21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Je to náš malej žroutík, nechápu, že může vážit tak málo :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
TAk jsem udělala zápočet u psychologie, mám fakt radost... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holčičky, s Emmičkou vás všechny 4 moc pozdravujeme x-) dnešní noc lepší, ale taky žádná sláva. Usnula až ve 22:00 a od půl šestý do půl sedmý byla vzhůru, potom jsme teda vstávaly až před devátou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No dobré ráno :-D , no tak u zápočtu sme ani nic jiného nečekaly že jo :-p :-D Gratulujuuuu :-) Malá usla kolem 20.30 a pak papala v 1.45 v 6h. v 9h. a pak už sme teda vstávaly. Ale v kolik už byla malá přesně vzhůru to nevím :-. Já slyším že si vykládá nebo cucá ručičku ale já eště dělám že spím :-D a podřimuju dokud je malá hodná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tu je zlatá kočička x-) přidala jsem nové fotečky :-N http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
kráááásnééé x-) moc vám to slušíííí x-) já mám prdelku v šátku a ani o ni nevím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je zlatíčko x-) děkujeme teto x-) malá se krásně fotí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno děvčátka, tak Vánoce za 10 dní, nemůžu se dočkat štědrovečerní večeře x-) Jinak škola skoro ukončená, jen v lednu na 2 zkoušky, teď mám na měsíc pokoj... :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, teda nějak to tu flákáme. 3 dny nikdo :-o
Odpovědět
Profilova fotka
No jooo já sem kouknu...vidím že nikde nikdo..ticho jak po pěšině tak zase odcházím :-D Si tu přece nebudu psát samam se sebou :-D :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to napravíme, ne?! :-D Jak je holky?! My pečeme perníčky, venku krásně sněží, co víc si přát... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
U nás dneska nesněží..já teď dokoulela kuličky a nic víc hodlat nedělám :-p Už mám linecký (jen slepit), rohlíčky, kokosový věnečky, marokánky a teď ty kuličky dva druhy..eště mně něco upekla mamka tak už na to prdínkuju :-D Prdelka spinká v kočárku. Má za půl hoďky papat tak uvidíme..je mooc hodná x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tady teda dost. My jdeme papat teď a snad potom malá usne. Asistuje mi u pečení, ale už jí to moc nebaví :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to dobrou chuť :-)
Odpovědět
Profilova fotka
už má skoro po, teď sosá x-) zeleninku vždycky zbaští hrozně rychle :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak a usnula u kojení :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Perníčky se pečou, Emmička spinká v postýlce a já si uvařila kávičku, jsem zvědavá, jakou dobu mám pro sebe :-N
Odpovědět
Profilova fotka
teda ty máš pohodičku :-p :-D My už sme taky vzhůru a napapaní..malá v lehátku a já bych chtěla uklízet..uvidím no :-D Nejvíc mě baví jak mě malá pořád sleduje :-D Ona ze mě nespustí oči..teď ji mám v lehátku za zádama a pokaždý když se otočím tak vidím jak na mě kouká :-D x-) A došla mně krásná mmsečka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a copak je na ní?! Jo, tak to znám, třeba když má někdo malou na ruce a já jsem poblíž, tak na mě pořád kouká :-D jj, jsem ráda, že mám teď chvilku pohodu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no malá Emmičkáááá x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak ta pohoda moc dlouho netrvala,je vzhůru :-S
Odpovědět
Profilova fotka
až teď?! Já to posílala už dřív!
Odpovědět
Profilova fotka
V 9:43
Odpovědět
Profilova fotka
já měla vyplej mobil..nechápu :-S Včera sem nabíjela..sám se v noci vypl a nešel zapnout a teď tam mám datum 1.ledna a asi 2h.ráno :-p :-D Krám jeden Mně to janička taky tak dělá..jakože spinká a ono nic :-D A hlavně jak uvařím to kafe..to je přímo její budík aby se vzudila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, jsou to holt pokladi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa pozor..kakááme :-D Sem včera narazila na nějaký albíčko a tam bylo video jak ošetřujou holčičku po porodu..natáčel tatíneka furt jak kdyby posmrkával..říkám mužovi on asi brečí.. a pak ten chlápek říká..to je mojde dcera..karinka a fakt přitom brečel mě to úplně dojalo že sem málem taky brečela :-N Bylo to krásný x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To víš, šťastnej tatínek x-) mě taky takovýhle věci dojímají. Hlavně si vždycky vzpomenu na ten svůj porod,jak to bylo krásný x-) tak
Odpovědět
Profilova fotka
tak šťastné konání :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, frčíme ven, tak se tu mějte krásně!!!! Papapa Maci a Emmča x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se podařilo uspat prdelku v postýlce tak sem zvědavá na jak dlouho :-D Dopiju čaj a jdu uklízet Nezmrznětě holky :-) Ahoooj třeba zííítra :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?