21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
to víš, že jo. Teda čestná stráž, hmmm. To by se mi taky líbylo a chlapy v uniformách, tééda. závidím dvojnásob :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
To je krásný, tatí se na tebe bude určitě koukat zhora, bude z toho mít radost. Držím pěsti, ať to zvládnete |-| Mě bude malovat kosmetička, je šikulka, neustále vyhrává nějaké soutěže, takže si se mnou snad poradí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
maci, tak to budeš kočka, já sem zvědavá na sebe, měla sem jen zkoušku účesu, tak namalování nevím, snad to bude dobrý, když tak se odmaluju a doma namaluju sama,
Odpovědět
Holky budete kočandy, ta kámoška se specializuje na líčení nevěst a neviděla jsem ošklivou nevěstu - z každé září takové to těšení, že je krásná každá - po svém. ¨ Maci máš moc hezké šatičky....
Odpovědět
Profilova fotka
no taky si myslím, že i kdybych se namalovala sama, nebude to hrůza, teda pokud se mi neudělá na obličeji, nějaká úrodička uhrů
Odpovědět
Profilova fotka
Udělá, jako naschvál :-( Já to úplně vidím, taky se mi určitě udělá opar :-| , máš pravdu ošklivá nevěsta neexistuje :-D Děkuji za pochvalu ;-) Já neměla ani zkoušku účesu ani líčení, plně holkám důvěřuju, určitě se mnou něco zvládnou :-N Teda alespoň doufám. No, však už se o tom brzy přesvědčíme :-.
Odpovědět
Profilova fotka
no já šla na zkoušku, protože k té kadeřnici jdu poprvé a taky se mi tam k ní nacpali i mamka se ségrou, teta a sestřenice, takže 2 kadeřnice - 6 účesů. takže nebude čas to předělávat. ale jdu až nakonec, takže mě nikdo neuvidí
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já k té kadeřnici taky nechodím, ale je hrozně šikovná, každý účes se jí fakt povedl. Já tam jdu sama, takže mě taky nikdo neuvidí 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to máš dobrý. teda ale sem ráda, že je dnes škaredě, mohlo by to vydržet do téhle soboty rána, všechno bych nachystala, dodělala a odpoledne by mohlo na rozlučku začít svítit sluníčko. a pak už by m ohlo být celej týden 24 stupnů slunečno až do svatby 8-) to by byla pohoda
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to u nás je nádherně, jen fouká trošku vítr, tak snad to bude na svatbu dobrý :-o To by byla pohoda 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holciny,mam informace ze bude 21/25, ale to se jeste muze zmenit, nechci nad tim ani premyslet abych nebyla nastvana :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Správně, nepřemýšlejme nad tím, nebo si to ještě přivoláme ]-( Určitě to dobře dopadne. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ale jo, když prší tak prší štěstí. nějak bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak 8-) Jů, já se těším :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky,tak to už máme za 10 dní...máte niektorá normalne že stresy? Pretože mňa sa to pýtajú, ale faktom je, že ja vobec neviem co to stres je a to naozaj...kebyže každý deň nemám na očiach toho mojho fešaka, tak ani neviem, že sa vydávam...normalne si myslím, či som normálna :-D Možno si to len podvedome nechcem neuvedomujem...no snad buduci tyzden sa na mna nejaký ten svadobný ošiaľ alebo stres nalepí :-N Zatiaľ čaves x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno, už jen 9 děvčata :-D Já mám strach z toho, že se něco nestihne udělat, vaříme sami (i raut) a zatím toho doma moc nemáme :-N Brácha by to měl dovéz ve čtvrtek, takže do té doby budu asi nervózní, jestli doveze vše co potřebujeme =-) Což je ještě celý týden. O těhle věcech právě přemýšlím večer před spaním a usínám po půlnoci ]-( Takže jsem dost nevyspalá. Jen se neboj Verčo, on na tebe nějaký ten stresík a shon najede, myslím, že každá z nás bude nervózní a jestli patříš k těm šťastným, co si stres neuvědomují, tak gratuluji ;-) Papapa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, no já sem zatím nervozní tak normálně, sem tam trochu panika, že to nemůžu stihnout, z toho zase pohoda, že je ještě času dost. no ale den před svatbou a až k obřadu se asi prostresuju dost, snad nebudu hysterka hysterka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj, ber to tak, že v ten den budeme nervózní úplně všechny :-o Jo, a jak to u vás vypadá s počasím?! U nás je dnes pod mrakem a trošku chladněji, ale zatím neprší :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, já si pořád říkala..už jen 20 dní..už jen 15 dní a teď si říkám..uff ještě 10 dní..eště 9 dní..to je eště dloouho naštěstí.. :-D no ale nenííí... :-N U nás je docela hezky..sem tak svítí sluníčko a te´d sem koukla na teploměr a ukazuje 24 stupňů.. :-o
Odpovědět
Profilova fotka
no tady se ted taky vyčasilo, nevím kolik stupnů, ale svítí slunko. odpoledne si du k dědovi vybrat víno, kterým budem plnit vínečka, tak nesmí být teplo, nebo budu jak dělo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak tady to vidíte, u nás ošklivo a u vás krásně, tak kde bude lepší počasí v sobotu ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
no snad všude
Odpovědět
ahojky dámy,tak já mám právě za sebou zkoušku u kadeřnice a dopadlo to,myslím,dobře :-) Mám příčesek clip-in a vlásky jsou rozpuštěné a navlněné...Musím běžet,zítra páčko.
Odpovědět
Profilova fotka
no tak zní to dobře a určo to dobře i vypadá, tak pa
Odpovědět
Profilova fotka
To doufám :-| No, tak to musíš být krasavice, jsem fakt zvědavá na fotečky :-D
Odpovědět
Ahojky devcata :-) tak uz to mame zapar coz :-N jak ste na tom?? nervozita,stres... Ja si vybrala toto datum,ze mame vyroci seznameni...uz tri roky pokukuji kdy nam toto datum vychazi na oddaci den :-D tak sem se po 6 letech dockala a budu se uz po jednom ditku vdavat x-) chlap mi moc optimizmu a nadseni nedodava,ale prece si z nej nebudu delat hlavu a ja si hodlam svuj den uzit naplno x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všééém, už jen 8 a po víkendečku 5, to zní dobře, ne? Včera sme byli koštovat vínko a šla sem dom dost veselá :-D ale vybrali sme výborně, mnam. už se těším, cukrovíčko ovoce vínko, to si dáme
Odpovědět
Ahojky, tak já už za týden. O víkendu zdobíme cukroví a v pondělí taky jedem pro vínečko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooj holky, taky máme někdo teď o víkendu svícu? My už zítra..se těšíme!! x-) :-D
Odpovědět
Ahojte.. cim je to blizsie, tym som nervoznejsia... ale co uz to parti k tomu.. taka prijemna nervozita... prave robim pripravy na rozlucku.. pridu kamosky.. uz sa tesim.. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?