21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno děvčátka, tak co?! Jak se daří?! Zajímalo by mě, jestli nám dneska pustí Áju s Terezkou domů x-) Včera jsme byli na půlroční, tak vážíme 6440g a měříme 65cm :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky x-) , Sem taky zvědavá jestli už pustí áju s malou domů x-) My se chystáme dneska k mudr na 4měsíční ale asi ju nestihneme..mudra tu je od 11-12.30 a malá teď usla..tak kdyžtak půjdeme příští středu. Uvidíme no ale už sem taky moc zvědavá na její míry x-) :-) Včera sem byla v Brně nakoupit další oblečení pře z toho co má doma už skoro nic neobleče..takže teď už nosíme 74 :-) A zároveň sem malé koupila takový chrastící kousátko k Mikulášovi :-D x-) Oni mají všude tooolik krááásných oblečků a hraček pro děti že bych koupila všechno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já tu mám zásobu oblečení snad do roka a půl :-D Navíc pořád nosíme 62 x-) jj, člověk by pořád nakupoval, jsem teda taky mooooc zvědavá, kolik máte x-) Janička roste jako z vody, šikulka x-) My jsme za 3 měsíce přbrali 1kg :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Maci ty snad malé nedáváš najíst nebo co :-D Ale tak asi ji to stačí ;-) Jinak se dnes nedozvím nic :-p Malá se probudila a tak sem ju oblíkala a šly sme a plná čekárna děcek tak sem chvilku čekala a vůbec se to nehlo taksme jely čekat ven a pořád nikdo nevycházel tak sme jely dom..malá usla tak spinká a musíme počkat na příští týden no.. :-| Škoda sem se těšila
Odpovědět
Profilova fotka
Ale dávám, dokonce už dostává i zeleninku, kašičku, přesnídávku a stejně je drobek :-N Tak nevím,no nejspíš nebude po mamince :-D Včera nám doktorka řekla, že se od 6. měsíce začíná se lžičkou. Nechala jsem jí při tom, že vůbec nevíme o co jde, a přitom malá zeleninku baští o 106 :-p x-) Tak to věřím, že naštve. Taky jsem se těšila, jak malá vyrostla x-) Já to říkám pořád, rozhodně nemůžeme vymřít, těch dětiček je moooooc x-) ale to je samozřejmě dobře :-N Malá teď spinká po obídku a taťka po noční, tak relaxuju, asi bych se teda měla jít sprchnout, uvařit, učit psychologii, ale nějak se mi nechce. Mám udělaný vánoční úklid a včera mi vytekla pračka, takže to tu teď mám jak po výbuchu, tak proč by se měl člověk snažit, že?! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky, tak dneska s Emmičkou slavíme, je nám půl roku. Ten čas neuvěřitelně utekl, hrůza :-N Včera mi mamka řekla, že Emmík je drobek po mě, prý jsem byla malinká :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co, bude už Ája doma s Terezkou?! Na facebooku jsou už fotky malé, ale nevím, jestli je tam dala Ája, nebo Zbýňa :-N A co vy, Ivuš?! Dorazíte dneska?! Jsem tu tak sama, opuštěná :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooj, stačí říct a sem tu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A Emmičce vše nej k půl ročku x-) To je vážně mazec jak to letí..brzo nám půjdou děti do školy :-N maci a kde ty fotečky na facebooku najdu? Chtěla bych se podííívat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zkusím, jestli to půjde, dám ti sem odkaz. Je to u áji x-) dám ti sem i odkaz na fotky Emmičky, je jich tam víc než na koníkovi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.facebook.com/album.php?aid... tohle jsou naše
Odpovědět
Profilova fotka
no nevím, jestli to půjde http://www.facebook.com/album.php?aid...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Maci a můžu si Tě přidat? :-) Fotečky jsou úúžasné..malá je moc krásná a jak se nádherně směje x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No samozřejmě x-) Děkujeme za pochvalu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jen se nelekni je to profil muža :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je mi to jasný, už jsem si vás přidala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sem poslala aji áji žádost tak snad pozná že to su jako já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to víš, že pozná :-D a jak se máte?!
Odpovědět
Profilova fotka
máme se dobře :-) Sem naučila malou dopledne spávat tak je to fajn..chodí spát mezi 9-10h.podle toho kdy papá a pak se nasnídám a mám chvilku pro sebe :-) maci jak ti usíná Emmička přes den v postýlce?? To ju položíš a ona sama usne?? Já totiž nevím jak na to..já přes den uspávám malou v kočáře pře v postýlce nechce nějak usnout..v noci jo ale přes den tak usla za celou dobu asi 3krát :-N
Odpovědět
Profilova fotka
záleží na tom, jak moc je unavená. Většinou usne v pohodě, někdy jí to chvilku trvá.Teď mi usnula u prsa :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak a je v postýlce x-) TAk to já snídám s malou, většinou si hraje a já dlabu. Měla bych hroznej hlad, kdybych jedla až po několika hodinách co jsem vzhůru :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Já už taky dnes měla hroznej hlad :-D Já sem taky dřív jedla jak sem oblíkla malou a byla v lehátku ale takhle na to mám větší klid :-D Sem dala píct buchtu orgasmus tak sem zvědavá =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
orgasmus?! Já chodím pošilhávat k vám na diskuzi :-N tam jsem to viděla, že jo?! Rodím s každou prvosenkou, od tý doby co jsem viděla, že tam chodíš, tak jsem tam vždycky jukla, abych se podívala, že už jsi vstala. NO a od té doby mi to zůstalo :-N Snad vám to holky nevadí :-D je pravda, že díky tomu jsem viděla malou Janičku, když nám fotečka nedorazila x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jooo holky tam dávaly recept a ještě na tiramisu. To sem už zkoušela a nemělo to chybu x-) Tak tam taky něco napiš :-D Sem normálně v po večer objednala přes net fotky a teď našla lístek že už jsou na poště!! :-o Tak rychle to koukám :-o :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Maci my máme víc fotek tady : http://www.prckoviste.cz/janulenka Jinak já jdu chystat obídek a kdyžtak se eště ukážu esi bude malá eště spinkat.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, tak to se podívám. Když mě to bylo blbý, tam něco psát, ale pozoruju jak rostou děti, bříška atd. x-) A přes co jsi dělala fotky? Já přes Happy foto, tam jsou rychlí!
Odpovědět
Profilova fotka
já vůbec nevím, co budu vařit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooj holky všechny :-D x-) zdraví Vás holky Musilovi :-D , tak kde je kdooo? Já dneska měla jít s malou na promoci mojeho švagra a Janiččinýho kmochajdy ale raděj nikam nepůjdem když je to všude samá chřipka..škoda no sem se těšila že se někam dostanu :-| Ale oslava je stejně doma takže po promoci dojedou a kameru sebou mají a navíc už je to jeho asi šestnáctá promoce :-D takže vím co a jak :-) Jo maci taky sem objednala u Happy fota a už je mám v albumu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já už se tak těším na ájušku a Terezku x-) Už aby tu byly holky s náma x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maci sem se chtěla eště zeptat co máš za program na úpravu těch foteček? Je to totiž moc hezké a já bych taky takový program chtěláááá :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?