21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak to ti fakt nezávidím, já si včera vzpomněla na porod. Taková bolest podbřišku a zad, no peklo. Jako kdybych to měla dostat, ale pěkně intenzivní, ale nic, nepřišlo to. Tak to má být, pěkně se procházej ať Terezce pomůžeš dolů, už ti kleslo bříško?! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Právě že se mi zdá, že mi moc neklesá, nevím, uvidíme, ještě má ideálně týden x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jasně, má čas x-) ale chodit můžeš, určitě to pomůže :-D spíš chodit než ležet, ale zase aby jsi se neudřela x-)
Odpovědět
Profilova fotka
nebo malou :-D jůůů, já se tak těším na tu vaší prdelku, další miminečko, my už jsme velká holka, za 14 dní slavíme půl roku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
NO to už je fakt slečna, jako máte velikost?Procházka byla fajn, ale víc jak hodinu už fakt nezvládám, byla sem dnes hodinu a půl, a to už sem poslední půl hodku mlela z posledního, hlavně mě bolí záda :-| No ale koupila sem u nás v jednotě mražený fornetty - takový ty malý buchtičky, tak už je na zkoušku peču, když budou dobrý, tak jich do mrazáku nakoupím plno a na snídani nebo na večeři v zimě budou luxusní, sem zvědavá
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, už je to velká slečna, ale Janička je větší :-N teď nosíme tak 62 něco 68, protože jsou některý věci dost blbě šitý, tak se to ani nedá říct. No, hodně dlouho jsme nosily 50 a 56 x-) Tak se mamko opatruj, ať jste v pořádku!!!! A co pečení?! Jak to dopadlo?! Dobrou noooooc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno děvčátka, Ája stále 2v1?! x-) Včera jsme nakoupili poslední dárky, malou jsme trošku ošidili, ale myslím, že se jí její dárek bude moooc líbit x-) Nebudeme jí kupovat několik dárků, prostě jen jeden, letos to ještě jde :o) Koupila jsem si novou svítící hvězdičku do okna a věci na adventní věnec, mám z loňska udělaný, ale mám i upečený perníčky na věnec, ale nestihla jsem ho loni udělat, tak budeme tvořit letos :-N Už se těším na neděli, až si to tu nazdobím a hlavně budu mít po zápočtu němčiny :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooj, my sme stále 2v1. Včera s me si zajeli na výlet, byli jsme v kině a pak na MC Donaldu, asi na dlouhou dobu na posledy, tak sme si to užili. Za chvilku jdu tady ke svýmu doktorovy na gyndu, tak sem zvědavá. POtom jdu hned s mamkou na oběd a ke kadeřnici, takže nakouknu až odpoledne.
Odpovědět
Profilova fotka
To je dobře, že si užíváš, máš pravdu, potom je to na dlouho naposledy. My byli na véče až po 5 měsících, když nepočítám tu jednu véču při výročí x-) Tak držím pěsti, já si taky den před porodem užívala s mamkou na výletě... :-D :-D :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
A dej nám mamko vědět, kdyby něco, ale to ti povídat nemusím, viď x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je, tak já dnes odpo klidně můžu rodit, doma celkem uklizeno, vše připraveno, budu krásně načesaná od kadeřnice, nožky mám z minulýho pátku od pedikérky jak ze žurnálu, takže klidně může vylézt. Kino sme si taky užili, tak sem prpravená. Nebojte, jak mi doktor potvrdí, že rodím, tak píšu.
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, to by bylo bájo :-D naprosto odpočatá, připravená a natěšená x-) Těšíme se na zprávičky :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já právě vytvořila kalendáře pro naše a pro Míšovo babičku k vánocům, tak mám na vánoce splněno :-N teď to ještě objednat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Asi se sebereme a půjdeme do toho hnusu ven, malá je trošku divoška x-) Tak papapa a myslíme na vás ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, áji už se moc těším doufám že nám napíšeš samé pozitivní zprávičky x-) Maci ty seš nějaká akčí :-D Malá se právě pokakala tak je tu smrádek :-D Jinak se přidala zase nějaké fotečky x-) http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
Ivuš, už jsem na fotečky koukala, malá je úžasnááááá x-) jak jí tam meješ a jak pase koníčky, no prostě super :-D No, jsem ráda, že to mám za sebou, teď ještě tu němčinu, jdu malou změřit, zdá se mi nějaká horká =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj, tak sem doma, pan doktor říkal že do pátku bysme mohli rodit, tak sem zvědavá, ale o víku, to bude v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
Super fotečky, jak krásně pasete ;-) paráda. Maci, snad to bude dobrý, neboj.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak super, už se těšíme :-D Jinak malá má jen 37, tak dobrý ;-) Tak to bude v sobotu, já napíšu němčinu a tobě se narodí Terezka :-D A užila jsi si výlet s mamčou?! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a bříško už ti kleslo?! je už malá připravená dole, nebo se jí nechce?! a CS?! Jsem hrozná zvědavka, co?! Místo abych šla uklízet, když malá konečně usnula :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si uvařila meltu, no a nevím nevím, nějak se mi nechce uklízet, i když to má člověk za chvilku hotový :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No můj doktor mi napsal CS 3, ale zprávu od primáře z nem nečetl a taky bych řekla že ten primář mě prohlídl pečlivěji. No ale důležitý je že se to hýbe, zrovna mě tam dole malá pěkně hlavičkou masíruje, mám pocit, že chce vylézt sama aniž bych musela zatlačit :-D Bříško klesá, pod prsama už dělohu nenahmátnu, ale vypadá skoro pořád stejně
Odpovědět
Profilova fotka
37 je u dětí úplně v pořádku, ne? kdesi sem četla že znepokojovat by ses měla až od 38
Odpovědět
Profilova fotka
Tak stále 2v1, frčíme do Znojma na ozvy, tak po O se ozvu, zatím se opatrujte, pááá
Odpovědět
Profilova fotka
Tak držíme pěsti a ozvi se! Pááááá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojííík, áji taky držíme ze všech sil :-) Maci a jak se máte vy?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky, ale jo, jde to, jen jsem poslední dva dny nějak mimo,na nervy atd. :-| ale zvládnu to, snad :-N
Odpovědět
Profilova fotka
co vy?!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, jsme zpět, ozvy pohoda, jinak nic, sem dneska nějaká unavená, tak trošku požehlím a pak si lehnu, třeba usnu, tak zatím pa a kdybych se dneska už neukázala, tak se mějte krásně a pozdravujte princezny
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je dobře, že jste v pohodě, a to tě chtěli doktoři trápit a zatím je to pohodička. Tak se holky opatrujte, my jdeme do poradny a na poslední hexu, tak až se vrátíme tak poreferuju, váhu, délku atd. :-N TAk papapa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?