21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
no mám poděděnou odsávačku baby nova, je to ruční, ale líp to jde mačkáním :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chtěla bych si pořídit avenťáckou, tahle mi vůbec nevyhovuje :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no já furt přemýšlím,jestli si ju mám pořídit, nebo ne, zas když nikam nebudem jezdit, tak je mi asi na nic a stačí když jednou za měsíc odstříkám ručně
Odpovědět
Profilova fotka
Ze začátku budeš muset odstříkávat, protože malá to všechno nevysaje, ale to stačí ručně. Jinak později už si to malá vytahá, že už ani nebudeš muset odstříkávat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak asi na to prdím, a kdybych ho měla moc, tak si ju pořídím dodatečně
Odpovědět
Profilova fotka
asi tak, já jí taky neměla rovnou, a nebýt školy, tak si jí ani nepořizuju, ale s touhle poděděnou se to fakt nedá, je to ta pístová a docela to bolí, tak si koupím tu pákovou, říkají, že je mnohem lepší. Tak snad ano :-N
Odpovědět
Profilova fotka
a kupovali ste už odsávačku?
Odpovědět
Profilova fotka
ted myslím na sopílek
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, ale já brala tu obyčejnou, co s ní saješ ty. Možná to zní pro někoho nechutně, ale mě vyhovovala u segry, tk jsem jí pořídila. Navíc stojí 25,- :-N
Odpovědět
Profilova fotka
nechutný to není, pro ségru sme ju měli taky, ale já chci tu na baterky, taknevím, zkusíme ju koupit
Odpovědět
Profilova fotka
tak s tou zkušenosti nemám. No budu se muset odmlčet. Malá vyvádí a já za boha nevím proč
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme usnuly, byla úplně hotová :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
za půl hoďky jdu odnést mamině oběd a trošku vyvenčit berušku, nevypadá to, že by tam bylo takové horko, tak to snad zvládneme x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jak včera tam teda není, je chladněji. Ale tak spavo, kdybych ted lehla, tak sem do půl hodiny tuhá
Odpovědět
Profilova fotka
Máš pravdu, je mnohem příjemněji, i když pořád dusno. S tím spánkem ti věřím. Já už byla touhle dobou vlastně doma, tak jsem si mohla lehnout kdykoliv, a taky jsem toho patřičně využívala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já ještě 8 týdnů :-|
Odpovědět
Profilova fotka
a jdeš na mateřskou?! to uteče, uvidíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem teď uložila malou, tak jsem na to zvědavá :-N je dneska nějaká protivňoučká, nemohla zabrat, poslední dobou se se spánkem přes den pere :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Chuděrka, asi je špatnej tlak, prdolka malá. Podle mě je to pořád milouš, jen ty seš zvyklá že bývá mege milouš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale jo, je to miloušek x-) máš pravdu, jsem moc zhýčkaná :-N
Odpovědět
Profilova fotka
By mě zajímalo, jak se má Ivuška s Janičkou x-) Snad se za námi brzy objeví, holky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no asi maj honičku :-D sem zvědavá jak to bude se mnou. Ale dohodli sme se že si koupíme domů notes
Odpovědět
Profilova fotka
výborně, to mám radost, protože bychom s tebou ztratili spojení a to by se nám nelíbilo 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no třeba to bude malá zuřivečka a já na net stejně nebudu mít vůbec čas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a třeba to bude úplný zlatíčko a čas si vždycky najdeš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no v to zlatíčko doufám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to víš, že bude x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ještě chvilku a frčím domů. Před barákem si natrhám pár švestek mám na ně úplně chut. Jdu na záchod, terez pořádá diskotéku a už sem dostala jeden kopanec do močáku, a ještě jeden a nemusela bych to vydržet. Tak zítra páááá, to už budem 27 týden, ach jo, sice to ubíhá ale pomalu. Tak páááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... jsem si trošku hrála :-D Tak pááá zítra a pozdravuj Terezku :-D jj, letí to letí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé to vypadá dobře :-D Tak pá
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?