21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
to věřím, no už to brzy skončí, neboj. a budeš v náručí držet toho svého drobečka, nebo obříka x-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no hlavně už aby to bylooo :-) x-) x-) Já už tak moc chcu chovat a pusinkovat to moje zlatíčko x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak sem se schválně byla vyfotit abyste viděly s jakým pupkem se tahám :-N http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
tak a teď si jdu dát broskvičku a jdu chystat obídek. Budu dělat cuketové soudečky s bramborem a okurkovým salátkem tak snad to bude dobré :-) Zatím páá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak a já teď už opravdu chápu, jak tě musí bolet záda, to je fakt pecka :-S :-o :-D no, ale už ho máš opravdu hoooodně nízko, snad to přijde brzy!!! TAk dobrou chuť, určitě se to povede :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno děvčátka, tak stále nikdo :-N Ivuš, jen jsem ti chtěla říct, aby jsi si nezapomněla do porodky boty do sprchy a ručník který budeš mít jen na spodek. Tvoje očistky jsou totiž pro všechny ostatní infekční, hlavně pro mimíska. Já jsem na ten druhý ručník vůbec nemyslela :-N Jinak, držíme pěsti ať se dnes Musilátko vyklube na svět x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak už mám doma kočárek, je super a malý se v něm moooc líbí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík, děkuju za tip ;-) Tak to je super že je kočárek už doma :-) Já stáále nerodím ale to se dá čekat že jo :-D Jinak sem dnes vééélká kuchařka :-D Už mám hotové plněné papriky s rajskou a nachystané na usmažení mleté řízečky a okurkovým salátem a jen dám vařit brambory a hotovka.. :-) Ale su zteho zničená pořádně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D teda ty jsi šikulka, to my jsme se teď vrátili z venku, tak jsem si ohřála akorát polívku ze včerejška
Odpovědět
Profilova fotka
No jo místo rodění vaření nooo :-D Ale popala sem si moooc :-D x-) Ty jo kde je ta Ája?? Jestli se neukáže zítra tak ji asi písnu sms..taky nevím že by měla dovču?? Nebo že bych to zapomněla..?! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já právě taky ne, tak snad je i s prdelkou v pořádku. Doufám, že jí spíš napíšu já a ty se budeš kochat s Musilátkem, nebo možná trošku trpět, zítra už by to snad šlo, ne?! :-N To je mooooc dobře, že jsi si pochutnala, tak teď se jdi pořádně projít s pejskem a večer si dej vanu, třeba to pomůže, když už máme dneska ten termín x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo to bych brala.. :-D Včera sem byla na dloouhé procházce a ze začátku mě doost bolelo bříško ale pak sem to asi rozchodila a dom už šla v pohodě :-p :-D Ach jo.. Jinak u nás celej den prší..pršelo už i v noci..ale pokuď přestane tak zasejc večer půjdu a pak si dám tu vanu..ale pochybuju že to pomůže |-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To u nás je nádherně, Emmička teď spinká, ale jak se probudí, tak frčíme ven x-) Tak já nevím, já porodila díky pohybu, vaně a prohlídce u doktora :-D Musilátku se prostě ven nechce x-) a proč taky, když je u mamči tak spokojené :-D bude to kluk, protože jsem právě napsala, že je spokojený :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a co schody?! To by taky šlo,ne?!
Odpovědět
Profilova fotka
Emmička je teda beruška x-) Jéé šak bude spokojené i u mě v náručí..akorát to asi eště netuší noo :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To víš, právě, že to netuší :-D jj, je to beruška, většinou už se v noci budí jen jednou, což je super x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo tak to je fakt super x-) To je šikulka x-) Doufám že my budeme taky takový :-D
Odpovědět
Ahojky,Ivi,to už zvládneš,ikdyž takový pupík nosit není asi nic moc příjemného....Určitě to bude kluk,přece nebudete mít všechny holčičky! Mějte se holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé ahoj lenn :-) No že se taky ukážeš čoveče :-D Taky nám máš napsat jak se máš a co u Tebe novéého? ;-) :-) Jinak ahoj Macinko s Emmičkou a doufám že dnes už i Áji s Terezkou Maci já mám dotázek ale asi je malinko ehm "nechutnej" :-N ale ty bys mi mohla poradit.. Neměla jsi před porodem nějak větší výtok? Já už 3tí den pozoruju že je ho nějak víc a kór dneska se chodím pořád utírat a musím se utřít třeba 3krát než je to ok a po nějaké době zase..ale na intimce mám jen malinko a mokrou ju jako nemám tak myslím že plodovka to nebude..no nevím jsem zteho vyvalená..ale barva je průhledná a čirá tak snad je to ok..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-D To je fakt Leni, příště nám tu nech nějaké info, jak je atd x-) No, Ivuš, klidně to může být!!! Ono, každá to má úplně jinak, tak se pěkně pozoruj, a kdyby nastala jakákoliv změna, tak pofrč, ona to klidně může být pomalu polehoučku i ta plodovka, nebo možná spíš hlenová zátka!
Odpovědět
Profilova fotka
Napsala jsem tý Áje, zatím se neozvala, tak uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
Ach jo v tom se nikdo nevyzná :-N Já si taky říkala esi to nemůže být zátka ale takový množství to se mi nezdá a kŕ dyž je to už 3tí den :-. Tak sem pročítala dřívější diskuzi a Ájinka má vážně dovču jen sme na to nějak zapomněly :-D Bude tu až 10.8. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak se Ivuš cítíš pořád stejně?!
Odpovědět
Profilova fotka
Achá, to vidíš a já jí teď otravovala :-p ta bude mít ze mě radost, no nic, nedá se nic dělat :-N Právě, že se v tom nikdo nevyzná. Já jsem taky zkoumala před porodem, jestli to ta zátka je, nebo co. Možná byla, ale stejně mi k tomu nikdo nic neřekl :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Joo jinak se cítím stejně..trochu pobolívá podbřišek ale jinak ani nic..jen obvyklé potíže :-D Sem ráda že mám uvařeno eště ze včerejška tak dneska udělám jen mužánkovi okurkovej salátek (on ho miluje a může ho pořád :-D ) a osmažím řízečky a hotovka :-) Já sem fakt zvědavá kdy to té porodky pojedu 8-( Doufám že aspoň tento týden...no vlastně jo..tento týden v pátek mám kontrolu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mě se teda před porodem změnilla nálada, byla jsem taková nijaká :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no já se nasnídám a půjdu s Emmulkou ven, je náááádherně
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mně se nálada zase naopak zlepšila..ale to sem ráda pře sem byla naštvaná a nic mě nebavilo a tak je to teď lepšejší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jedobře, ale co víš, třeba to je známa toho, že už brzy nebudeš tahat ten valníček před sebou :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi frčíme ven! Myslíme na tebe!!!!!! Kdyby něco, tak se ozvi ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?