21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ach joooo nikde nikdooo :-( Áji moc na Tebe myslím aby jsi to doma dobře zvládla i když už musí mužíček do práce :-) Maciňáču kde se pořád flákáte s Emmičkou??? :-p :-D Mně konečně došly plíny huráááá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
budu brečet..nebudu brečet...budu brečet..nebudu brečet.. Budu brečet!!!!!!!! ;-( Já tu nechci být samááááááááááááá :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem tu Ivuškóóó x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ája zatím moc nestíhá, ale už je to lepšííííí x-) určitě brzy dorazí x-) Ten program je Gimp je super, parádně se s ním pracuje. Už mám na zdi pověšený zvětšený fotečky naší princezny i s barevnýma detailama x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dá se normálně stáhnout jako free verze z netu :-D Plínky jsou moc hezké, a ta fotečka s nadílkou paráda. To mi máme jen video s mikulášem x-) asi ho dám na FB x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no konečně ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
určitě video na FB dej ať se taky můžu podívat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To víš, pořád jsme někde v čudu. V pátek jsem byla celý den pryč, odpoledne trhy, přijel vánoční kamion Coca Cola a v sobotu do školy na zápočet a potom hurá do Prahy na staromák x-) Včera na večer jsme se vrátili. Taťka má celý týden dovču, tak je s námi doma. Dneska budeme asi u mamky péct už nějaké cukroví, máme zadělaný 3 těsta, tak uvidíme x-) Ještě bych tu měla poklidit, malá teď usnula (asi :-p )
Odpovědět
Profilova fotka
Teda ty si užíváš :-p :-D Já pořád tvrdnu doma :-| Ale až povyroste Terezka tak se mě ája nezbaví pře budu furt u nich :-D Jánička taky spinká teď hodinku ale už sem musela jít 2krát vozit pře brečela..taky bych měla jít něco dělat 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo holky, to ani neříkejte, já vám tak závidím. Hned bych se k vám přidala. Máte to od sebe kousek!!! Ale teda jako přeju vám to x-) Jenže komu se chce něco dělat :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No počkej ája mě třeba nebude chtít ani vidět :-D tak malá řvala jak ďas tak rychle dělám mlíko..udělám 90ml a ona stejně 40ml nechá..to byl teda hlad :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No, to si ani nemyslím, každá matka bojovnice je vítána :-D Aspoň já bych takovou brala :-N Teda hladovka jedna, to taky zbožňuju, já jsem ráda, že nic nedělám, hodím prso a vezme si co chce :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no ani nevíš jak ti to závidím :-S Já ju musím nechat brečet a jít míchat nebo vodu ohřívat když je studená..no je to něco :-p A eště když potom vypije tak málo... :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
asi budem kakat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, takový práce a pro nic. Taky miluju, když se malá začne soustředit, to je najednou ticho x-)
Odpovědět
Profilova fotka
až na to prdění :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to je fakt :-D Jsou to naše zlatíčka :-N Přemýšlím, že malé udělám vánoční fotečku a pošlu to jako PF :-N
Odpovědět
Profilova fotka
asi si jdu aktivovat mms :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to běž..a pak čekej každej den fotku Janičky :-D Já už zadala kámošovi úkolu udělat z fotky Janičky PF ;-) Máme stejné nápady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vždyť to bude nejhezčí PF x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no právě x-)
Odpovědět
Profilova fotka
prcka kňourá tak si dem hrát..páá
Odpovědět
Profilova fotka
Pááá a posíláme pusinku Janičce x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ho ho ho ho hoooo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Maci sem psala ájince a má 40 horečky pře má zánět v prsu kvůli rozpraskaným bradavkám |-| Tak ji není moc dobře :-( Ale malá je prý poklad x-) Tak doufám že ATB brzo pomůžou a pak už si bude maminka to mateřství jen užívat x-) Já taky měla popraskaný bradavky tak vím jak to bolí..taky sem se u toho nabrečela :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, tak to doufám, že to brzy zabere :-| já naštěstí nic z toho nepoznala :-N ať už si konečně může řádně užívat tu svojí prdelku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, nikde nikdooooo?! :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ne nééé nikdo nikdo ale já sem pořád čumenduju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tééda Emmísek si dává do nosu x-) Já se těšila že taky začneme ale mudra že vzhledem k té mojí alergii eště měsíc počkáme no ;-) Holky já vám musím napsat jak sem nešťastná :-| Jedu od té mudry a že eště projezdím dědinu aby malá byla venku a že třeba usne a to sem neměla dělat. Akorát sem potkala dvě mamky který vždycky taky jezdily samy a už jely spolu 8-( Takže já tady fakt nikoho nepoznám a pořád tu budu s Janičkou sama..su asi blbá ale chce se mi pomalu brečet :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj, měsíc uteče jako voda ;-) Tak se k nim přidej, určitě tě neodmítnou ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?