21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Noo zase maci počkej..ájik třeba nikam nebude chtít chodit :-D Ale napsat ti to abys záviděla to můžu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, moc nevěřím tomu, že by nechtěla chodit... ;-) JJ, vyvolávat v člověku závist, to by ti šlo, viď?! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj..dělá mi to moooc dobře :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já si teď dala jablíčko pro lepší trávení, tak doufám, že ráno mi bude doooobře... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tooo si jen myslíš..nechtěla jsi jít už aspoň podle FB dávno spát?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, už dávno, melta už je vypitá, ale copak můžu, když volal taťka, že jede domů?!... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no joo no..chystáš romatickou noc nebo co?? :-D Maci ale já už do hajn jdu..až bude malá papat tak budu naštvaná že sem si měla jít lehout brzo :-D Dobrooou a ukaž se zítra..jasan? :-D Pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou mamko, jasně budu tu, tak doufám, že dorazíš taky! Kdy jdete k doktorce?! Jinak romantiku možná až zítra... x-) x-) :-N :-p Páááááá a krásné sny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No pravda..už je to jen 3/4hodiny :-D K doktorce jdeme mezi 11-12.30 tak nevím esi nedojdu sem až potom..podle situace :-) Pa pááá holkýýý
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jsi fakt dneska vtipná... :-D pa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrooou a ne že nenecháš muže ani pořádně vyspat..dojede chudák unavenej ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Už je tady, tak dobrouuuu a spi v leže... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No huráá aspoň už mě nebudeš zdržovat a můžu jít konečně spát..v leže :-D Dík :-D Pa páááá už konečně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No nazdááááár....Jsme si pěkně pokecaly.... :-p snad brzy i s Ájou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To doufám :-) Čááááááááááááááu
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné rááááno, tak držíme pěsti na poradnu Ivuš!!!! Jo Áji, snad se tady brzy ukážeš na delší pokec... :-S x-) Páááá
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, sem zkulturněná, najezená, voda převařená, flašky vyvařený, malá napapaná a ted se snaží usnout, trošku nás ale buděj ty zlobivý prdíčky. Ivi, dávala jsi malé čajík dřív než před 3 měsícem? Jinak tu máme sníh a stále posněžává, tak za hodinku vyrazíme na procházku, ještě jdu umýt koupelnu. Na plavání se chystáme od příštího roku, jako od září, letos to nemá cenu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš, jaká jsi šikulka... :-D áji určitě můžeš dávat čají, taky jsme ho měli, fenyklový od 2. týdne od hipp. Jenže malá ho ani za boha nechtěla, vlastně pořád nechce žádnou jinou tekutinu než mlíčko. A to jsem jí zkoušela dát i šťávičky a nic. :-p My máme doma tatínka, tak se taky chystáme na procházku. Taky sníh máme, ale nesněží. Ono je to stejně lepší tak od 6. měsíce, si myslím. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, ten feniklový zkusím, už budeme od soboty 6 týdnů, tak uvidíme, taky jdem ven, tak si to užijte pááá x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky :-) , áji my dávaly čaj hodně brzo..snad už ve 3týdnech ne-li dřív..a právě fenyklovej kvůli tomu aby líp prcala pře s tím měla taky velký problémy..a pak sme dávaly i Sab Simplex na prďance..když bylo nejhůř rektální rourku ale jak se překlenula asi půlka 3měsíce tak už to bylo o moc lepší..čaj už nevařím vůbec pře je zima tak žízeň nemá a kapky už taky nedávám a malá krásně prdí a prdí :-D Ale než to došlo do tohoto stádia tak sme si užily :-N A jinak kontrola - právě vařím první mrkvičku x-) :-D x-) Malá má 7450g a 68cm. Ramínko škaredé tak očkování nic mám natírat genciálkou. Máme se přijít ukázat za 14dní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tu rourku nemám, ale kapičky taky dáváme, ještě teda zkusím ten čajík
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak to je super Ivuš, malá je kus ženský... x-) Jinak Áji, Terezka je slaďoučká holčička!!!! x-) Ivuš, podej hlášení, jak malý chutnalo... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mrkev nebyla a já se tak těšila :-| Zítra no..byste ze mě měly dost :-D Nejdřív se mi připálila..pokus dva dobrý malá se vrtěla tak že ju zehřeju a zase se připálila :-p :-D Tak pokus tři vyšel ale malá douhlo spala..jedla v 10h.a dopoledne jak spává nespala kvůli té doktorce tak usla až sme šly od ní ve 12h.a v 13h.měla papat. Jenže samo spala do 14.45 takž pak už tak brečela hladem že to nemělo cenu jí ju dávat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, ty seš éro :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je teda hustý, mamko, mamko... :-D já teda machruju, ale mám parní hrnec, takže všechno dělám v páře a to se nedá připálit, jinak, nevím, nevím... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky měla bych začít vařit mrkev abych ju do oběda uvařila :-D :-D Jinak krásný den x-)
Odpovědět
Profilova fotka
budiž ti útěchou, že semju taky 2x zkoušela a taky 2x neúspěch, na potřetí to musí vyjít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hurááá :-D Jinak dneska se mi podařila uvařit hned :-D A malá i trošku spapala tak sem zvědavá co zítra x-)
Odpovědět
Profilova fotka
;-) šikula. Tady dnes šíleně fouká a chumelí, procházka padá, pokud se to umoudří, tak půjdeme odpoledne
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?