21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Já dopekla jablečnej koláč a ještě se učím, zítra píšu zápočet z práva a v sobotu z němčiny tak mi holky držte pěsti, ať to zvládnu :-N Jé, tak to už je dlouho co chudinka papala x-) TAk jí dej za mě velikou pusinku!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dám maci a aji řeknu že je od Tebe..maci símTě jak se zvládáš učit?? Já bych se měla vrátit do škole v únoru ale myslím že to prostě nedám 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ivuš, dá se to. Je to náročný, ale dá se to. Zrovna dneska jsem psala 3 stránkovou esej na téma, Kam až sahají mé hranice. No, dalo mi to zabrat,ale malá jako zázrakem spinkala po obídku asi 2,5hodiny v postýlce, tak jsem to zvládla. Potom jsem se byla učit u našich němčinu a teď čučím na to právo. Ale já jsem tak strašně nervozní, normálně jako kdybych tam byla. U tebe jsem nic nevěděla, jen mi přišla krásná zprávička :-D ale mrzí mě, že jsem ti nemohla držet pěsti :-N Teď už od rána rodím s Ájou, mám docela velký bolesti břicha a zad, nic moc, ale dostala jsem to, takže se nemůžu divit 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám do albíčka, odlitek se povedl a malá je úžasná princezna x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám teď víc fotek na facebooku, nejsi tam registrovaná?! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no občas tam zajdu..muž tam je ale on o tom asi ani neví :-D A já tam chodím na jeho účet ale neumím s tím moc dělat :-N Seš ale dobrá s tou školou..fakt smekám ;-) Já to asi eště o rok odložím noo..pak už budu muset jít ale dobrá zpráva že už nebudem asistenti ale praktické sestry!! ;-) :-D Hurááá Já to taky mám :-p
Odpovědět
Profilova fotka
:-D tak to je dobrý :-D No, snad se to povede, vůle by byla, teď ještě to štěstíííí :-p No vidíš, to zní dobře x-) No a jak to zvládáš?! Já to mám po porodu mnohem bolestivější, ale zato to mám o dost míň :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Ale vlastně se divím, že jsem to tak brzy dostala, protože jsem si na 3 měsíce nechala píchnout depo proveru a říkají, že potom hrozně dloho tělu trvá, než začne fungovat. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já měla tak bolestivý před porodem že myslím by to horší být nemohlo :-o A není i když chvilama bolí podbřišek pekelně :-p Ale intenzita tak stejná Maci tak já už jdu..sem zvědavá na ájušku snad se něco brzo dozvíme.. x-) Dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou a držme jí pěsti, ale moooooc silně x-) pa, já dorazím až zítra večer 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooj, omlouvám se, že sem se už neozvala, šla sem si lehnout, chvilku se zdálo že to přešlo ( nebo to mín bolelo, asi to bylo jen moje zbožný přání, vytuhla sem okamžitě) ALe za hodku sem byla vzhuru a zase s bolestma. Ale zjistila sem že trvají najednou po 8-9 min. Tak sem si říkala, že to přes noc jak ležím přejde a za každou cenu sem se snažila spát. No asi sem byla tak hodně unavená, že sem zaspala i ty bolesti, budila sem se co zhruba 1,5 hod, zkontrolovala sem malou, délku stahů a šla na záchod a zase okamžitě vytuhla. Celou noc byli asi kom těch 8-9 minut. No ted už sem asi hodku vzhůru a vrátili sme se na poctivých 7, intenzita i délka stejná jako včera, ale když už nic jinýho, tak sem si odpočla, rozhodně se zas trochu cítím líp, včera sem pomalu spala za chůze, až se mi chtělo brečet. Za hodku jedem se Zbyněm do toho Znojma. Bolesti mám, interval 7 minut, už to trvá 29 hodin se slabíma a asi 20 těch opravdu bolavých, takže doufám, že už mi to sakra vyvolaj, nebo at to zastaví, to je mi fuk, ale takhle to další den už nevydržím, nemluvě o tom co na to stahování, říká malá. POřád se mele, hlídám to, ale asi jí to taky není příjemný. Co pak po mě můžou chtít za výkon když už ted nemůžu.
Odpovědět
Profilova fotka
tak sem tu. Takže, dle doktora sem připravená, malá je v naprostým pořádku, akorád má už málo vody. Nicméně kontrackce sice mám, ale slabý, takže je to tak na rozhraní poslů a normálních, řekl mi, že do neděle asi porodím, ale vyvolávat je to zbytečný. no ale že tohle už mě nepřejde. Sestra mi dala 2 recepty na urychlení porodu, mezi nima je jedem s tím ricinákem, takže sme ho se zbynou hned koupili a jdu si ho hned udělat.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
šmankote já pořád čekám na sms a ty seš áji..nebo jsi byla doma..Doufám že ty recepty pomohly nebo aspoň brzo pomůžou!!! Držím pořád pěstičky ze všech sil!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Ivuš, Ája už nedorazí. Malá se dneska narodila, už když jsi sem psala, tak byla na světě x-) x-) Zprávička mi přišla v 8:59 ale nebylo tam, kdy se narodila! Měří 51cm a váží 3,73kg x-) fotečku zatím neposlala, ale pokud pošle, tak jí sem hned dám x-) TAk a je to, je nás tu 6 a všechny jsme holčičky :-D :-D :-D Jo a jinak mám hotové právo a ještě se mi dneska podařila ta němčina!!!!! Jsem na sebe neuvěřitelně pyšnáááá x-) Tak páááá a pozdravuj Janičku ;-) Snad holky brzy pustí domů x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holčičky, tak jak se daří?! x-) U nás dobrý, akorát jsme měli krušnou noc, malou bolelo bříško, pořád prdíkovala a často se budila pláčem. :-| snad už je to dobrý x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Emmulka spinká, jsem zvědavá na jak dlouho. Včera jsem psala Áje a vůbec se neozvala, tak snad jsou holky v pořádku. Už se hrozně těším na fotečku Terezky x-) Snad se tu holky brzy ukážou
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj holky :-D x-) , maci ájinka mně pak poslala mms pře sem ji psala sms..ona mně ta sms od ní ráno nedošla. Jééé já sem moc ráda že už tu budeme všechny hezky pohromadě x-) Kdo by řekl před svatbou o kolik človíčků se tahle diskuze brzo rozroste že jo :-D Maci to snad není ani možný s tou tvou školou :-o Seš fakt dobrá ;-) Smekám ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéé maci tak já fotečka vložím..nebo přijímá Ti telefon mms? Že bych Ti fotečku přeposlala?? Malá je nááádhernááá x-) Snad už bude Emmičce dobře...Jaňulik taky spinká a sem taky zvědavá jak dlouho :-N :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, přijímám mms, já jí psala několikrát a nic, asi toho má hodně mooooc x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ivuš děkuju, mám z toho obrovskou radost. Tý němčiny jsem se hodně bála, protože na střední jsem s ní hodně bojovala. Nikdy jsem nedostala 3 a teď bylo podmínkou to na 3 udělat :-D mám to sice na 3, ale jsem šťastná jak blecha :-D Teď v sobotu se chystáme na trhy do Prahy na staromák, jedeme k bráchovi, měli jsme jet už v pátek, ale dala nám a sobotu zápočet z psychologie, takže to musíme napsat, snad to bude dobrý x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě je malá nádherná, tak buď mi to prosím pošli, nebo mi to hoď do alba, jsem zvědavka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
už Ti to přeposílám na mobil ;-) Vodafone má ty mms zadarmo teď takže můžu posílat jak divá ale stejně nemám komu pře skoro nikdo na mobil mms nepřijímá a tak pořád ségře posílám mms s malou abych to aspoň trochu využila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Takovej krásnej puclíček, malá je opravdu nádherná a celej tatínek :-D já ho tam aspoň vidím x-) je to nádherná holčička, už aby byly holky doma x-) Já si to neaktivovala, i když bych taky mohla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš..všichni jsou jako ty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jsme hrozní :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A co Janička?! Jakpak se má?! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a budu Ti v tu sobotu teda držet pěstičky i s Jaňuláčkem aby jsi to dobře napsala :-) Tady fučíííí..děs :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, děkujeme mooooc, snad to dobře dopadne x-) Ta psychologie je docela hnusná, zakládá si na p......ch ]-( ale jsme s mamkou holky šikovné, tak to snad zvládneme. :-D Já ani nevím, jaké je počásko, malá spinká v postýlce a já se kochám výzdobou, co jsem dělala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jéé už máš i výzdobu x-) ..tééda já ještě ne maci já musím jít něco málo udělat..malá má brzo papat a nevím esi se nevzbudí dřív pře ráno vypila jen 50ml. Zatím se mějte holky kráásně..pa pa I+J x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
TAk se mějte krásně holky naše x-) x-) papapa M+E x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?