21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
To určitě, teď mám klid. Malá se naučila hrozně ječet, jako siréna :-N tak nás začínají bolet uši... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Je to šikulka, vždycky jsou z něčeho nového nadšené x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to Janička zatím jen tak hlasitě jako vykřikne a culí se u toho jak se jí to líbí že se jí to povedlo x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hu huuuuu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
malá obídkovala x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jenže už je to fakt dost nepříjemný :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jako kojo??
Odpovědět
Profilova fotka
ten, tek jekot :-D a papala králíka, brambor a zeleninku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kojíme už míň a míň :-| No, malá se radši napucne nutrilonkem. Budu muset jít, malá si chce hrát s maminkou... :-D a taky musíme vařit obídek x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jo :-D Ale podívej jak jsi dlouho kojila a eště kojíš i když míň..co bych za to dala.. Tak si hezky pohrajte a něco dobrého uvařte :-) Zatím ahoooj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer děvčátka... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.facebook.com/photo.php?pid... Holky, tady bydlím... :-D :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
v té žluté části, o patro výš visí prádlo, pod tím je náš obývák a vedle ložnice... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, jdu se kouknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
juu to je krásnej baráček x-)
Odpovědět
Profilova fotka
cihláček, takže se tu bydlí dobře... :-D akorát bych brala velký balkon... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nejde mi přijmout od tebe ta mms... už zase, hlásí mi to nějakou chybu příjmu... ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už to přišlo, malá je úžasná... x-) taťka je vlastně zase pryč, viď?! A co jezdí do té Prahy dělat?!
Odpovědět
Profilova fotka
On jezdí pomáhat bráchovi na byt..
Odpovědět
Profilova fotka
Achá, a už se to blíží ke zdárnému konci?! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to doufáááám :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No jooo tady už se asi spí..tak dobroou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nespí, vařím na zítřek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj holky moje, zase sem vás zanedbávala. každej den se nám tu na celý odpo usadila nějaká návštěva a tak sme chodili na procházky dopo. takže sem neměla vůbec čas, ted už do neděle snad nikdo nepřijde, tak peru, sem zkulturněná, za chvilku ukachtím nějakou rychlovku a půjdem na procházku, a pak si s tátou pustíme nějakej filmík. x-) jinak všem chválím fotečky, musím nás pochválit, jak se nám ty holky povedli, jsou nádherný. někdy v květnu se chystáme, že malou necháme vyfotit, našla sem tuhle paní, je to v Brně a má nádherný fotečky. http://www.babyphoto.cz/foto/index.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jj, zanedbáváme to tady... :-o :-D ale dá se to pochopit... x-) JJ, máme to opravdu moooooc krásné princezny... x-) to muselo být náročné s těma návštěvama, ale zvládli jste to, jste šikulky x-) Ty fotečky vypadají nádherně, bude to super x-) Já jsem teď sama a jdu makat, ať to tu mám zkulturněný. Dostala jsem od Ježíška CD Divokýho Billa, tak poslouchám :-D :-D :-D to prostě zbožňuju... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky naše, přejeme vám všem krásnýho Silvestra, pro holčičky, hlavně klidnýho, ať se moc nevylekají!!!! Krásně si ten dnešní den užijte a do nového roku 2010 vykročte pravou nohou!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj, ahoooj holky :-) Tak se rok s rokem sešel a my sme pořád tady spolu 8-) Sice míň ale jsme a to je dobře. Tak doufám že příští rok tomu bude taky tak a snad i s větší účastí :-D Jinak také přejeme super Silváčka a co možná nejlepší nový rok s našima princeznama x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivuš, přesně tak, máš pravdu, jsme držáci, tak proč bychom se měli rozcházet... x-) si rozumíme, ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no si myslím!! :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-N my teď koukáme na pohádku, potřebovala bych se zkulturnit, ale malá mě nechce nechat, jsem zvědavá, jestli vůbec usne :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?