21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky omluvuju se že sem tak zdrhla..ale malá nezabrala ale úplný opak..pořád eště nespinká..mějte se krásně a zatím pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
tak at brzo usne, pááá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, 17 stupnů polojasno. Jinak dnes takovej normální den. Uvidíme jak se to bude vyvijet. Doma sem zas nic neudělala, sem zvědavá kdy se k tomu dokopu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno děvčátka, tak hlásím taky pohodový den. Dnes máme doma Míšu, tak tu moc nebudu. Malá teď spinká a zase v noci krásně spinkala. x-) Tak se tu mějte krásně. Papapa ale já určo ještě dorazím x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda to se máte x-) Hele ty nám o malé zprávy dávat nebudeš, je to pořád takovej andílek hodnoučkej a Ivča s toho musí být na mrtvici a já nabývám dojmu, že všechny děti jsou zlatý a jaký pak bude rozčarování, až budu mít doma malou tyranku :-D :-D Takže chceme slyšet - holky dneska sem se vůbec nevyspala, malá pořád zlobí, atd. ;-) Ne to je sranda, ale závidím, takovej andílek se jen tak nevidí. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes nikdo? téda :-o Za hodku pádím domů, tak snad zítra pááá, ještě ale možná nakouknu, když bude čas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dobré ránko, včera sem konečně byla trochu akční. Uklidila sem i vyžehlila, tak dnes jen umyju podlahy a utřu prach :-) Vypadá to na pořádnej hic, tak nevím, jestli to vydrží, tak asi budem odpoledne na zahradě u bazénu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, dneska jsem zase měla absenci. Pořád máme doma taťku, tak jsme vás přišly jen pozdravit. Mějte se moc krásně a opatrujte se. Páááá já a Emmísek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, sem dneska nějaká unavená, bolí mě hlava, a za krkem, špatně sem vstala. Jinak všechno v pohodě. Tenhle týden se dostanem do 29 týdne. Pak už od 30 se to snad tak nepotáhne.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky x-) uvidíš, bude to co by dup :-D No mi dneska taky hůř spali, malá vstávala ve dvě a v půl šestý. Trápily jí prdíky, jak tlačila, tak se vždycky vzbudila a kroutila se jako žížala :-N ale nebrečela, takže to pro ní naštěstí nebylo tak hrozný, zvládla to x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky a miminka :-) , tak já sedím na balóně u pc..v jedné ruce malou a druhou ťukám do kláves :-D Janička by taky chtěla prcat a moc jí to nejde..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Ivuško a Janičko, no, to jste teda akrobatky, Emmík po téhle noci spinká, asi byla unavená :-D Tak to je Janička šikulka, dala jsem do alba novou fotečku malý, tak jestli se chcete juknout x-) A jak vám to Ivuš jde?! Už dobrý?! Už jsi si zvykla a vyspíš se?!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
macinko už sem koukala ;-) ..malá se krááásně směje x-) Jinak už si nějak zvykám a je to o moc lepší. Janička je moc hodná..pokuď nemá hlad nebo prdíky tak vůbec nebrečí :-) Jinak v noci spinká dobře a dybych ju nebudila tak i třeba 6h.v tahu ..to se nají třeba ve 3h. ráno a pak už se zase budí po těch 2,5-3h.Ale jak večer usne např.kolem 22h.tak spí dlouho.. A třeba včera večer si malou vzala tchýně (bydlí v patře nad náma) a tak sem mohla hezky tvrdo vytuhnout a donesla ju až ve 3ráno dyž měla hlad a pak už byla u nás..ono to moc pomůže
Odpovědět
Profilova fotka
NO tak to je super, to je jasný, že to hodně pomůže. Nevím, proč to ty děti dělají, ale Emmča to má stejně. Po koupání spí až 9 hodin v kuse a potom už po 3 hodinách. NO a když ještě nespala takhle dlouho, ale třeba jen 5 - 6 hodin, tak potom vstávala ještě 2x po třech hodinách, takže stejně jako vy x-) Jsem moc ráda, že už to zvládáš psychicky, pořád jsem na tebe myslela x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsi moc hodná maci :-) No je to zajimavé,že? Jako že spinkají tak dlouho.. Ve středu jdem do poradny tak se zeptám kdy a jak a esi mám budit nebo ne.. A už sme konečně přibraly x-) Malá má 4.10 tak jsem ráda
Odpovědět
Profilova fotka
teda to jsou pokroky ivi, paráda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš, to je super x-) Teď to půjde jen hezky nahoru, my už budeme mít určo 6 kg :-D Uvidíme, příští úterý jdeme na očkování hexa a na naušničky, tak ať to má za sebou v jeden den |-| To bude trápeního, no snad to zvládnu, vždycky je to asi nejhorší pro maminku a pro tatínka, pochybuju že půjde se mnou, i když by mohl, protože od zítřka má 10 dní dovolenou. 10.9 jedeme na kontrolu na kyčle, tak doufám, že taky bude všechno v pořádku :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Áji, už je líp, nebo tě pořád bolí za krkem, utíkej za manžou ať ti udělá masáž :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Janička chuděrka už od rána tlačí a chvilema brečí a zatím ani prďánek ach jo je mi ji úplně líto..A nic nám nepomáhá
Odpovědět
Profilova fotka
TAk to je mi líto, chudinka malá, ale neboj. za chvilku už si s tím zvládne poradit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a terď jdeme papat...zatím pa
Odpovědět
Profilova fotka
Tak papapapa a dobrou chuť
Odpovědět
Profilova fotka
Teda ty prdíky to je děs, chudátka malý. Nejen že mě pořád vše bolí, ale sem grogy, protivná jak prdel, no sama se sebou sem nerada. Ach jo to je den :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to chce domů a pořádně se vyspat, teď to bude jen horší s tím spánkem, bohužel :-(
Odpovědět
Profilova fotka
naštěstí bude čím dál tím tma, tak to snad bude pohoda.
Odpovědět
Profilova fotka
no to je pravda :-D neboj
Odpovědět
Profilova fotka
ale stejně 5:25 mě každej den vzbudí Zbyna protože vstává do práce, takže nějdy ještě vytuhnu, někdy už prostě ne 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
NO nic, jsem tu sama, tak já si skočím na záchod, a dom, vyčistím zuby a jdu na toho zubaře. Ale fakt se bojím, ještě ta náladička do toho, paráda. kolem půl 2 bych mohla být zpět. Jo a včera sem si vybrala dárek za Terezku, budu mít nový naušničky od Zbyně tak ho má schovanej v nočním stolku a jako o něm nevím. NO nic jdu, ach jo, držte mi palce, at to ted už nebolí nebo ho normálně kousnu.
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím na tebe, potom se ozvi. páááá
Odpovědět
Profilova fotka
Tak sem zpět, naštěstí to dnes proběhlo bez dramat, ale ještě půjdu 3x, aby se to pořádně vyléčilo.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?