21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já bych chtěla aby se malá už aspoň plazila..ale ona se skoro anio napohne :-D Jako sudy válí to jo ale to je vše :-D A taky bych chtěla aby už seděla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ivuš, neboj, však ono to přijde ani nemrkneš. Malý je 7 měsíců?! :-p Za chvilku začne a potom jí budeš honit...;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zrovna hledám účes, který by se mi líbil... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jo skoro 7 a půl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ježiš, to to letí... :-N je to holt pohodová holčička, ale dokud to nebude řešit doktorka, tak ty si z toho hlavu nedělej... ;-) Však ona se v pravý čas rozpohybuje...užívej si, že máš doma miminko... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dyť to už je velká holka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to teda je, ale ještě pořád se chová jako miminko, myslím s tím pohybem. To naše malá už v tomle směru miminko není dlouho a mě to mooooc chybí... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No člověk tu chvilku není a vy toho nakecáte ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak naše lady se zatím začíná přetáčet na bok, no spíš se jakoby prohne do boku, na zádíčka se převalila jednou z bříška, ale to byl spíš omyl a pěkně se toho lekla. JInak bych taky chtěla aby byla tak akorád, ne vy vývoji rychlá, nai ne pomalá, prostě akorád, ale to chce asi každej. Ivi našla sem 2 bazény a do jednoho bych od příští zimi ráda chodila, tak se mrkni a pokud byste chtěli, tak můžem spolu, ale šlo mi o to aby ten klub byl v asociaci dětského plavání, musí mít speciální školení a vybavení je to :http://www.plavacci.com/ nebo http://www.filia.cz/ Maci jak pokračujete s nočníčkem?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Áji, na ty plaváčky sem už koukala..měla sem od nich doma paní na to plavání ve vaně. Akorát myslím, že bysme se stejně na tom plavču nepotkaly..je to myslím podle věku ne? Já si to už moc nepamatuju..se kouknu :-) Holky mně to úplně maličký mimi taky chybí :-N Janička je už vážně kus baby :-D I když jen leží :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak sem se objednala taky na to plavání do vany. Uvidíme,
Odpovědět
Profilova fotka
Já eště jak se bavila s tou ženskou tak sem se jí ptala kde si myslí, že je to koupání lepší. Oni totiž mají plavání na více místech a ona říkala že třeba u nich (Tř.Generála Píky) je to velký a hezky zařízený, ale zase je tam hodně maminek..říkala, že třeba je to lepší u Milosrdných, že tam je jich je jen pár takže ta komunikace je lepší a sou tam i super vztahy pře třeba těch 10maminek spolu chodí celou tu dobu a ona když je plavčit za těma mamkama k Milosrdným tak že se tam vyloženě těším.. No takže tak :-D To jen píšu kdyby Tě zajímal její názor.. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
My už tak plavčit moc nemůžeme :-N Janička si začne hned cpát nohu do pusy apod. a to je makačka ju udržet aby se mi neutopila..a ještě tak plavat?? To je nad lidské možnosti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme na pondělí na půl 3 objednaní na naušničky, budem klasicky píchat
Odpovědět
Profilova fotka
jéé tak to pevné nervy áji.. Já asi malou nenechám píchat.. :-N Až asi později..
Odpovědět
Profilova fotka
Janička nemá naušničky? ani sem si nevšimla, no ted sem jí je zkoušela dát k ouškům a vypadá srandovně, jak má málo vlásků, snad nám rychle dorostou. No jelikož je to primář a jedem do Znojemské nemocnice a kamarádka doktorka mi ho domluvila, že je špičkovej, tak se nebojím, jen mám strach že budu brečet taky
Odpovědět
Profilova fotka
Nemá áji..mně stačí jak brečí když jdeme očkovat..mám hned slzy v očích taky. A naposledy když sem tam byla jedné malé holčičce tam taky píchala mudra naušnička a ona tak, ale tak strašně brečela, že mi fakt až bylo zle a strašně jí líto..to nemůžu Janičce udělat :-N |-| Navíc ona si pořád za ty ouška tahá takže bych se nedivila kdyby si to ouško roztrhla :-( Já si pamatuju jak sem sama měla píchlou druhou dírky a jak mě to bolelo a zasychalo a zase krvácelo..nakonec sem si ju nechala stejně zarůst pře to fakt bolelo:-S Tak snad u Vás to bude v pohodě..ještě když máte domluveného takového odborníka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
snad jo, uvidíme. doufám že si to neutrhne, my je taky měli, tak snad to nebude tak strašný
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, asi skočím k doktorce, zasoplená je hodně, sice to není nic hroznýho, ale nechápu, jam může mít už víc jak měsíc rýmu, sem tam je to na vysátí jednou denně, ale ted i 5x, chuděrka, jak ji dáme do lehátka, tak ji chytá panika. Půjdu koupit zvlhčovač vzduchu, ale prostě to nechápu
Odpovědět
Profilova fotka
tak sme kromě té rýmy naprosto zdravý, nemáme se stresovat. hostali sme homeopatika a uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, venku to vypadá na déšt, sem zvědavá kdy přijde těch jejich 16 st. protože ted je tam +1
Odpovědět
Profilova fotka
NIc? no kde lítáte? rýma už se pomalu lepší x-) Jinak jak se máte vy? ono to asi fakt vypadá na jaro, je tam +5 a svítí sluníčko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, dneska už tak hezky není, to je děs, když se člověk namlsá a pak nic, ještě k tomu sem to dostala a strašně mě bolí hlava :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak to je super, ze je malá v porádku... ;-) U nás bylo včera tááák nádherně a dneska to vypadá stejně. Včera jsme byli od 10 do 19:30 venku, teda 3 hodky jsme z toho byli po návštěvách. x-) bylo to naprosto úzasný... ;-) Prejeme vám krásný den.... holky Dandovky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda to ste se měli, my byli od 10 do 1, ale poctivýho procházkování
Odpovědět
Profilova fotka
Malý to včera vyloženě svědčilo. Spala mi jako andílek... x-) A to když já byla u bratránka na kávičce, tak malá spala 1a půl hoďky venku pod oknem... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hojkýýýý :-D , no včera bylo vážně nádherně x-) Dopolko sme byly na vycházce a pak malá dospávala před barákem. Po obědě sem ju šupla do šátku a chodily sme po dvoře..koukaly na psa a slepice :-D Pak se jí chtěla spinkat tak sem ju uspala na dvoře a tchýně pak jela na hřbitov tak malou vzala sebou a vstávala v 16.15 takže byla taky půl dne venku :-) A už by asi taky chtěla k snídani papat něco jinýho než mlíko :-D Papala až v 5.15 takže paráda ale pak sem jí dávala v 9.15 a vypila jen 50ml :-S Tak sem jí dala výživu a měly ste vidět jak tu hubičku otvírala :-D x-) Teď zase spinká na dvoře..snad pes nebude štěkat :-p Krásnýý den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivuš, nezoufej, od 8.měsíce už můžou pečivo,tak malá bude mít radost... :-D jj, včera byl opravdu nádherný den...
Odpovědět
Profilova fotka
To malá teď toho moc nesní, zase se vrací k mlíčku, s tím chlebíkem jsem teda zítrala... ;-) x-) Ale je pravda, že papala sama a to je něco jiného... x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
maci u nás s tím pečivem neví..normální nebude moct určitě nejmíň do roku. Kvůli té mojí celiakii - kdyby ji náhodou taky měla..no a bezlepkový je všechno..ehm..nic moc :-N Jedině chleba co peču doma..uvidíme :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?