21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to zbyna přebalí a hraje si s ní, pomáhá hodně, ale zrovna když potřebuju, tak je řev. Ale on to vychytá snad, naštval mě, že nechal ten bordel, jinak mi nevadí nic
Odpovědět
Profilova fotka
no jdem papat a pak ven, tak zatím páá
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky nemůžu říct, že by jí Míša nepohlídal, jezdím do školy, má jí celej den :-) ale zrovna když potřebuju já, tak je problém, no ale snad to pochopil x-) Šlo o to, že mi nebylo dobře a jemu se zrovna nechtělo... :-p Ivuš, to víš, že to tak nemyslel, vždyť si jí taky bere pořád, chová, mazlí, krmí, teda nerad přebaluje, a nekoupe... :-N Měl teda před šichtou a po víkendu kdy skoro nespal, ale mu to nechtěla omlouvat, tak jsme se trošku rafli. Nevím, jak je to u vás, ale u nás se hádkou čistí vzduch. Jsme oba dost temperamentní a každý si stojíme za svým názorem... :-N Nevím, jestli zoubky, nemá v pusince vůbec nic.. :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Ono Áji, jsou dost často k takovým věcem, jako je úklid slepí... :-D :-D :-D to víš, že to vychytá.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no musíš jí do pusinky posvítit baterkou, oni tam budou dakový bílý flíčky
Odpovědět
Profilova fotka
a takový jako nateklý to bývá v tom místě kde se zoubky tlačí. Tak je fajn že je čistej vzdoušek x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maci, kde ste koupili to chodítko co má Emmík s medvídkem Pů, na netu ho nemaj, je nádherný, kdybyste ho prodávali, mysli na mě
Odpovědět
Profilova fotka
já asi budu mít konečně kamarádku na procházkování a Janička káámoša x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, nateklý to nemá a baterku má u sebe Míša v autě, takže to zjistím až večer... :-N Áji, který máš na mysli?! Ona má ten hrací pultík, který je jako aktivní chodítko a potom má to vozítko! Ale ani s jedním ti neporadím, protože oboje dostala, ale můžu to zjistit... ;-) Jinak Ivuš, to je super!!!!!!!! Teď v zimě mám pocit, že s kočárkem nikdo nechodí, já aspoň chodím neustále sama... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Já tu naštěstí mám kámošku co chodí každej den se mnou, jinak sme v celé Miroslavy taky jediný dvě co v té zimě choděj ven. Ale malá procházky miluje, spinká i 3 hodiny. No myslela sem ten co je na té fotce na FB jak kramaří EMA 1 :-D Prostě kbybys ho pak chtěla prodat a neschovávala bys ho, tak mi napiš, je moc pěknej
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, uvidím a kdyžtak jsi první na koho myslím... ;-) Tak to mě malá ani v kočárku moc nespí, to už musí být! Asi před 3 týdny spala 2 hodiny a to byl zázrak... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jinak to chodítko je hezký, jen je hrozně hlasitý a mluví anglicky, pořádně tomu není rozumět a je to dost na palici... :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, Janička spí normálně přes den v kočárku..je v něm tak spokojená že to nehodlám měnit 8-) My dneska byly na půlroční prohlídce. Malá je prý krásná beruška - to vím :-D Šikovná..umí co má umět a hezky prospívá. Má 7,85 a 71cm x-) Jinak sem se ptala na to papání a že ji nemám nutit..esi sní 3lžičky tak ať..že to chce trpělivost a rozejí se. Když ji chutná ovoce mám dávat to během dne. Můžeme přidat maso. Joo a dnes máme s mužem 8let od první pusy :-D Tak se už těším až mu dám super vybranej dáreček :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, tak to je super.... :-D naše malá fakt zaostává, ale co, je trpaslík po mě a jak jsem to krásně dohnala... x-) tak super, vidíš, už můžeš být v klidu.. ;-) a to je to rybaření na záchod?!... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo..to rybaření :-D Teď sem ji ani oběd nedávala páč eště nespinkala a když sme šly od mudry tak už usínala ale pře byla doba papání tak sem jí dala jen mlíčko a pak hned usla x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to my taky neobědvaly, malá usnula při kojení a spinká už určitě hodinu, tak jsem zvědavá, kdy se probudí... Určitě bude mít taťka radost. My máme zítra plavání a potom nás taťka odveze do Prahy k sestřence, je těhotná a stále sama doma, tak jí jedeme dělat společnost. Vracíme se další středu, asi, abychom stihly další plavčo... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, my se v létě chystáme s holkama s koníka na sraz, bude nás asi 35 rodin... :-p česko slovenské setkání... x-) Jedeme někam ke slovenským hranicím, jmenuje se to tam Kopánky... :-p Jsem na to fakt zvědavá, 30 ročních dětiček, to bude hustý... :-x x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sem tuuu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super :-D malá spinká?!
Odpovědět
Profilova fotka
jojo a já jímm
Odpovědět
Profilova fotka
maci to vás ani nikam nepustěj, takovou bandu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to dobrou chuť, já už jsem po obědě a malá se budí, takže teď bude baštit ona... :-D No, ubytování už máme zajištěné, ale bude to hustý... x-) jsem na to hrozně moc zvědavá... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my si taky dáváme s holkama srazy, ale nás je jen 7 rodin ;-) Ale už sme v loni jeden měli a koncem července chystáme další
Odpovědět
Profilova fotka
teda to bude hukoooot :-D já jdu pro polívečku..květááčkovou :-p
Odpovědět
Profilova fotka
to bude hukot :-D asi na nás jen tak nezapomenou... x-) Áji, ale určitě je to super, viď... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já měla brokolicovou 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
já měla čínu... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo to je, z koníka sme se přestěhovali na dámu a máme jen naši diskuzi, kam nikdo jinej nesmí a hlavně nikdo si ji nepřečte, takže je to super.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super... :-D a všechny maminky?!
Odpovědět
Profilova fotka
áji tak to je super..člověk totiž neví co napsat aby si to někde nepřečetla a pak to nemělo nějaké následky :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?