21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
jé já zapoměla napsat Zbynovy aby koupil chleba, dopoledne ještě neměli červtvej :-S no nic, na večeři bude krupičná kaše a na snídani pudink :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno už je 9 stupnů a to je půl 8 :-o kéž by bylo krásně
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska frčíme na ty naušničky,y sem z toho nervozní, ještě že Teroušek neví co ji čeká
Odpovědět
Profilova fotka
Drzíme pěsti, určitě to Tezerka zvládne ;-) Je to velká šikulka. Vůbec nevím, kolik je tu stupnů, ale svítí sluníčko a vypadá to tam nádherně. Uz se těším ven, čekám az dopere pračka, uvarí se Emmičce presnídávka a jdeme. Myslíme na vás a az dorazíte, tak se ozvěte!!! vidíš, Ivuš, to mi nedošlo, ale on jí ten tvůj určo bude chutnat... x-) malá uz nechce jíst ze lzicky, kdyz do ní dostanu 5 lziček, tak je to hodně. To sama by jedla jak šlak... :-N prijde mi, ze hubne, ale mozná je o tím pohybem, no nevím. Uvidíme, jak se to vyvine. tak se holky opatrujte a prejeme krásný den!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak sme zpět, nakonac to nebylo tak straršný, samozřejmě plakala, ale asi stejně, jak u hexy. Sestřička i pan primář byli báječní, a měli sme to z protekce zadarmo (400,-) a taky nám prohlídli tu rýmečku a ouška a vše v naprostém pořádku, rýma není rýma, ale jen trošku zahlenění asi k vůli suchýmu vzduchu .do čtvrtka máme mít čepičku, pak to můžem sundat. Tak poprosím doktorku, aby se mi na ty ouška ve črvrtek mrkla jak půjdemem na očkování (rotaviry, pneumokok) takže fotečku až ve čtvrtek, ted máme gázu a čepičku, sme jako tankysti. ale hned byla hodná a v autě i spala, ted mlátí do hrazdičky a za chvilku dáme svačinku. Tak zítra písnu, dnes už tu nebudu, mám plno práce
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, dneska snad bude hezky
Odpovědět
Profilova fotka
;-) tak to jste šikulky, a je super, ze je Terezka v porádku!!!! Jinak krásné ráno...určitě bude krásně. Já uz mám pro malou uvarený obídek, dám jí ho na 10, protoze v dobe obeda mi nic nesní. jí v 10 a potom az nekdy ve 4 :-( tak zkusím, jestli si dá zeleninku drív. Odpo mi to totiz prijde blbý. Nevím, co s ní mám dělat. Vcera mela v 7 rano 120ml, potom od 9 - 11 jedla uvarený mango na pyré a potom 90ml, usnula, k obědu nechtěla nic a jedla az po 4. necelou půlku presnídávky a zapila to 120ml mlíčka. No a potom az po ve čtvrt na devět večeri, 180ml mlíčka... :-p Vzdycky mi snědla celou presnídávku na sváču a normálně obídek, tak doufám, ze se to zase zlepší. |-| Prejeme vám holky krásný den. My dnes jedeme do Mariánských Lázní se sestrenkou do bazénu...a na procházku. Byly jsme tam na intru, tak se courneme.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda do bazénu, vy se máte.tak si to krásně užijte, a neboj, Emmík se zase rozpapá,každý mimčo si tím projde, já mamce nejedla 3 dny
Odpovědět
Profilova fotka
trošku nás posunu, at se to líp hledá ;-) dneska bude opravdu nádherně, je tam uzuro a už ted v 8, 9 stupnů
Odpovědět
Profilova fotka
Teda to je účast, tady nikdo není :-o Já za víkend stihla umýt okna, sítě i poklidit, tak sem na sebe pyšná a mám klid x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, no to jsi teda šikulka... x-) x-) x-) já měla včera na návštěvě Míšovo rodiče, takže taky uklizeno... :-N :-D Až na ty okna, to jsem ještě neudělala, ale snad se k tomu tenhle týden dostanu. Já mám zase v opravě počítač, proto jsem tu tak málo, teda vlastně vůbec... :-p Teď jsem u našich, byla jsem s mamkou u doktora v Sokolově, tak se teď flákáme. Mamka leží s malou a snaží se jí uspat, ale teda nevím, nevím... :-D :-N tak se tu holky opatrujte!!! zatím páááá, snad už budu mít brzy a v pořádku počítač... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
teda až 3 potupná strana, zítra dopoledne vyrážíme ke tchánovcům, tak nakouknu až v pondělí. HOlky přeje vám všem krásný velikonoce ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, taky přejeme krásné velikonoce..nevím kdy se tu zase ukážeme :-N Mějte se úúžasně a ahoooj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, tady to teda strašně vázne.... :-| jsme s malou na chvilku u našich, abych zkontrolovala novinky a ono nic... :-N no, jen doufám, že to brzy napravíme... x-) Dneska máme první Emmičky oslavu, tak se těším, ale jak už jsem vám oběma psala, tak Emmička dala dárek nám, i když dneska se jí nechce, ale co, ona se rozchodí a potom už se nezastavíme, ani jedna.... x-) x-) :-D :-D Tak se tu holky opatrujte...
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím, ža to tady můžem zabalit, stejně se vidíme na FB i sfotečkama, je to lepší.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) malá spinká a zrovna nemám 5min.co na práci tak koukám :-) No áji máš pravdu..já když už mám chvilku tak napíšu na FB pře si zrovna říkám, že si to tam taky přečtete :-N
Odpovědět
Profilova fotka
právě, hlavně malá ted potřebuje plno pozornosti, tak čím mín míst kam musím nakouknout, tím líp :-D
Odpovědět
Profilova fotka
áji přesně moje slova :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hezkýý den, macinky někde plavou..ájinky někde procházkují a jedna sacvule spinká a druhá se chystá vařit oběd :-D Áji to by mě zajímalo když jsi dopolko venku tak kdy si vaříš oběd? Večer?? Holkyyy Janička se začíná konečně trošinkuuu plaziiiit x-) Huráá mám radost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nene, teď do června, když nevařím pro malou, tak si chodím do školní jídelny, ale už se těším až začnu, protože znáte školní jídlo, ale ono, když se chci věnovat malé, udělat něco do práce, uklidit a ještě si odpočinout, tak se vařit dnedá. Do práce budu dělat ještě 14 dní, pak budu mít na rok klid. Takže od května začneme s příkrmama, než se za ten měsíc zajedeme tak si ještě sobě budu chodit a od června už budu vařit oboum, a pak si to pro sebe dochutím a budu vařit na 2 dny. všechno se dá zamrazit, tak si budu dělat do předu. a od toho 6 měsíce už teda bude klasika, ráno mlíčko, v 9 svačinka, dám ji spinkat, mezitím uvařím, napapáme se a půjdeme ven, pak svačinka atd. znáte to. Jinak za hodku přijede paní na koupání ve vaně, měla sice přijed až v 6, ale Někdo jí vypad a jelikož se k nám trmácí z Brna autobusem, tak sem jí řekla at klidně přijede dřív, sice to budeme mít trochu prohozený, ale snad to nebude problém. Gratulace k plazení, snad to půjde rychle a za chvilku Janči nebudeš stíhat :-D My zatím taky nic moc, sem tam se přetočíme z bříška na záda, ale opačně zatím jen 2x moc nám to nejde, to už se spíš poposunuje po zemi. :-N Ale začla milovat koníky a když nemůže a funí, tak jí otočíme zpátky a ona řve, že chce na koně, mám strach že bude mít svalovou horečtu, trdlo.
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to pak áji jo..já pořád přemejšlela jak to stíháš :-D Vymyšlené to máš dobře :-) A budeš teda malé jen vařit? Ne skleničky?? Díky za gratulaci..moc se na to těším až se bude hezky plazit..pak si budu přát aby aspoň chvilku ležela na místě :-D Holky já nevím jak s těma svačinama..mně mudra nic o jídle neříká..jako co může nebo nemůže..akorát jak sme začaly tak říkala že ne ten lepek a i kaše bezmléčné..já bych ji dala třeba kousek mého bezlepkového chleba co peču doma ale co jí na to namažu když nemůže nic z mlíka?? 8-( Jako zatím je to jen prevence kdyby náhodou nějakou tu alergii kvůli mně měla..snad mít nebude |-|
Odpovědět
Profilova fotka
jíme pořád na sváče přesnídávku a tu ji dávám i večer do kaše pře ta bezmléčná není dobrá a jinak než s přesnídávkou jí nechutná..
Odpovědět
Profilova fotka
Kráásný den, macinka bude dnes kalit..ta se má :-D Koukáte jakou tu mám účast ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak chvilu svítí slunko, chvilu prší..to je teda počasí :-p Sem vyprala prádlo Janičce že pověsím ven když tak slunko svítilo a vylezu s ním ven a prší ]-( Ach jo.. A pekla sem perník..a špatně ho upekla ]-( Není vůbec hezky pórovitej a je jakesi nevím vevnitř..čím to může být? 8-( To je den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji kráásnou sobotu? Jak si užíváte? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A máme tu pondělí :-D To je dneska venku pěkně..Mimi spinká na dvoře tak snad ju pes nevzbudí..tchán a tchýně jeli do Prahy se švagrem a jsou tam do úterního večera tak jsme doma samy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky.... x-) tak jsme se vrátili z náhradní hodiny plavča a za chvilku jdeme na písek. Emmička už se rozchodila, tak je to sranda jí pozorovat. Samozřejmě chodí kinklavě, jako kdyby byla opilá, ale je to úžasný... x-) Jinak samozřejmě gratulujeme k plazení Janičce. Áji, máš to fakt dobře vymyšlený...jinak já vařím večer, takže taky můžu krásně lítat po venku. A dneska je opravdu nááááádherně. Už se nemůžu dočkat, až bude Emmča venku kráčet jako baronka... :-p Včera jsme byli na výletě v Mariánských Lázních, byla to krásná neděle. Pořád jsme někde v luftu, a počítač stále nemám, takže vše při starém... :-D Mějte se mooooc krásně a užívejte si ty své princezny, já si tu svou užívám statečně a dosytosti... :-D :-p x-) pááááá
Odpovědět
Profilova fotka
Teda vy ste se rozjeli, my se zatím jen trošku otáčíme, je den kdy se otočí sama třeba 5x a den, kdy mrčí a chce aby sme ji obsluhovali. Budem stejný lenory jako Janča :-D JInak tenhle měsíc, začnu přikrmovat tak sem zvědavá, jakej máte holky interval a co dáváte, mám to v plánu takhle: zatím ji do půl roku nechám ještě papat v ty 3 ráno, protože má vždycky hlad, ale pak v 7 snídaně - mlíčko 9-10 svačinka- jablíčko banánek 12-13 obídek- mrkvička, brambůrka, za měsíc masíčko 3-4 sváča-mlíčko 7 věčeře - kašička Myslíte, že to je ok? Dávali ste hned od začátku i polívečky, nebo jen kašičku a polívečku třeba až od 8 měsíců?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) , vidíš jaká je Emmička šikulka maci x-) x-) Áji máš to naplánované pěkně.. ;-) U nás je to teď takhle: 4-6 mlíko 9-10 chlebík se zeleninkou, zapije mlíkem 12-13.30 obídek - dávám jen zeleninu, bramboru, rýží a maso..polívky ještě nedávám 15.30-16.30 přesnídávka s piškoty 18.30-19.30 kaše s trochou přesnídávky (bez ní ji ta bezmléčná nechutná) a ještě to občas zapije trochou mlíka
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, to je přesně ono, zatím budu dávat odpoledne mlíčko, ale od 77 měsíce, bude i odpo dostávat svačinku, zatím jí všechno dělám, ale od 8 měsíce, tak ynějakou přesnídávečku koupím, a samozřejmě ted mám doma, 2 koupený, kdybych něco zapoměla koupit a až pojedeme ke tchánovcům, tak jí obídky taky koupím, tam vařit nebudu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?