21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super, hlavně, že je to dobrý. Já teď dodělala svatební dar pro bratránka, tak snad se bude líbit. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Emmča je venku se ségrou, tak relaxuju, ale musím jít umýt nádobí, vůbec se mi do toho ale nechce
Odpovědět
Profilova fotka
to se máš, že ti takhle hlídaj, sem zvědavá, kdo bude chodit mě, když bude venku -5 stupnů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, to je horší, to budu muset taky sama, na to se asi žádný dobrovolník nenajde :-D i když ségra by mohla chodit ven za každého počasí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to já jsem zvědavá, zatím se každej nabízí, ale ono až bude kosa, tak myslím, že se moc nepohrnou :-N Jinak krásné ráno, je azuro, ale jen 12 stupnů, takže mi byla trochu kosa po cestě, ještě že to mám jen 4 minuty ;-) Ve čtvrtek se půjdu domluvit na těhu cvičení tam jak sem chodila na masáž. Ale teda vůbec se mi nechce, začínám být stejně unavená jako na začáttku těhu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčátka, to víš, je to náročné, ty kg navíc a těžiště úplně jinde x-) únava k tomu prostě patří, navíc stále chodíš do práce, takže to je o to náročnější. JJ, taky jsem měla neuvěřitelný množství nabídek a skutek utek :-p a to je nádherný počasí, no, co se dá dělat
Odpovědět
Profilova fotka
Mě teď rodinka spinká, tatínek vytuhnul když jsem kojila malou a Emmička chvilku potom :-D Teď chrupkají oba dva a já relaxuju. Ode dneška začala Míšovi dovča, tak přemýšlím co dnes uvařím. Nemáš nějaký nápad?! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
NO tak třeba rajskou, nebo špenát, není to náročný a můžete mít na 2 dny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Možná bych mohla udělat tu rajskou, ale nesmím hovězí vařit, ale péct jako svíčkovou, protože Míša vařené hovězí nemá rád :-p to je s ním děs ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak udělej vepřový, já taky hovězí nemusím, jen snad k té rajské
Odpovědět
Profilova fotka
On nemá rád jakékoliv vařené maso, takže já musím všechno péct, jedinný kde ho snese je polívka, tam mu chutná. TAkže asi udělám tu rajskou s hovězím a nejdřív ho upeču. Mám na to chuť :-D ale nejdřív musím zajít do obchodu
Odpovědět
Profilova fotka
no vida. Já sem v sobotu pozvaná na oběd do naší zásnubní restaurace a v neděli asi udělám něco, co si bude přát Zbyna
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jů, to je hezký, tak to si to mooc krásně užijte x-) Jsem zvědavá, kdy se ti moji dva miláčkové probudí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak malá je vzhůru, ale tatínek ještě ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nevím, co dospává, když k malý vstávám já x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a to jako v noci normálně spal? ty jo tak to bych ho z té postele rychle vypráskala.
Odpovědět
Profilova fotka
oblíct a s malou ven, žádný flákání :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my rádi spinkáme dlouho, však neboj, už na něj jdeme x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak frčíme ven, musíme nakoupit. Změna plánu na oběd, bude sekaná s br.kaší :-D tak zatím pááááá
Odpovědět
Profilova fotka
tak si to užijte, páááá
Odpovědět
Profilova fotka
holky na kolik stupnů ste poprvé prali oblečky, bílí dám na 6, ale co to barevný, stačí 40 stupnů na dlouhej program?
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, na 60, na 40 a pleny na 90 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pleny budu mít papírový a ty na ublinknutí mi stačej vyprat poprvé na 90 a pak už normál na 60, že? Na mě de hrozný spaní
Odpovědět
Profilova fotka
Já je peru na 90 pořád, i když jsou jen poblinkané atd. Je to lepší, ale to je každého věc, mamko x-) No, řekla bych ti ať si jdeš lehnout, ale bohužel to v práci nejde, tak se natáhni až dorazíš domů.
Odpovědět
Profilova fotka
no když přijdu dom, tak neusnu, to jen sedím a koukám na telku, nic se mi nechce ale neusnu. A dneska sem slíbila mamce, že jí pomůžu zavařit rajčata - dělá je stejně pro mě, drcený do těstovin, lasaní a tak. Mám plno rajčat a nevím co s něma, tak je aspon upotřebím.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, dnes dopoledne tu nebudu, jedu do Brna vyřídit víza, Zyna s mím tatkem jedou za 10 dní služebně do ruska, tak budu slaměná vdova :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, už sem se se Zbynou domluvila, že se necháme taky vyfotit s bříškem. Asi u téhle paní, ty fotky se mi moc líbí. http://www.atelierpd.cz/portfolio/teh...
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, to se máte, takovou památku já nemám, ale hrozně jsem jí chtěla, no, co se dá dělat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak krásné ráno x-)
Odpovědět
Profilova fotka
prej ráno, to už sem skoro v 10 mazala na oběd :-D to je život Od včerejška mě pekelně pálí žáha, nikdy sem tu neměla, tak po práci musím do lékárny a něco si koupit :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?