21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooj
Odpovědět
Profilova fotka
Tákže novinky, sice asi všechno víte, ale tak abych se vykacala. Za týden co sme přišli z porodnice, ani ne, sem dostala zánět do levýho prsu, měla sem horečku kolem 38 a bolelo to jako čert, ani sem z toho nemohla dát malé napít, bylo to jako by mi tam bodali nožem, druzej den mě začlo pobolívat i druhý a horečku už sem měla skoro 40, takže sem dostala antibiotikum a ležela sem, u malé se třídal Zbyna s mou mamkou, já sem byla ráda že sem ji nakojila a došla si na záchod, nic víc sem nezvládla. Jenže asi třetí den malá začla poplakávat a když sem si odstříkala mlíko, tak sem zjistila, že skoro žádný nemám, z obou prsů vyždímu tak 40ml, takže odsávám a přikrmuju nutrilonem, problém je v tom, že z prsa už mi pít nechce, sotva 2x potáhne, tak usne a spí a probudí se až na flašku, takže muisím odsávat, jinak bych takhle ztrávila mládí, už tak je to dost náročný. Dneska sme byli na kontrole, už máme zase 3,80 a vše v pořádku.
Odpovědět
Profilova fotka
No ahojky holky, to je dobře, že jste v pořádku, no měli jste to pěkně náročné!!!! Teď už to ale bude jen lepší, určitě. Těšíme se moooc na fotečky Terezky. A taky na popis toho tvýho bláznivýho porodu. No ale hlavně na to, že už tady s námi občas pobudeš x-) :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj holkýý x-) , tak ájinka se přišla na nás podívat :-) Je fajn že malá hezky nabírá a je v pohodě. Já dávala UM ze začátku ze stříkačky takže malá prso brala..i potom co sem přešla na flašku ale to už zase nebylo skoro žádný mlíko :-| Ten zánět teda nezávidím :-( Mě taky asi dva dny bolelo prso ale zánět sem neměla tak nechci ani vedět jak musí bolet když je v něm zánět :-S Hlavně že se muž s babičkou o malou hezky postarali a mohla jsi hodně odpočívat. Maci tak zase mrznete venku ?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Fotky sem nějaký hodila na facebook, tak se můžete mrknout, na koníka už nestíhám. Ted sme byli chvilku venku, tak se jdu najíst, odstříkat mlíčko a trochu poklidit a doufat že malá usne, zatím leží a vykládá si
Odpovědět
Profilova fotka
Koukala jsem, jsou nádherný, malá je krásná kočička... x-) Mě se naštěstí naprosto všechny neduhy těhotenství a kojení vyhnuly, což jsem opravdu moooc ráda. Teď už ale kojím míň a míň, malá roste a přestává jí to stačit. Už jsem uvařila brambor, brokolici a kuř.masíčko, tak jsem zvědavá, jak jí to zítra pojede. Masíčko měla zatím jen v kupovaný výživě. Já se zítra chystám na vánoční nákupy do německa a malou bude hlídat Míša s mým taťkou, tak snad to zvládnou. Tak se holky opatrujte a olíbejte za nás ty vaše malé krásky... x-) papapa já a Emmička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, hlásím jasno, snížek, a -13 stupnů Takže ven dneska nepůjdem. Mlíka mám čím dál tím mín, ani ty poblblý homeopatika nazabírají, no nic, budem odstříkávat co to pude a pak prostě začnem plně Nutrilonem. Neodsaju z jednoho prsa víc jak 20ml. Pěkně mě to štve, chudinka moje malá, chtěla sem kojit tak toho půl roku Odpoledne má Zbyna první službu, zajedu s mamkou na freeport, potřebuju koupit nějaký slušný sněhule, aby mi bylo teplo a taky trochu vypadala. je to s cestou tak na 2,5 hodky, tak to krásně zvládne, aspon na něco to nekojení je. Jinak sme celou noc skoro nespali, teda já, Zbyna chrupkal jak zabitej malá pořád tlačila a vyžedovala dudlíka v přestávkách mezi tlačením a když tlačila tak ho vyplivovala, takže sem co 3 minuty kromě asi dvou hodin jí obsluhovala. No ráno se krásně vykakala, napapala a ted spinká Takže já se jdu skulturnit, a asi nazdobíme stromeček, máme malej a na rozbalování budem u našich, tak ho máme spíš jako dekoraci a večer nám bude dělat příjemný osvětlení. No nic, končím, jen sem vás chtěla pozdravit. Jdu něco dělat, když to naše kotátko spinká. Tak zítra se ukážu, páááááá JO a úplně sem zapoměla poděkovat za krásný dárečky tety, dupajdy máme právě na sobě, padnou jak ulitý a ponožečky máme vypraný a schovaný, na ty ještě musíme trošku dopapat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
áji, hlavně se tím mlíčkem nestresuj, hlavní je, že tu jsi pro malou x-) taťka to určo zvládne ;-) Já zdobím perníčky, malá právě usnula doma v malým kočárku a tatínek nám spí po flámu :-D asi je mu trošku blbě :-p Za dárečky není zač, ponožtičky jsou na léto, malá v nich bude dělat parádu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky x-) , no áji chápu jak ti je s tím mlíkem..já nakonec odstříkala 30ml z obou dohromady..pak už to bylo i míň tak sem to po 2,5měsíci vzdala no |-| Já si taky říkám hlavně že jsou UM a malá je zdravá a dobře prospívá ale stejně mě to mrzí |-| Joo a Mirek ten spí celé noce..aji když malá brečí tak on neslyší nic ]-( Mě štve :-D A s dudlíkem to máme podobný..malá v noci taky dost chce..nebo esi má hlad? Já nevím..každopádně ji dám dudina třeba 3krát a až potom teprve jí..třeba až za 2-3hodiny co ji dávám dudin. Ale je to jakési horší..se budila kolem 3tí ráno..teď už v 1hodinu a včera už byla ve 23h.vzhůru tak sem krmila..a to vypila v 19.30 150ml což se u ní jen tak nestane aby tolik vypila a eště to měla zahuštěný vlákninou svatojánskýho chleba nebo jak to je..tak nevím esi jí to už nestačí..?! Jéé tak to je fajn že dárečky došly :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo došly a jsou nádherný x-) zbyna ted už taky malou neslyší, sem tam na mě vyhrkne že malá zvrací, samozřejmě planej poplach, protože si ji hlídám :-D No trošku sem to mlíko obrečela, předse jen jí jsou teprve 3 týdny, ted ze sebe dostanu tak 80ml denně, tak jí to dávám naráz, protože to nemá cenu kouskovat. ale vidím to tak na 14 dní a mlíko skončí, je to čím dál horší, ale už to neřeším, kopujem jí to nejlepší mlíčko který je, a staráme se o ní ve dne v noci, má se jak princezna, tak snad nestrádá.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je dobrej :-D Já to taky tak dělala..odstříkala sem co šlo a pak ji to dala naráz třeba večer..ale kolikrát sem na to zapomněla a pak třeba 60ml vylívala..bych si vždycky nafackovala..no teď už je to jedno.. A vaše malá je určitě moc spokojená..když má tatínka a maminku kteří ji moc milujou tak to je to nevíc co by mohla mít x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak sme doma, dneska to byla parádní procházka, byli jsme venku 2 hodiny, malá pořád spinká, venku svítí napůl sluníčko a je tam +2 stupně, takže paráda. jdu se najíst, než se malá vzbudí
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ráno všechny 4 holky... x-) to je dobře Áji, že jste se krásně prošli. To nám už se v kočárku moc nelíbí, nejradši by byla pořád venku. Ale už se krásně plazí, spíš leze, občas dá i kolínka pod sebe, a je to hrozně roztomilý... :-D A taky už pěkně kramaří.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky přejeme nádherný vánoce
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tady nikde nikdo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo áji..všichni mají plný puse a i ruce cukroví tak nemůžou psát :-D :-D Se mně strašně líbí ty vaše fotečky s malou..ste krásná rodinka x-) x-) Fakt x-) Maci víš co je dobrý?? Ségra mně posílala mms s fotkou kobrece kterej dostala..To sem ale nejdřív nevěděla...Já koukám na tu foku a říkám jo koberec..a tak koukám na druhou fotku a zase koberec ale víc z blízka..no čumím na to asi pět minut než sem se dostala k textu a pak mně to bylo jasné :-D Já myslela že mi posíláš mms ty s tím jak Emmísek leze na po koberci a nechápala že je tam pořád jen koberec a Emmmička nikde :-D Až sem si to přečetla tak sem zjistila že se ségra chlubí novým kobercem :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No ahojky holky, to je jasný, máme plný ruce práce se vším, hlavně s jídlem... :-D Ivuš, tak to je fakt dobrý, jsi mě pobavila :-D x-) Holky, tak Vánoce neměly absolutně chybu, malá je úžasná, naprosto si je užila!!! Holky, fotečky máte obě krásný, vždyť jak jinak, máte krásné holčičky... x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky naše!!! x-) Tak Vánoce jsou za námi a soudě podle vašich foteček i u vás to byla nádhera!!! x-) Doufám, že se tady někdo staví ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ach jůůůů, tady to vážně vázne, nikde nikdo... ;-( asi z toho budu smutná :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já sem tadýýýýýýý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No achóóój... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Malá už se probudila, ale to nevadíííí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vy už jste se nám zase ztratily?! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Néééé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My eště spinkáme ale nevím jak dlouho eště :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je dobře x-) Už jsme dali malý postýlku dolů, už jsem měla docela strach, protože se docela přitahuje, tak aby se jí to náhodou nepodařilo v postýlce. Teď už jsem v klidu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
haloooo
Odpovědět
Profilova fotka
To se ale máte holky, že spinkáte x-) musím dávat pozor na zemi, abych na ní nešlápla, každou chvilku je někde jinde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to je super..je to fakt lepší než aby spadla takhle budeš aspoň v klidu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je dobrý :-D Janička je taky úžasná jak se točí x-) A jak u toho vzdychá jak se snaží dostat se na bříško :-D x-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?