21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
no jo..dyby Tě celej den někdo fotil tak by ses myslím potom tvářila stejně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já bych se tvářila ještě hůř, nesnáším focení
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, koukám že jsem se vrátila akorát včas x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je super, že už je ti Ivuš lépe, uvidíš, chce to jen čas x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj maci, jo tak po tom šestinedělí to bude snad už úplně ok.. :-) no vidíš áji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě, uvidíš :-D máte moc krásnou princezničku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda, maci, nová fotečka, moc hezká x-)
Odpovědět
Profilova fotka
obě, hej, vy ste se domluvili :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já totiž viděla novou fotečku u Ivči, tak jsem si taky řekla, že bych mohla dát aktuální :-D děkujeme x-) hlavně to pivo v popředí, ale je nealko, alko piju jen malé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéé tak to je náhoda :-D holky mám malou na terase v kočárku tak jdu k ní..zatím a brzo ahooj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem asi hrozná matka, jsem na počítači a moje osamocená dceruška spinká venku v kočárku, ale stále jí chodím kontrolovat :-N Ivuš a jak to vypadá s mlíčkem?! Už jste se rozkojili?!
Odpovědět
Profilova fotka
TAk doufám, že brzy Ivuš, ať taky pořádně pokecáme x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to je normálka, já když nechám malou venku, tak budu muset být s ní, protože bych na zahradu neslyšela.
Odpovědět
Profilova fotka
ale ty to máš oplocený, ne?! Určitě budeš mít v baráku chůvičku, tak si pořiď takovou, která jde i na baterky, aby jsi jí mohla dát do kočárku a tak budeš mít o maličké přehled a budeš si moct v klidu doma něco udělat.
Odpovědět
Profilova fotka
jo chuvičku už máme, přáli sme si ji od Zbynových rodičů, dokonce s ní můžu i odpovědět. Tak snad jo
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš, tak to je super, Terezka bude v naprostém bezpečí a ty budeš v klidu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo to je fakt, taky už jí bude v létě aspon 7 měsíců, takže kus baby
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já už mám Emmíska doma x-) Teď sice brečela, ale už se uklidnila, je tam hroznej hic, tak jsem na ní hodila mokrou plenu. To je teprve pohodička :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli poroste jako ta naše, tak určitě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No nejlíp, když mi poroste tak abysme upotřebili všechnu tu pořízenou garderobu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, já taky upotřebila za ty dva měsíce všechno, a to jsem toho měla dost. Některé věci pořád nosíme, ale některé už musíme vyřazovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nojo, s tím se počítá, za chvilku jedu domů, mám tam prádlo na žehlení. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já jsem šťastná, že jsem prádlo včera udělala, mám uklizeno :-D Jen to tady trošku pofackuju, klasika ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nevím, jestli sem ještě jukneš, ale mějte se mooooc krásně, užijte si s Terinkou krásné odpoledne a zítra pááááá. Ivuš, těšíme se, až zase dorazíš na pokec ;-) TAky se mějte s Janičkou nádherně a dej jí za nás velikánskou pusinku. Papapa já a Emminka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno děvčátka, dneska jsme vzhůru nějak brzo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooj, mám tu práce jak na kostele, :-| No jinak u nás prostě pohodička, doufám že takhle to bude pořád i po porodu. Ale už se fakt těším domů na mateřskou. Mám v plánu plno práce a taky si i odpočinout, tak doufám že za těch 6 týdnů všechno stihnu. Taky můžem rodit dřív a pak se budu divit, když postýlka nebude připravená. Kdy ste začli prát peřinky atd. Oblečky si vyperu klidně měsíc předem, to stejné deky a vnitřek kočárku a koše, ale kdy čistě povlíct, atd. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem povlíkala, když jsme dodělali tu ložnici, to bylo asi 22.5. no a 3.6. se malá narodila. Někdy to taky dělají tatínkové, nebo babičky, kamarádky, když jsi v porodnici, že připraví postýlku. Já to udělala dopředu. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
JInak je moooc dobře, že se máte skvěle ;-) A tu práci ti teda nezávidím, Emmička zase spinká, tak relaxuju x-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... přidala jsem fotečku, jak teď malá krásně spinká :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, moje malá taky spinká :-) Jen trošku neklidně..občas otevře očíčka a zavrtí se ale snad usne hezky tvrdě.. ;-) maci malá je kráásná x-) je super jak Vám v noci spí..od kdy tak vstává jen jednou??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?