21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je fakt rychlost, tak se opatrujte hlavně vy!!!! Rodičové drazí, přivítejte Terezku jak se patří a tu cestu na svět ať jí i tobě tatínek co nejvíc zpříjemní. Jsi šikulka, takže všechno zvládneš. Těšíme se na info, když budeš mít náladu, tak piš i před tím, jak to s vámi vypadá :-D Moc na vás myslíme. Maci a Emmička x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Odjíždíme, tak pááá, pak se ozvu
Odpovědět
Profilova fotka
pááááá, myslíme na vás!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme zase doma, jsem málo otevřená a kontrakce slabí, mám přijet až budou silnější nebo až mi praskne voda, prý se to klidně ještě může zastavit, no ale od té doby to stále trvá, pravidelných 7 minut a bolest se stupnuje, už mě to donutí ohnout se, ale pořád se to dá vydržet, tak si myslím, že tak večer pojedeme znovu, ale sem děsně unavená :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jo otevřená na 2,5 cm
Odpovědět
Profilova fotka
teda to si děláš srandu!!! Tak se nalož do vany a nebo hodně choď!!!! Vždyť to může hrozně rychle postupovat, mě taky řekli, že jsme tam brzo a malá se narodila dost rychle, nevím, co bych dělala sama doma. Jejich představa taky byla, že porodím až druhý den. A to mě teda fascinuje, že tě poslali domů, mě si tam nechali i s poslíčkama, prý musej, tak to fakt nechápu!!!! :-|
Odpovědět
Profilova fotka
A jak se jinak cítíš?!
Odpovědět
Profilova fotka
No sem už dost unavená, začínaj mě bolet záda a bolest při kontrakci se zvětšuje. No jinak pohoda, za chvilku přijde zbyna tak asi znovu zkusím tu vanu, sama si netroufnu, chce se mi spát, abych se neutopila
Odpovědět
Profilova fotka
NO řekli mi, že mě možná dají na pokoj a zbynu pošlou dom, ale to sem nechtěla. Radši budu ležet doma a s ím, nechci aby to prošvihl, tu už raděj odrodím v sanitce, moc se na to těší
Odpovědět
Profilova fotka
Áji, jestli se ti chce spát, tak to zkus, ono to stejně nejspíš nepůjde. Ať si tě pěkně Zbýňa hlídá a ty zkus trošinku zaspat. vím, že se to lehce říká, já nespala, ale naštěstí jsem nebyla unavená, nebo jsem to už necítila. Čeká tě obrovsky silovej výkon, fakt mě zaráží, že tě poslali domů. U nich jsi pod dozorem. Hlavně, že ti všude píšou, že jakmile máš kontrakce po 10 min, tak máš jed do porodky. Nikdy nevíš, jakým fofrem to půjde.
Odpovědět
Profilova fotka
No, je pravda, že já tam taky byla sama, Míša přijel až na to nejhorší, jenže on byl v práci a domů to měl stejně daleko jak tam. A já byla klidnějí když jsem byla pod dozorem. Moc nelež, fakt x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už jde do tuhýho rodinko, Terezka chce ven x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já píšu tu esej a jsem totálně vymydlená :-D ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no nic, zbyna mi udělal kafčo, a já se du na chvlilku posadit k televizi a natáhnout si nohy. tak páá, a když pojedeme, tak ti napíšu. Páááá zítra přinejhorším ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, moooooc na vás na všechny myslím. Čerpej síly maminko, budeš je potřebovat :-D Já doufám, že zítra už se tu nepotkáme x-) Čekám jakékoli info, vždyť mě znáš x-) papapa
Odpovědět
Profilova fotka
POřád nic, ani nevím po kolika mám kontrakce, břicho mě bolí skoro nonstop, malá se furt mele a já už nemůžu, jestli se to do 2 hodin nerozjede, tak zajedem do porodnice at mi to bud vypolaj nebo zastavěj, už nemůžu. No nic zítra napíšu co a jak. Zatím páá
Odpovědět
Profilova fotka
Áji, to mě fakt mrzí, že máš takové trápení, tak si to zkus chvilku měřit, a bolesti jsou silné, nebo pořád slabé?! Myslím na vás rodinko!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Teda tady se rodí a jí o ničem nevím ]-( :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Áji držím pěstičky ze všech sil x-)
Odpovědět
Profilova fotka
My s macinkou myslím nebudeme moct ani spát..viď maci? :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dneska sem si hrála dám sem odkaz kdyby ses chtěla maci kouknout..ája asi na to teď nebude mít náladu :-N :-D http://www.youtube.com/watch?v=tBKFnW...
Odpovědět
Profilova fotka
Ivuš, to je mooooc hezký, fakt se ti to povedloooo x-) No, doufám, že se Ája už nebude moc douho trápit x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, viděly jste tohle?! : x-) http://www.youtube.com/watch?v=6yCcTy...
Odpovědět
Profilova fotka
jéé díky macinko :-) Já se těším že brzo malou Terezku uvidíme x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Macíííí :-D :-D :-o :-D To je něco :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to já taky, jsem na ní hrozně zvědavá, určitě bude nádhernááá vlasatice x-) :-D x-) psala jsem Áje sms a nic, tak uvidíme, jestli se ozve. Doma už snad není :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já právě taky psala sms když sem to tady přečetla :-D Já si taky myslím že bude mít mooc vlásků a krásná bude x-) Jéé to bude super..už nás tu bude 6holek x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To máš recht x-) mě by hrozně zajímalo, jestli to holky stihnou ještě dneska, nebo až zítra, ale doufám, že už to nebude trvat dlouho. Už teď je ale jasný, že jsi to měla nejrychleji za sebou x-) Áje už to trvá déle než tobě, ale ještě kratší dobu než mě, tak uvidíme :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Co malá?! Spinká?! Já jsem dneska dala malý kašičku a usnula už v osm :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo..spinká od 19h. Celé odpoledne kňourala a plakala tak už to bylo na nervy ty jo už sem nevěděla co s ní. Nevím co ju mohlo trápit..?! :-| Teď ju eště vzbudím na jídlo.Jedla totiž naposledy v 16.45 tak ji teď dám a půjdu taky do postele :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?