21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... Tak to jsou naše aktuální fota z minulé soboty. Ještě se pár věcí vyretušuje a upravý, něco bude černobílí a tak. Celkem je jich asi 20, ale tyhle mám nejradši. No nic, jdu vařit, tak snad se brzo potkáme, páááááááááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj áááááji x-) , to víš že nám bylo smutno a moooc. Já viděla albíčko na koníku tak jsem hned koukala a honem šla kouknout i sem esi jsi nepsala :-) Ty fotečky jsou náááááádherný!!!! x-) Bříško máš kráááásňoučkýýýý x-) Jééé já už se těším na tu Vaši malou prdelku x-) :-) ;-) Doufám že se tu v pondělí všechny potkáme jak za starých časů :-D Zatím ahoooj
Odpovědět
Profilova fotka
Áji, no konečně, to víš, že jsi nám chyběla x-) Ty fotečky jsou naprosto úžasný, hrozně moc vám to sluší, hlavně tobě maminko, máš krásný bříško x-) Doufám, že se tu opravdu v pondělí sejdeme. Myslím si, že všechny tři jsme příkladem toho, že holčičky maminkám rozhodně krásu neberou x-) Taky už se moc těším na fotečky vaší princezny. Takže v pondělí, kdybych tu nebyla a vy jo, tak stačí prozvonit holky a já se přihlásím. ;-) Tak zatím papapa a krásný víkend :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooj, tak sme doma z ozvů. V noci sem vůbec nespala, mala sebou celou noc házela a přetáčela se, k ránu mě začly chytat záda a bolet nohy, takže paráda, sotva sme přijeli na ozvy, tak si dáma schrupla Naštěstí se pak trochu probrala, ale zase nám to 2x spadlo, možná jen elektroda, ale zítra tam musíme znova na kontrolu a ještě sem byla na gyndě - pohoda, rodit se prej ještě nechystám, ale to teda nééé, do 14 dnů už musí ven, strašně mě bolí pánev a už mě to neba, nastolím přesvědčovací metody.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Áji, to já se taky rodit nechystala, a vidíš, rodila jsem už při odchodu od doktora :-D A CS víš?! Hlavně, že je malá v pořádku, ty to holt budeš muset přežít, matko x-) Dneska jde malá na hlídání k babi a my jdeme s Míšou na véču a potom si uděláme doma fajn večer :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, áji tak jak dopadly další ozvy? A jak se má malá rošťajda?? x-) Už se začíná česat před cestou?? :-D Maci a jak vy? Jaký byl po dlouhé době kráásný a romantický večer ve dvou ;-) :-D x-) ?? My se teď vrátily z 3měsíční prohlídky a malá má 6370g a 66cm. No je to už kus ženské x-) Jinak vše ok a za měsíc se domluvíme na nějakém dokrmu takže počítám že na vánoce bude naše malá beruška už papat perníčky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Ivuš, Ája je v nemocnici, myslela jsem, že ti psala!!! Ozvy byly špatné, tak si jí tam nechaly, nejdříve na vyvolání porodu. Včera psala, že už pojedou domů i s malou. Dneska byla na srdíčku, potom už měla podepsaný souhlas s vyvoláním porodu, ale vzali jí ještě na UTZ. Podle toho je to zatím v pořádku, takže jí řekli, že možná jí pustí zítra domů a v pondělí znova nástup na vyvolání. Má za úkol psát všechny nové zprávy, tak až se zase něco dozvím, napíšu. Jinak jste teda hoodně velký holky, takhle velká není Emmička ani v 5 měsících :-N Jste fakt šikulky jak krásně rostete, je pravda, že teda měly holky rozdílnou váhu, tak nikdy nemůžou vážit na stejno x-) Je mooc dobře, že je malá v pořádku a zdravoučká x-) My jsme papaly včera první zeleninku: kuře, rýže a mrkev, jelo jí to jako blázen, fakt jsem se divila :-D Jinak večer byl naprosto nádherný, fakt už jsme to potřebovali :-N x-) Snad nebude sourozenec :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Ivuš, tak Ája se neozvala, tak uvidíme po dnešní vizitě, jestli se malé bude chtít ven, nebo ne. Necháme se překvapit, teď jen Áje držet všechny pěsti. Jinak já jdu dneska vařit Emmíkovi papáníčko do zásoby, tak nám držte pěsti, ať jí to udělám dobrý a hlavně ať to chce :-N Malá leží na dece pod hrazdičkou a je parádně naložené, pusu má od ucha k uchu, to je prostě pohled k nezaplacení x-) A co vy, holky?! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Takže ája psala, že jedou domů. Malá je v pořádku, takže se bude rodit normálně, akorát jdou ještě zítra na kontrolu. Prý to byl planý poplach x-) TAk hlavně, že je vše v pohodě..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, šmankote takový stresy ji dělají :-S Hlavně že je nakonec vše v pořádku x-) Teda ty si Emmičku krmíš..s takovou nás brzo předběhnete :-D Poslední dvě noce děs doufám že se to zase brzo zlepší A sourozenec jooo :-D :-D Malá už má vstávat tak jdu eště rychle hodit oběd do trouby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No snědla toho půlku malé skleničky od Hamé a dneska dojedla tu druhou, fakt jí to jelo, teď samým přepucnutím usnula jak beton, ani jí nestačila dohrát písnička na kolotoči :-D Ode dneška už jí budu vařit, chtěla jsem jen vědět, jestli už to bude jíst No, muselo to být hrozný, vem si, že už se teda připravuješ na to, že ti musí porod vyvolat, přijde jinej doktor a všechno je jinak, malá se prostě ven vyklube až bude chtít sama a to je super, tak to má být x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem dodělala Emmince zeleninku, tak doufám, že jí bude chutnat, pasírování bylo hrozný, bolí mě ruka jak šlak :-p Zítra jdu do školy, takže tu nebudu. Tak se mějte krásně a snad se brzy sejdeme. A Áji, držte se a kdyby něco, tak hlásit. Mám telefon v pohotovosti x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ještě jsem přidala nějaké fotečky, tak se kdyžtak jukněte x-) http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý ránko, jdu se sprchnout, valíme na srdíčko do Znojma, pak rovnou do brna do vankovky, mám tam na hodinu sraz s kamarádkou, kterou sem víc jak rok neviděla a pak si dáme se Zbynou obídek, pokoupíme pár dárečků, at to mám z krku na vánoce a ve dvě kosmetika a pedikůra, mezi tím si zbyna skočí do posilky, takže tak kolem 5-6 pojedeme domů, ale asi budu utahaná, tak nakukovat nebudu. Mrknu na vás zítra dopoledne. Snad si mě tam teda zase dneska nenechají Ale to už bych se nenechala a rovnou bych řekla bud vyvolat, nebo mi polibte záda. Ale snad nééé, to by byl vrchol drzosti, ale tašku si radši beru Tak pááá, nestíhám, dočíst, zítra bude víc klidu, tak se kouknu a budu reagovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak sme doma, srdíčko celkem dobrý, takže ted do pondělí čekáme, a pak jdu na moji gyndu, tak se pořádně domluvím s doktorem co si o tom myslí on, býval porodník. Jinak mě to bříško od té vyvolávačky pořád trochu táhne. Takhle to celý probýhalo: -v pondělí na ozvech mi zjistili nějaký výkyvy -v uterý znova a řekly mi, že si mě tam nechají (šok jak blázen, hrozně sem se o malou bála), zbyna jel pro tašku ( samozřejmě jsme ji nechali doma) a já šla rovnou na příjem, tam mi píchli kapačku s tím slabím vyvolávačem porodu, po hodině ležení na boku ( už mi mrtvila noha) mi začli 5ti min. kontrakce a byla sem pořád připojená na srdíčko, aby zjistili, jestli to malá při porodu zvládne nebo půjdu rovnou na císař. Malá se asi držela, tak mě po další nekonečné hodince pustili na pokoj, že bud se mi sám rozjede porod nebo se to ustálí po 3 hodinách se to sondování bude opakovat, ale ted už bez kapačky a uvidí se. odpoledne mi řekly, že tam je sem tam výkyv a že mi to ráno vyvolají, že už dom nepůjdu. Na večer mi řekly že se to lepší a že teda počkají co bude ráno, že mě možná pustí domů a přijdu na vyvolání v pondělí. -ve středu ráno mi řekli že mi to vyvolaj, podepsala sem papír a doktor řek, že mi ještě udělá UTZ, ten dopadl dobře, průtoky srdcem i pupečníkem jsou v pořádku, malá má jen málo vody, je to ta spodní přípustná hranice, ale v pohodě, takže vyvolávat se zas nic nebude a uvidíme jestli půjdu dom. Zase probíhalo celodenní monitorování a veřer mi řekli že mě asi pustí dom, podle ranního ozvu - ve čtvrtek ráno prý ozvy ok, tak můžu domů. Uf, víc si nepamatuju. Prostě, každou chvíli, pokaždé jinej doktor - pokaždé jiná informace. Děsně sem se bála, aby jí nic nebylo. Ale byli všichni hodní, jen mi to bylo k ... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No Áji muselo to být hrozný, takhle člověk vůbec neví na čem je, už něco očekává a oni to zase změní, takhle jsem tam ležela já s paní, co doktor, to jiný názor, byla tam už 14 dní ]-( nakonec mě pustili domů a skoro jsme se vsázely, jestli se ještě potkáme. Protože jsem měla termín za 14 dní a ona trvdila, že jí tam budou trápit dlouho. Nakonec já nastoupila zpátky po jednom dni a ona už to měla za sebou. Císařem, takže jsem skutečně odcházela domů dřív než ona, tak jak to tvrdila :-D A jak jinak je maminko x-) Co malá, ještě se jí nechce ven?! Kdy ty máš přesně termín?! 25? nebo se pletu?! Ivuš co malá, už zase krásně spinká?! Taky jsme měli krušné noci, ale malý se občas objeví horečky a zase to přejde, nic jiného jí není, tak přemýšlíme, jestli to nejsou zoubku, dásně si teda masíruje hodně, ale naběhlé je nemá. Je schopná zcvaknout plenu a rvát si jí z pusinky ven, asi jí to dělá moc dobře. Nevím po kom by už měla zuby, mě narostly až po roce a Míšovi v 8 měsících. Jinak už se skoro otáčí ze zádíček na bříško, je na hodně dobrý cestě, vždycky se tak nakroutí už jí chybí jen přehodit nožičku, ale zase se zkulí zpátky :-N Trubička naše x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno děvčátka, tak už jsem zase vzhůru, pravidelně vstáváme když taťka odchází do práce a když náhodou neodchází, tak taky vstáváme po půl sedmé :-N Už ani nevím kdy jsem spala dýl :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj, sem tu. A zatím mi je dobře, termín mám 25. nebo 27. uvidíme, ale doktor říkal že mám bříško ještě dost vysoko, a že to chce trošku počkat, jinak bych měla dlouhej a bolavej porod :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to už máš za pár, to je super. Jasně, ona si malá řekne kdy chce ven, vyvolávaný porody stojí vždycky za to, je to přeci jen proti přírodě. Aspoň to říkala ta moje kolegyně co se mnou rodila, měla ho vyvolávaný a je pravda, že to trvalo dlouho, slibovali jí do 20:00 a malej se narodil až po půlnoci. Tak hlavně, že je ti dobře mamko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Áji, jsi na facebooku?! Myslím, že jsem tě našla, ale nejsem si jistá :-N určo si to ale ty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsem si tě přidala do přátel x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, už tě tam mám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No co tam byly se mnou holky tak to vyvolaný a odrozený měli celkem rychle, ale taky všechny po termínu, my sme ještě dost vysoko, lae čekám že už mi fakt začne klesat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda malá je dneska uječená divoška x-) asi jí prodám do baby boxu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
To ne, pošli ji mě
Odpovědět
Profilova fotka
Však ty budeš mít za pár dní svojí princeznu x-) Teď už to je opravdu každým dnem x-)
Odpovědět
Profilova fotka
myslím, že to bude tak za 14 dní, uvidíme, ale už bych ji tu chtěla mít x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Za 14 dní?! No, uvidíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jaký máš cs?!
Odpovědět
Profilova fotka
co je cs?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?