21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo utíkej. My už sme po O, měli sme řízek a ted to zajídám jahodovejma mentoskama :-D Ale sem nějaká unavená a nic se mi nechce, takže o půl 3 pádím domů, hodím sprchu a hupnu do postýlky a budu ležet a koukat na telku a Zbyna se mnou x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj, jakej byl víkend, my měli pohodičku, ale teda už by mě mohl chytnout hnízdící instikt, protože sem lenošná, to je děs, nechce se mi nic dělat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno děvčátka, tak se taky hlásíme po parádním víkendu. V pátek a v sobotu jsem byla ve škole, malou v pátek hlídal Míša s mým taťkou, ale jsou to šikulky a zvládli to x-) No a v sobotu jí hlídala moje teta, takže taky pohoda. Malá byla andílek :-N No, ve škole hustý, za 14 dní už píšeme 1. zápočet a ten nejhorší (z němčiny) mě čeká 28.11. :-S No, držte mi pěsti, ať to zvládnu :-p Neboj Áji, však ten hnízdící instinkt přijde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,rychle zdravím. Máme se dobře, Janička hezky v noci spává tak je to fajn :-) ťuk,ťuk Jinak maci budu na Tebe myslet a vůbec Ti to nezávidím. A Tobě se áji nedivím. Mně se taky nic nechtělo :-D Mějte se krásně a já se zase někdy ukážu..pááá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj, tak vidím že už je dobře i u Ivči, to je paráda. Maci držím pěsti, neboj, zvládneš to levou zadní :-) Mám tu hrozně práce, včera sem tu byla se Zbynou do půl 7, pomáhal mi, jinak bych tu byla do půlnoci, tak to dnes musím dodělat do 12 - dělám rychlou a velkou nabídku. a pak vezu Zbynu na kontrolu, má natažený koleno a kotník, už od minulýho pondělí má berle, tak lítám ještě kolem něj, no děs, sem grogy, takže dnes do 12, zítra poctivě celej den a v pátek mám volno, pojedeme se zbyněm do brna a už nakoupíme úplně všechny věci co nám chybí pro malou- lahvičky, vložky do podprdy, odsávačku, .... je toho ještě hodně. No a v pondělí a uterý už jen tak abych tu po sobě udělala pořádek a vše trochu předchystala, aby neměli pak chaoz. Jo v pondělí jdu ještě na poslední UTZ a krev a ještě cosi, nevím, je toho hodně. Malá má neskutečnou sílu, když se přetáčí tak mám pocit že pracknu, až to bolí, ten poslední měsíc asi mude masakr. Přibrala sem zatím 10 kg, jak budu mít v pondělí čas, tak vám pošlu pupík. ;-) No nic, dnes se asi už neukážu, tak snad zítra páááá A držte se.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jééé áji já se těším na pupíííka x-) Holky malá má dnes super den..když bych si tu mohla psát tak nikde nikdo :-D nejdřív sme si s malou ráno povykládaly a pak sem ju šupla na bříško a poprvé se sama šikulka moje převalila z bříška na zádečka tak mám z té prdelky mojí malé véélikou radost jak je šikovná x-) A teď poprvé usla přes den v postýlce..jinak sem vždy vozila v kočáře takže to je úplně super. Mám radoost x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Ivuš, to je super x-) Malá má rýmičku, tak nic moc, ale je zlatíčko a dobrou náladu neztratila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky se mi líbí jak je malá v tom lehátku..ona nevydrží být chvilku v klidu a jak se mele v tom lehátku tak se zároveň sama houpe a hýbe těma hračkama tak nemusím houpat a jí se to moc líbí. A jak to přestane houpat tak zase začne nožičkama vrtět aby se zase houpala :-D x-) maci tak snad to bude brzo dobré a rýmička ustoupí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je šikulka :-D a mamko co ty?! už lepší, ne?! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno děvčátka, tak jak se daří při pondělku?! Jaký byl víkend?! No, já se v pátek dozvěděla, že moje milovaná sestřenka je v 8tt, mám obrovitánskou radost a už moc dobře vím, kam půjdou věcičky po Emmičce x-) Jen mě mrzí, že se odstěhovala do Prahy, ale slíbila, že tady bude často x-) Jinak Áji, vy dnes máte kontrolu, ne?! Jestli ano tak moooooc držíme pěstičky, a užij si ten poslední pohled na maličkou, i když za chvilku jí máte doma x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že sem asi nikdo nedorazí, tak já frčím s malou do toho hnusu ven, ať se alespoň trošku prospinká, už se jí doma nechce moc spát, teď je zrovna v lehátku a hraje si s bryndáčkem x-) No, je to kočička :-D Tak se tu mějte krásně. Páček
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi už jsme zpátky z venku a tady se nic nezměnilo, Áji, čekáme na zprávy od pana doktora. Jo a už máte doma ten net?! Abychom s tebou neztratily kontakt, to by bylo děsný ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, teda to je dnes den..malá křičí a křičí a spala asi hoďku na mně po jídle a teď půl hoďky v kočáře a zase brečela. Tak sem ju šupla do vaku a zatím ok. Ale má už 6kg takže docela tíha a asi mně brzo upadne rameno :-N A k tomu venku tak hnusně že se tam ani nedá pomalu jít. Muž má angínu a horečku tak doufám že to malá nechytne. Sme se odstěhovaly do obýváku a muž má ložnici ale i tak.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak koukám, že dneska je den D všude :-| malá taky vyvádí, teď jsem jí konečně uspala a frkla do postýlky, tak uvidíme, jak dlouho vydrží spinkat :-N Tý jo, vy už máte 6 kg, závidím, my máme 5,59kg a nejde nám přibrat, uvidíme jak dopadneme zítra, jdeme na 4. měsíční kontrolu a druhé očkování 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno děvčátka, teda Áji doufám, že se tu dnes objevíš :-o Vidíš, dočkala jsi se x-) Tak přejeme klidný poslední pracovní den x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holkýýý :-) , teda áji ty musíš mít práce..snad si už doma aspoň trošku odpočneš než se malá narodí..musíš toho využííít :-D Maci a co vy na kontrole? My se půjdem asi převážit zítra..mudr říkala ať dojdem kdy chceme..jinak na kontrolu jdem začátkem listopadu Přidala sem nové fotečky. Já sice vypadám hrozně ale malá je krásná x-) http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
Halooo kde je kdooo :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, no Ája už podle mě skončila v práci a asi na nás zapomněla :-N Ivuš, malá je opravdu nádherná a oběma vám to moc sluší, tak nekecej ;-) No my na kontrole dopadly výborně, přibraly jsme, takže kojíme dále x-) Jen nesmím odstříkávat, takže když někam pojedu (do školy, nebo někam bez malý), tak musíme papat nutrilon, ten jí ovšem moc chutná, takže žádný problém, už jsme měly i 1. jablíčko, teda snědla možná dohromady 1 kávovou lžičku, ale snědla x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojíík, teda maci a jak ji jablíčko chutnalo?? :-) Dneska sme už byly chvilku venku ale to je taková zima..děs. Sem zvědavá jak bude v prosinci..tipuju že parno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... ahojky holky, tak už jsem přidala zase nějaký fotečky :-D Ivuš, jelo jí moc, moc x-) já jsem marod, dneska hlídá mamka, už jí nevidím 3. den. V pátek a v sobotu jsem byla ve škole a teď jsem lehla :-S Opatrujte se holky a snad se nám tu Ája brzy ukáže :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno děvčátka, tak hlásím, že naše prďolka už má taky hnusnej kašel, tak razíme dneska k doktorce, teda je to hrozný, naštěstí jí to stále nebere dobrou náladu. Já jdu taky k doktoru, je to hnus, taťka nám taky marodí, ale šel do práce. Prostě marodí celá naše rodinka, hrůza :-p Hlavně u Emmíska mě to štve, je taková maličká a ten kašlík s ní úplně hází :-( No nic, musela jsem si postěžovat, tak se opatrujte a ať na vás nic neskočí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, teda, sem už nikdo nechodí, pořád jsem tu sama :-( jak se máte, co Janička, a co Terezka Áji?!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem psala Áje a do 14. dnů by měla mít net a pak tu u nás zase bude x-) teď meje okna a uklízí, tak jsem jí řekla, ať to nepřehání. A co vy, holky?!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, ahoj, ahoooj :-D Tak my se máme dobře. Prdelka naše malá nám hezky roste..pořád se usmívá a je to takový naše sluníčko x-) Táta se nám už uzdravil ale hned odjel do Prahy a příští týden si jede do Říma takže si s náma moc neužije ale pak až se vrátí tak se nás jen tak nezbaví :-p :-D Maci to je hrozné ty nemoci..já taky měla velkej strach aby malá od muže angínu nechytla tak sem s ní týden spávala v obyváku a naštěstí ok. Jen má pořád plnej nos šušánků tak každý ráno odsáváme a to se malé moc nelíbí a já si připadá jak tyranka jak ji hlavičku držím ale co se dá dělat no..dneska sem se divila že může vůbec dýchat jak měla zacpanej nos :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé maci fotečky nááádhernýýýý x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, děkujeme x-) vaše fotečky jsou taky nádherné ;-) Tak to je zlatíčko, tatínek se snad už brzy usadí a budete ho mít jen pro sebe :-D Jsem ráda, že jsme se tu sešly, holky. Co malá, spinká?! Mě se Emmička právě probudila a leží tu na gauči s tatínkem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo spinká..nejdřív se vykakala tak se ju strčila pod spršku u umyvadla v kuchyni..pak se napapala a teď spinká v postýlce takže paráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super, už je to lepší?! Když už malá spinká v postýlce, tak určitě x-) my jsme teď papaly, a budeme si asi trošku hrát x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivuš, budu muset za chvilku vypnout noťase, Míša si ho bere do práce. Kolik vážíte holky, my už 5,9kg a měříme 62 cm, krásně jsme přibraly, tak z toho mám obrovskou radost x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Malá leží na dece a hraje si s hrazdičkou a dost u toho vykecává x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?