21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
koukám na fotečku, malá je sladká, jak nádherně spinká x-) andílek
Odpovědět
Profilova fotka
jo to je moje pusinka x-) A taky si už hezky žvatle když se jí chce..a ráno když se probudí a příjdu k ní jak se usmívá x-) To je prostě náádhera x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, to je krásný, když je vidíš jak se smějou x-) malá je taky vždycky, když jí přijdu vysvobodit z postýlky vysmátá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ivuš, musím balit, taťka už se chystá, tak se holky opatrujte a snad se tu zítra uvidíme x-) posíláme Janičce obrovskou pusinku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no maci já budu muset jít..dám si oběd a musím aspoň trochu uklidit dokuď malá spinká. Tak se mějte co nejlépe a snad se tu zase brzo potkáme a taky s ájou Ahoooj holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tady mám video Janičky kdyby chtěl někdo kouknout x-) http://www.youtube.com/watch?v=CpvE3z...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Ivuš, to je nádhera x-) malá je úžasňoučká 8-) Holky, tak včera večer jsme měly poprvé kašičku na noc. Krmila jsem malou ve vaně, až stáhnu fotečky, tak vám dám vědět, byla jako čunčo, krmila jsem jí z lžičky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... Tak holky, fotečky jsou přidány, teď jdu žehlit a potom doufám, že se tu někdo objeví :-p x-) Tak páááá a pozdravujte mimíšky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, maci kráásné fotečky x-) My měli včera křtiny http://www.modrykonik.cz/album/album.... Dneska jedu na 13h.k zubařce a pak se ještě stavím do obchodu kouknout na látkový plíny..pomalu na ně chci přejít a našla sem v Brně obchod tak se tam stavím a snad i něco koupím ;-) A kolem 16.30 muž dojede z práce a doveze mi paní která mi ukážet jak dávat malou plavat ve vaně tak už se mooc těším x-) Sem zvědavá jak se jí to bude líbit. Pak písnu..Teď spinká v kočárku a já jdu uklízet
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, krásné fotečky, tak Janičce gratulujeme x-) Jinak jsem teda moc zvědavá na ty info ohledně koupání, tady ta možnost není, tak třeba to pochopím ze tvého popisu, ráda bych taky s malou plavala x-) U zubaře si to užij, já bych taky měla, ale nejsem schopná se objednat :-p
Odpovědět
Profilova fotka
bych to pak měla dostat i na papíře tak bych to mohla naskenovat a poslat když budeš chtít a pokuď to teda dostanu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to by bylo opravdu super, tak snad to dostaneš :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dobré ráno holky, tak jak se daří?! x-) Ivuš, dostala jsi návod?! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak, přidala jsem zase nějaké fotečky x-) http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak koukám Ivuš, že už látkujete, jak to jde?! A co plavání, proběhlo?! x-) a kolik si ta pleny utratila?! A jak to funguje, jestli můžeš a chce se ti, tak mi prosím o tom něco napiš :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj maci, fotečky krásnéé x-) Návod jsem dostala ale myslím že pokuď to člověk nevidí tak to moc nepochopí :-N Ale poslat Ti to můžu esi chceš..Janičce se to mooc líbilo ale já byla v šoku že přece tak ju nemůžu držet že se mně utopí :-o Ale nakonec nám to šlo dobře :-D Dneska budem plavat taky a už jen spolu tak jsem zvědavá ;-) Maci já mám plínek zatím jen 7ks to je tak na jeden den. Chtěla sem že nějaké vyzkouším a pak podle toho co bude lepší dokoupím další. Máš normální tu látkovou plínečku a do ní dáš čtvercovou plínu pak vkládací vložku a nato separační vložku a pak už šup na mimi. Při každém přebalení musíš dát celé kalhotky čisté. Já teda teď utratila dost ale zase si říkám že když budeme mít třeba někdy druhé mimi tak už za plíny neutratím nic ;-) A navíc víš jak dlouho na skládce trvá než se rozloží jedna plína?? 50let!! 8-( Teď sem koupila těch 7plen a hodně náhradních vkládacích a čtvercových plen..rulu separačních plen..prací eko prášek (chtěla sem vyzkoušet), žlučový mýdlo na skvrny, 1xsvrchní kalhotky a platila sem bez 300kč 4000kč :-N Ale záleží jaké plínečky si vybereš..cena se pohybuje jak jsem koukala mezi 200-500kč..jak která a taky podle toho jestli se na ni musí dát ještě svrchní kalhotky nebo ne.. Jo a těch plínek je potřeba kolem 20pokuď chceš prát jednou za 3dny..i se to tak doporučuje..taky jsou vícevelikostní nebo jednovelikostní..z různých materiálnu jako bavlna nebo bambus, konopí apod. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak to je docela nářez, ale je pravda, že ten rozklad trvá hrozně moc dlouho, a kolik jich náš svět vyprodukuje, to je opravdu děsný, no, počkám, na tvé zkušenosti a uvidím :-D Je to blbý, ale musím frčet s malou ven, už vyžaduje procházku. Dneska jsem jí večer nakojila, dokrmila nutrilonkem a spala až do půl páté. To už mi dlouho neudělala, teď měla období, kdy se budila až 4x za no :-S to pro mě bylo docela peklo, nejsem na to u ní vůbec zvyklá. a po kaši (kdy by měla spát celou noc) to bylo nejhorší. :-N Kdyžtak mi to zkus poslat, uvidím, jestli to z toho pochopím :-D můj e-mail: MacinkaKotousu@seznam.cz jo, díky za pochvalu, Janička je v těch látkových plenách taky kočička (teda spíš kravička x-) )moc jí to sluší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
díky maci :-D Malá se mě taky dožaduje tak taky frčím..jak budu mít čas tak popis pošlu :-) Janička se teda budí jen jednou v noci a vyjímečně spí třeba až do 5-6h. bez přestávky x-) Pááá
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je krásný, to vám moc přeju x-) už je to pohodička viď?! :-D Tak doufám, že se tu sejdeme brzy i s Ájou x-) Tak pá holky a Janičce obrovskou pusinku.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno děvčátka, tak dneska je nám přesně 5 měsíců, když si vzpomenu na ten den, jak už jsem touhle dobou měla bolesti, tak je to neskutečný, jak to utíká. Přijde mi to, že to bylo včera :-N A jak se daří?! Nějak to tu zanedbáváme :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Pořád nikdo, tak já budu stále čekat až se tu někdo objeví :-( :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooj holky, já se omlouvám ale nějak nemám čas sem chodit :-| Buď si hraju s prdelkou nebo uklízím apod.a sem jít mně čas nezbyde..teď usla tak nakukuju ale mám tu hromadu práce tak zase zachvilu zmizím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No, povídej mi o tom, je to docela dost náročný :-D jenže já jsem teď líná uklízet, tak se k ničemu nemám, malá na chvilku usnula, tak uvidíme kdy se probudí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé to já su líná pořád :-D Ale musím trochu toho mojeho mlíka ostříkat..sice mám úúplně malilinko ale aspoň něco no..a k obědu taky nevím co..navíc už nemáme žádný maso ale od víkendu zas bude..máme v sobotu zabíjačku ;-) Mě to počasí škaredý teda štve :-p A jak už je brzo tma to je taky děs.. Malá teď usíná večer mezi 19-20h. a krásně spinká..něky i do 4h. a dneska teda byla vzhůru v 1.30 a pak 5.30 a pak chvilku před 9h.takže paráda x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super, no počasí je fakt hrozný a malá chce být pořád venku, se divím, že usnula :-D jů, zabíjačka, to se máte x-) No, já statečně pořád kojím a když jsem ve škole, tak má malá nutrilon, dávám jí ho i na noc, protože se krásně napucne a spinká do 5 x-) Včera nám bylo 5 měsíců, tak jsem jí byla nechat zvážit a máme 6,08kg a 63cm x-) jsme už kus ženský x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To my máme v pátek 3měsíce x-) ..měla bych jít dnes nebo příští středu taky k doktorce ale malá spinká tak asi půjdeme příští týden..už sem taky mooc zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to to letí holky, už jste tak velký x-) No a Ája se Zbýňou už se taky tenhle měsíc seznámí s Terezkou x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo..já už se mooc těším na fotečky malé Terezky x-) To je mazec jak to uteklo :-o x-) Malá je už vzhůru..to teda spala dlouho :-N Zatím teda pa maci..jdu vařit polívku esi mě malá nechá :-D Ahooj
Odpovědět
Profilova fotka
naše je taky vzhůru, tak pa holky a opatrujte se!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooooj holky, bylo vám smutno? Včera mi konečně udělalli net. Takže momentálně sme 37+3, aktuální váha 66 kg ( navíc mám celkem 13kg ) Doma mám všechno uklizeno, vypráno a nachystáno, ještě tento týden pořádně poklidím koupelnu a je zcela hotovo, a pak už budu jen udržovat pořádek. Tenhle týden sem byla nemocná, ale už je to dobrý. Mám jen trochu rýmu. V pondělí jedeme do Znojma na první ozvy, tak sem zvědavá, co nám řeknou. Ve 36tt malá byla zcela v pořádku a vážila 2,25, tak ted už bude mít možná skoro 3 kila. Podle doktora sme stále předpisový, no doufám že předpisovej bude i porod. ;-) Jinak sem koukala na fotečky, krása, obě holky jsou nádherný a Janičce gratulujji ke křtu. x-) Kamarádka mi fotila půpík, tak ho zkusím vložit a hodím vám sem odkaz, fotky sice ještě nejsou upravený, ale vám to neva. Takže se tu ukážu asi v pondělí po O, dřív ne, do nem. jedem hned ráno a pak mám jít rovnou na gyndu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?