21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsme zpátky, malá je náš drobeček, máme 64cm a vážíme 6270g :-N No, ale hlavně, že přibíráme, to je důležitý. očkování proběhlo a zatím to celkem jde, ale zase se musí pořád chovat :-D :-N příští úterý jdeme na 6. měsíční, ale pochybuju, že nějak moc přibereme :-p No neva, asi nebude po mamince :-N
Odpovědět
Profilova fotka
NO to už ste teda kus ženský, my sme stále 2v1, 8-( NO nic, jdu umýt podlahu, pak nakouknu, pááá
Odpovědět
Profilova fotka
No, právě že moc velký nejsme, za 3 týdny přibrala jen 190g, ale přibrala, tak to snad doktorka řešit nebude :-N Já dělala podlahy zrovna když jsi psala. Je nádherný počasí, tak jsme byli s malou venku. Taťka nám spí po noční x-) V úterý jdeme na půlroční prohlídku, tak uvidíme co se dozvíme. Včera nás jen zvážila a změřila a píchla poslední hexu. Jinak malá to zatím zvládá bravurně, bez teplot, tak snad to už bude dobrý x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý ráno Od 01:18 sem vzhůru, začla sem krvácet a nastoupily kontrakce po cca 13-14 minutách, chodím co hodinu na velkou a momentálně jsou kontrakce po asi 11-12. JInak nic, to trvácení trochu ustává, tak doprdele nevím. No Zbyna šel do práce, a já tu posedávám a sem tam něco udělám, uvidíme jak se to bude vyvíjet. Ale je možný aby poslíčci trvali už asi 5 hodin? POkud pojedeme do porodky, tak před odjezdem ještě napíšu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Áji, tak myslím, že se Terezka hlásí a krvácíš hodně?! To bych radši jela. Každopádně moooooc držíme pěsti, ať to holky zvládnete ;-) Dala jsi si vanu?! Pokud po hodinové vaně kontrakce ustoupí, jsou to poslíčci!!!!! Tak to vyzkoušej
Odpovědět
Profilova fotka
Tak sem z hodinové vany venku, kontrakce cca 10 min., krvácení přestalo, ale bolest je celkem malá, jak křeče při MS, včera mi odešla hlenová zátka, možná to byl s tou krvý dnes její zbytek ale nevím, sice se zrychlují, ale pomalu a hlavně bolest je pořád stejná, nebo si na ni zvykám, potřebuju aby mi praskla vodááá
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak na to bych být tebou moc nečekala, může taky prasknout až těsně před porodem, aby jsi nerodila doma :-N a jak se cítíš?!
Odpovědět
Profilova fotka
A zaspat už to teda nešlo?!
Odpovědět
Profilova fotka
na bolest si určitě zvykáš, protože podle té se to odvíjet nedá. Někdo má hodně silné bolesti, někdo žádné, každá jsme jiná. Co záda?!
Odpovědět
Profilova fotka
Záda jako vždycky, bolí, ale normálně, dost mě bolí kyčel, ale už je to lepší než v noci, usnout už mi nešlo, ale odpočatá sem, takže pohoda. POčkám až se to vyšplhá k 8 min, jestli se tam teda dostanem a pak asi pojedem, zatím néé
Odpovědět
Profilova fotka
no dobrá, já jela po 4 minutách, takže neříkám nic :-N :-D ale je to jasnýýýý x-) pošleš z porodky fotečku?! x-) a stále se to zkracuje?!
Odpovědět
Profilova fotka
malá mi usnula na klíně a ted mi psala kámoška, že má pozitivní těhu test x-) 2. dítko :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
TAk jsem jí přeexpedovala po postýlky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jenže moje kontrakce nebyli na monitoru pořádně vidět =-) ale nakonec se malá stejně narodila ještě to odpoledne. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem moooc zvědavá, kdy vykoukne Terezka, a Zbýňa je připravenej pro tebe přijet kdykoliv?! A jde s tebou?!
Odpovědět
Profilova fotka
NO už sme 9 min. měla bych jet dřív, kvůli pzvům, tak že jak to bude aspon hodinu po cca 8 minutách, tak pojedem.
Odpovědět
Profilova fotka
pošlu fotečku neboj, ale asi až zítra, pokud dnes porodím, napíšu míry a zítra pošlu fotečku, nebo uvidíme jak na tom budu. Ten mi přes Skype píše každou chvilku, jasně že půjde se mnou x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chtěla bych ještě doma stihnout oběd, takže typuju že dřív jak v jednu nepojedem. uvidíme jak se to vyvine ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, vyplašený tatínek :-D teda Áji, tak to už se fakt blíží, jak budeš moc, tak se ozvi i před i po. Já byla ještě 2 hodiny před porodem naprosto funkční, kámoška se divila, že si s ní pořád píšu, ale mě to pomáhalo myslet na něco jiného :-D, a po porodu úplně, spala jsem až o moc hodin později, tak držím pěsti, ať to máte s malou v naprosté pohodě a až tam budeš, tak se třeba na celou dobu nalož do vany,nebo do sprchy, já nemohla, protože okamžikem, kdy jsem si lehla do vany, tak jsem začala tlačit, tak mě Míša sprchoval :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jsi dobrodruch, je pravda, že já to měla celou noc už od odpoledne a taky jsem nikam nefrčela, ale takhle jak to slyším od tebe, tak nad tím přemýšlím úplně jinak :-p jo a od kdy máš po těch 9 minutách
Odpovědět
Profilova fotka
asi hodinku, ted byla po 8, tak nevímjestli blbě počítám nebo se to zrychluje, ale hlavně to není o moc bolestlivější, pořád celkem pohoda. POčítá se to od začátku k začátku, nebo od konce kontrakce k začátku?
Odpovědět
Profilova fotka
od začátku k začátku, teda tak jsem to aspoň počítala já, a kontrakce máš tak 45 - 55 vteřin?! Jsem z tebe tak napnutá, že si dávám kafe, vodu mám v konvici, ale zapomněla jsem jí zapnout. Áji, jestli to jde takhle rychle, tak nevím, jestli by jsi měla otálet, může to být rychlovka a ty kontrakce vůbec nemusíš mít dlouho!!! Je pravda,že mě se zkrátily na 4 min a stejně to trvalo ještě několik hodin, ale u tebe to tak být nemusí, no nevím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
a jak ta bolest vypadá,já třeba když už jsem je měla a stála jsem, tak jsem musela do předklonu, jinak jsem to nerozdýchala
Odpovědět
Profilova fotka
u mě to byla celkem pohoda, než praskla voda, pak bych lezla po zdi :-p teda aspoň myslím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zátím pořád jen silný píchání v podbřišku, nijak mě to neomezuje, jen to bolí, a tvrdne mi u toho břicho
Odpovědět
Profilova fotka
a když ležíš?! Teda jestli jsi vůbec ležela, já nemohla, musela jsem chodit jo a chodíš?! Pomáhá to, urychluje to sestup malé, a to rozhodně!!! Řekla mi to každá mamina :-D a je pravda, že já si to tím urychlila, ani v porodnici jsem neležela, jen na monitoru a to byl děs :-S
Odpovědět
Profilova fotka
to je dobře, že ti tvrdne, jůůůů já se tak těším. Hele, taky se těšíš?! Myslím na porod, hlavně se snaž být v klidu, je to lepší, než se bát!!! Rozhodně malá ven musí je to náderný pocit, hlavně když je venku a křičí x-) Já ti to tak strašně moooc přeju, dneska uvítáme Terezku Novotnou na světě, holky, mě tak štve, že jste tak daleko!!! už jsem říkala, že sednu na studenta a pojedu za vámi do brna :-p hrozně moc bych vás chtěla poznat, normálně, ne přes síť :-N
Odpovědět
Profilova fotka
samozřejmě myslím všechny čtyřiiii x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Měla bych psát třístránkovou esej o tom, kde jsou moje hranice, ale nějak na to nemám myšlenky :-p
Odpovědět
Profilova fotka
taky bych vás chtěla poznat, no nic, máme to 7 minut, zbyna už to psychycky nevydržel a jde domů, tak tak za půl hodinky pojedeme, rychle se to zkracuje, tak se na mě aspon mrknou. Takže se holky opatrujte, a až bude malá venku, tak napíšu a pak pošlu i fotečku x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?