21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
jéé tak to by bylo super :-D U nás je taky hezky..tak dobrou chuť k snídaňce a pozdravuj Emmičku a trošku ju za mě pomazlinkuj x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme zpátky, koupila jsem malinkej nafukovací bazének, už se těším, až se v něm malá vykoupe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dnes tu nikoho nečekám, jen Leni, kdyby jsi se tu stavila, tak Ivuška už má u sebe Janičku, psala dnes 6.8. ráno, že malá vykoukla na svět před chvilkou, přesný čas nevím :-N váží 3880g a měří 50cm. Obě jsou v pořádku :-D x-)
Odpovědět
Jůů...Macíku,děkuji za info,to musím holkám napsat nějakou pěknou zprávičku do IP :-) Tak se konečně Ivuš dočkala...to teda fakt nemyslíte vážně s těma ženskýma....Já to budu asi muset napravit tím klukem :-D Anebo vy musíte zadělat na další,cooo? :-p
Odpovědět
Profilova fotka
To spíš ty :-D já mám další 2 roky čas x-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... tady najdeš fotku Janičky, je to nádherná puclinka x-) Jsem tak trošku hledala :-N
Odpovědět
Macíku,tak to já mám čas ještě aspoň takové 3 roky :-D A Janička je nádherná :-)
Odpovědět
Macíku,já si nemůžu pomoct-Emmička je celá ty... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, tak mě tu máte Jinak aktuálně z 61 cm přes pas je dnes ráno 90 cm, váha z 53 je dnes po kakaní 58,5 Jinak svítí sluníčko, ale je jen 18 stupnů. Výkend na hluboké byl slabší, bylo tam sice krásně ale malej Martínek byl protivnej jak prdel a pořád se vztekal, co nesnáším, tak sem si neodpočla a stejně tak následoval i celej týden co byli u nás. Začíná být brutálně rozmazlenej, zuřivej, no prostě něco na mě. Vůbec se mu nevěnovali, a tak sem obsluhovala je i zabavovala malýho, do toho sem ho musela trochu usměrnovat, protože ho nechali všechno dělat a já bych měla z bytu po týdnu kůlničku na dřívý, no děs. Byla sem ráda že jeli v pátek večer dom. Načež v sobotu ráno přijeli tchánovci a nechtěli jít na zahradu,protože je tam hic a oni přijeli v riflách, takže sme se nemohli ani koupat a trčeli doma odjížděli až v 10 večer, už sem myslela že jim budu muset povlíkat. Byla sem hotová a oni se furt neměli k odjezdu, no a tím pádem sem včera celý dopoledne prospala a odpoledne uklízela. Mohu říct, sem ráda že jsem v práci.
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, koukala sem na malou Janču, je tomazlík, já už ci takyyyy
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... Tady jsou novinky, kočárek, postýlka a košík ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, no já dnes měla náročný den. Mamka se ségrou se včera vrátily z Bulharska, tak jsme byli s malou celý den s nima, takže jsem se sem ani pořádně nedostala. Ivuška už je asi doma, ale asi toho má hodně, že sem nezaskočila, na koníkovi už má albumek, malá je fakt roztomiloučká a krásňoučká x-) No, Áji, tak to jsi měla opravdu náročnou dovolenou, jako těhulka nic moc |-| to mě fakt mrzí.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahooj, taky sem koukala na Janiččino nový album, je to mazlík x-) x-) obě miminka jsou nádherný, sem zvědavá co vypadne z nás :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Áji, všechny miminka jsou nádherný, hlavně když mají takové rodiče ako jste vy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo holčičky, máte moc krásný pelíšek x-) a ten košík, paráda x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No hezká maminka nezaručuje hezký miminko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale jo jo jo, ty budeš mít krásnou holčičku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nezakřikněme to. Už se těším na čtvrtek, jedeme na to srdíčko tak si řeknu zas o fotečku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a kdy bude 3d?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ahojk mamino s krásnou holčičkou, tak povídej a přeháněj!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maci spíš od Tebe bych chtěla něco vědět..jak jsi na tom byla po porodu? Neměla jsi o malou strach? Jako esi dýchá nebo jak si to prožívala? Jak ste spávali? Malá v postýlce?
Odpovědět
Profilova fotka
Já na tom byla hodně dobře. Jasně, že jsem se bála, ale nebránilo mi to v tom, abych se pořádně vyspala. Malá spinkala v postýlce a já mám postýlku dál od postele. jen když jsme při kojení usnuly, nebo byla nevrlá, tak spala s náma a to vlastně trvá doteď. Co ty?!
Odpovědět
Profilova fotka
Nemám ani ten monitor dechu, nevím jak ty, ale spíš by mě to asi plašilo, nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
maci já sem na tom hůř..právě mám pořád takový jako vnitřní neklid esi malá dýchá a esi je v pohodě tak moc nespím..a na dnešek raděj spala s nama posteli abych se aspoň trochu vyspala..já nevím jak se toho pocitu zbavit ach jo..
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj Ivuško, to určitě přejde. Musíš se s tím ale vyrovnat sama, v tomhle ti asi nikdo nepomůže. Hlavně o tom mluv s manžou, ať to ze sebe dostaneš. Ten vnitřní neklid je samozřejmý, a přejde během pár dní, uvidíš!
Odpovědět
Profilova fotka
no já doufám macinko..toto sem teda nečekala..že budu taková vyplašená :-(
Odpovědět
Profilova fotka
na někoho to holt působí jinak. ale určitě to zvládneš, jsi holka šikovná. Malá je tou největší radostí pro vás pro všechny. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Máš jí komu půjčit, aby is odpočala?!
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak tchýně včera dyž malá spala ju dvě hoďky hlídala tak sem se trochu vyspala..a dost mi pomáhá..bez ní bych to asi jen tak nezvládla.. já si pořád říkám že se určo nic nestane ale i tak no
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?