale zase to budem mít krásný a příští rok si uděláme opožděnou svatebku. a leni ten druhej mail taky nefrká ;-( co tam vyrábíš, prosím tě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, ani ten druhej nejde. Asi budete muset poslat fakt jen fotečky ve formátu jpg ;-) Jinak Ajo já zase závidím tobě ten baráček, my máme byt 2+1 a nevím, jak se sem složíme s dětma, ale nedá se nic dělat. budeme si muset nějak poradit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj složíte, aspon budete mít děti furt nablízku ;-) nebo si časem s mimčem pořídíte něco většího. Sakra tady leje, ani se mi nechce dom. No ale přemůžu se :-D musím žehlit a trochu uklidit, jak sme dělali celej víkend na zahradě, tak nic nestíhám a ještě si tam tahám další bordel, ach jo. Tak manželky papa
Odpovědět
Profilova fotka
No, zase máš pravdu :-D Jak ty to děláš?! ;-) U nás je celkem hezky, hlavně neprší! Já dnes jedu za babi do nemocnice, ale zítra už mě ten úklid taky čeká :-( No nic, holky mějte se moc krásně :-D Papapa
Odpovědět
Maci,tak už jsem to viděla-je to paráda,moc hezké.My nakonec dali koláž z 5 fotek a jen děkujeme 21,06,2008-tu jsem Vám mimochodem posílala,ale jaksi marně,že....Snad se to povede ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky doufám, že se to povede :-D Jo a díky,na to že jsem to dělala poprvé, tak to není špatné :-)
Odpovědět
Ahojky holky,tak jak se dnes máte?Tady svítí sluníčko a je moc příjemně 8-) Sacvi je už asi na dovolence,že nepíše....Jéé,jak já bych ráda ležela někde u moře,no bohužel smrdím v práci :-S Jsem zvědavá jestli vůbec na nějakou dovolku pojedem-vypadá to blbě-jak v práci,tak s miláčkem :-( Ale když je venku tak krásně,tak si to nesmím nechat pokazit,ne? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno, teď je tu docela příjemně, sprchlo a trošku se uvolnil vzduch :-N Co je špatně?! Dovča v práci?! Určitě to dobře dopadne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauvec, tady to vypadá střídavě oblačno, co se počasí týče ;-) jinak nic novýho, přepadá mě hrozná lenora po obědě. Ach jo, šla bych se dom natáhnout. Holky nám se možná rýsuje 'služební¨ prázdninová cesta do Nice, od nás v práci jsou tam montáže, tak bysme se napsali jako na montáž a udělali si prodlouženej výkend. Děláme oba totiž v naší rodinné firmě, sice by jeli i naši a teta s rodinou, ale na fotkách ze skorolíbánek by být vidět nemuseli :-D
Odpovědět
ajan,tak to je paráda!Moc ti to přeju a vůbec nevadí,že tam někdo bude s váma :-D Jinak bych taky hodila salto do postele |-| Ale,dovolku můžem mít max.10 dnů,tak uvidíme jak to bude probíhat-ono je někdy nevýhoda pracovat v rodinné firmě :-| ale snad se to nějak udělá...Zvažujeme jestli nejet až v zimě,ale to já moc nechci-představovala jsem si"honeymoon"trochu jinak,no :-N A do toho vybírat obklady a dlažbu do koupelny, kuchyň.....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ááá to znám, my jedem taky na hory a vlastně to budou asi líbánky, ale já bych si taky představovala, nějaký teplíčko, snad ta francie aspon na 4 dny vyjde.
Odpovědět
ale třeba ty hory jsou náhodou dobrý...Ty jo,až jsem se zasnila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já hory miluju, hlavně když vyjde počasí, ale jedem jako parta, takže romantika moc nic. Ale aspon je sranda. Hihi se těším úplně kamkoliv, jen si trochu odpočnout a vypadnout, když si vezmu dovolenou a budu doma, tak pudu makat a to je děs
Odpovědět
Jak říkáš-když máš dovolku doma,tak je to stejně samá práce. Já teda nelyžuju,ale dost přemýšlím o tom,že začnu-teda,úplně mě ta představa nadchla :-D Romantiku si uděláš i doma 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj dámy.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak už jsme se konečně dokopali k výměně dokladů a vše je zařízené :-D 13.8. odjíždíme do Chorvatska, tak už se nemůžu dočkat. My teda jedeme se známýma, ale to nám nemůže zkazit radost. Když budeme chtít, tak budeme sami a když budeme chtít společnost, tak budeme s nima :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ach joooooooo, holky nepokrytě závidím, ale přeju vám to. má být krásně.
Odpovědět
Profilova fotka
Na to můžu říct jen to, že chápu :-| Ale určitě vám vyjde aspoň ta francie a hory, to přeci vůbec není špatný, ne?! 8-) A moje heslo je, že kdekoliv budeme spolu, tak nám bude krásně. Užíváme si přeci manželského života a krásného pocitu po svatbě, nebo ne?! :-D
Odpovědět
Ahojky holčinky :-) Přesně tak Maci,ale nám se to mluví...ikdyž jak jsem psala,tak naše dovolka je taky spíš v nedohlednu,ale nechám se překvapit :-D Kdyžtak si udělám radost tou kuchyní a obkladama,které snad už dnes vybereme ;-) Dnes mi přišla trička co jsem si obědnala z Aukra a jsou naprosto parádní,takže si užívám rdosti z nich... :-D My už taky byli vyřizovat OP,ale příjdou až za měsíc...Maci pojedeš asi na starý pas,co?A máte tam něco zamluvené,nebo jedete jen tak?
Odpovědět
Profilova fotka
Právě, že už na nový, protože si máme všechny doklady vyzvednout za 3 týdny, což skvěle vychází, protože odjíždíme za 5 týdnů :-) Známí (Míšovo svědek s přítelkyní) už to tam znají, takže jedeme na jejich doporučení. Je to v apartmánu, takže to bude i pohodička. Jsme zvyklí jezdit do karavanu, takže to pro nás bude zajímavá změna :-D Snad to tam bude hezký, fotečky vypadají úžasně. Akorát mám docela strach z té cesty. Jsem zvyklá jezdit lůžkovým autobusem, to je obrovská pohoda, ale v autě jsem tak daleko ještě nejela. Jen abych do té doby nezjistila, že jsem těhotná. To by teda asi byla cesta :-S
Odpovědět
:-D Ta cesta je právě super,kde budete chtít si zastavíte a celkově se mi ta cesta zdá jako takové zpestření celé dovolené ;-) Ikdyž s tím těhotenstvím by to mohlo být trochu horší....ale to se zvládne :-D A kam že to jedete,na Makarskou?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte mladé paní :-D , tak my zítra v 5.30 odjíždíme busíkem do prahy a pak odlétáme na svatební cestu na kanáry..už se mooc těšíme (jen z toho letu moc radost nemám ale s tím nic nenadělám :-N )..Mějte se tu krásně a zatííím pa pa..
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno holky, tak sacvi už je na cestě na líbánky, no to je paráda :-) Já se na tu cestu taky těším z toho důvodu, že můžeme zastavit kde chceme, ale děsí mě, jak tam budeme namačkaný. Navíc se budem asi střídat v řízení, protože to nechceme riskovat a všichni 4 máme řidičák, tak doufám, že to zvládnu. Předpokládám ale, že na tom nic není, ne?! Stejně jako v Čechách, ne?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, maci, vůbec se neboj, dřív jsme takhle jezdili často a za 8 hodin jste tam. zastavíte, dáte si kafíčko, protáhnete se a pofrčíte dál. Já mám tuto část taky ráda, vždycky jsem si pustili rádio a zpívali a blbli, a rychle to uteče. A hlavně když nejedete sami. Neboj, i těhola to bude v poho, drobeček by byl poprvé u moře ;-) a zvracet můžeš i z okýnka za jízdy :-D 8-)
Odpovědět
dobré ránko,jéé,já chci táákýý!!! Maci,v poho,to zvládnete a to,že vás jede víc je výhoda! U nás to vypadá bledě-v práci se netváří zrovna nadšeně,tak zvažujem jestli to opravdu nemáme nechat na zimu...ale to už není ono,tak nevíme. By jste nevěřily jaký problém je vybrat kachličky do koupelny...bléé a už se po mě chce barva ložnice,kuchyně,já asi zešílím...A to jsem si myslela jak to mám všechno namyšlené,ale ouha-jak jde do tuhého,tak najednou nevím jestli koženou nebo látkovou sedačku....to je děs!Měly jste to taky tak? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
pošlu ti fotky jak to mám emy, pro inspiraci ;-)
Odpovědět
Andrejko,to je nádhera-máš krásně sladěné barvy,prostě celkově povedené.Paráda :-D Jakou to máš barvu v ložnici?krásné,opravdu.
Odpovědět
Profilova fotka
no růžový a tapedy bordo
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?