21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Nojo jsou obě kouzelný, já už se taky těším. Já si to chci taky připravit předem, asi to udělám tak týden před termínem, uvidíme jak se to vyvrbí. Ale ten poslední týden před porodem chci mít všechno hotové a jen odpočívat.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to je rozumný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Ivuš, řekla bych, že tak poslední 4 týdny se budí jen jednou, je to zlatíčko. I když samozřejmě občas se vzbudí 2x Ivuš díky x-) Neboj, však ona usne tvrdě x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Co víš, třeba bude chtít malá na svět dřív, nebo, zase naopak o trošku později. Je kouzelný, jak si prostě ty děti tu cestu na svět najdou sami. x-) Holky, poslechly jste si včera na novinkách tu audio nahrávku porodu po telefonu?! Jak doma chlapečka odrodil tatínek?! Já normálně bulela, jak to bylo krásný. A mamka musela být statečná, i když asi už doma nějaký děti měli, nebyla to prvorodička, ale i tak :-N
Odpovědět
Profilova fotka
U nás je to v noci tak že malá se nají mezi 20-24h. a pak vstává až jak kdy ve 2,3ráno a pak mezi 6-7h. No ale v ty 2 nebo 3 ju musím budit..jako na dnešek spala od 23h. do 3.30..sice ze začátku eště 2krát plakala ale jako spala a to sem ju budila že už dlouho spí tak aby se najedla..a pak sme papaly až v 7.15 ale je pravda že byla vzhůru už nějak od 6té hoďky pře ju trápí prdíky a tak tlačila a pospávala.. S Těma prdíkama už nevím..nepomáhá masáž bříška..ani nahřátá plena..ani cvičení s nožičkama ani kapky..teď jak dáváme víc dokrmu tak má stolici i hustější a prostě jí to nejde..včera skoro celej večer brečela..musím jí dávat rektární rourku aby se vyprcala a pak se aji vykaká ale bez ní ne.. :-( Je mně jí tak líto dyž tak křičí chuděrka že ju to bolí a nejde jí to.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mě hrozně moc mrzí Ivuško, nedovedu si to představit, protože s tím nemáme problém, naše Emmí prdí jako tatínek :-N Teď už je velká, takže už si s tím dokáže poradit sama. Dokonce už zkouším i vařit s česnekem, samozřejmě ne česnečku, ale malinko na chuť si dám. TAkže mlíčko se nespustilo?! A čím dokrmujete?! Existuje i příkrm, který by měl mít dobrý vliv na stoličku, ne?! Aspoň mám takový pocit.
Odpovědět
Profilova fotka
Naše malá když se narodila, tak usínala poprvé ve 20:00 a budila se po 3 hodinách. NO a to jí vydrželo asi měsíc a půl a potom už to začala prodlužovat, hlavně po koupání a prvním kojení. To usnula kolem té osmé a vstala třeba kolem 1 a potom už zase po třech hoďkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Ivuš, myslím ale , že maličkou budit nemusíš. Když chce spinkat, tak ať si dáchne a nají se potom. Teď už je přeci jen o něco větší. A kolik vážíte a měříte víš?!
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, pokud trpí zácpou, tak ji hlavně nedávej do zavinovačky, nemůže hýbat nožičkama a pak je to ještě horší, stačí přikrýt dekou
Odpovědět
Profilova fotka
Je pravda, že naše malá na to asi netrpí i z toho důvodu, že od narození neustále mele celým tělem :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já právě už do zavinky nedávám aby si mohla kopat..a stejně se jí v ní už nelíbí..ze začátku to ale milovala..hlavně dyž měla "svázaný ručičky" :-D To už taky neděláme.. maci já právě nevím esi budit..zase si říkám aby pak neměla velkej hlad..mudr říkal že jednou za 24h.ju můžu nechat spat třeba těch 5h.ale že jinak ju mám budit..přes den se teda většinou budí po těch 3hodinách ale v večer jak usne tak spí dýl..myslím že by spala aji 6hodin dybych ju nevzbudila.. Jo a dokrmujeme Nutrilonem-HA..Já mám tu bezlepkovou a toto je prý mlíčko pro miminka co mají alergický rodiče tak dokrmujeme tímto..no mlíko nic moc :-| Nakojím třeba 30ml z obou prs :-( Takže nejmíň 60ml dokrmujeme..někdy i víc.. No ona má mudra 14dní dovču..příští týden ale už bude mít po ní tak snad nám poradí co a jak..včera sme zkoušeli měřit metrém pře je dlouhá jak písnička a naměřili sme 54cm ale porodní váhu eště asi nemáme. A to má malá zítra 3týdny..musím ju večer zvážit..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to nám se v zavinovačce líbí pořád :-N ale nedávám jí tam často. NO u nás je to jednoduchý, když spí celou noc, tak má samozřejmě větší hlad, takže si vytáhne kolik chce, což u vás dost dobře nejde. :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no tak když máš mín mlíka, tak je asi fakt lepší ji vzbudit.
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak to je asi fakt lepší. My už vás od počítače zdravíme obě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já nakojím a dáme 60ml dokrmu a dyž chce eště tak přiděláme a necháme ju ať vypije kolik chce..někdy jí 60ml stačí a jindy děláme eště 30ml a to vypije třeba půlky nebo taky celou..jak kdy..teď zase brečela chuděrka..vrtí se asi ju to bříško zase trápí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak jí zvaž a dej vědět x-) no, dlouhá je pěkně x-) my jsme měli porodní váhu hodně brzy, ale já čepuju smetanu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ale zasde po umělce by taky měla přibývat, ne?! Chudinka malá, tak jí dej od nás na bříško velikánskou pusinku :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme se zase přestěhovali do kolíbky a za chvilenku nám přijde návštěva
Odpovědět
Profilova fotka
Teda, chuděrka, to je hrozný, doktorka třeba poradí
Odpovědět
Profilova fotka
No snad jo, i když ty prdíky jsou fakt hrozný, když to tak poslouchám. Naštěstí se nám to vyhnulo. Pupíka jsme použili jen jednou, ale stejně zbytečně, protože měla hladík :-N NO, člověk se učí pořád a stále
Odpovědět
Profilova fotka
TAk jsem přišla o malou, odvedla si jí segruša 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
budu dneska vařit špenátovou polívku a rybí prsty s hranolkama, mooooc se těším x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jdu vařit, stejně už jste mě asi opustili, tak páááček děvčátka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já sem po O, měla sem čočku s párkem, bylo to dobrý, čekám až se to rozleží, budu doma veselo, Zbyna je měl taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak to bude veselo :-D :-D :-D hlavně nepřijímat návštěvy :-D Já mám uvařenou polívku a v troubě se mi dělají hranolky
Odpovědět
Profilova fotka
snad to nebude tak strašný :-D mě už to dnes neba, dala bych si ovocnej salát, nebo mrkvovej, ale nemá mi ho kdo udělat 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Áji, něco ti povím, normálně ti závidím těhu :-p Každou noc usínám s tím, že vzpomínám na bříško, na to jak se malá hýbala, jak mě kopala a na porod, na kontrakce, bolesti, samotný porod a když se na mě malá poprvé podívala. Nemůžu na to přestat myslet. Bylo to nádherný a mrzí mě, že už to zažiju asi jen jednou x-) Teda aby to zase nevyznělo tak, že nejsem ráda, že mám Emmí u sebe, to v žádném případě, ale to těhu bylo tak krásné, to nedočkavé čekání až bude s námi, jak bude asi vypadat, komu bude podobná, no prostě čekání na něco nového. Byla to nádhera x-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Taky sem ráda těhule. Hlavně i když mi je dobře. Je strašně mily, jak každej večer čekáme až začne kopat a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně, hlavně když je to bez problémů. Áji, musím frčet s malou ven, je zase nevrlá. TAk se tu mějte krásně a krásně si to užívej, fakt to stojí za to x-) Páááá
Odpovědět
Profilova fotka
jojo vy taky pááá
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?