21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
teď tady vedle mě snad běží maraton jak dýchá :-N to je nářez
Odpovědět
Profilova fotka
Chudinka, se přepila. No na 3D vůbec nepůjdu, ted to vyšetření mi doktorka nahrála na divko, tak jak půjdu příště tak si ho vezmu znovu a budem mít 2 dvd, a to stačí.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo, hlavně když je vidět mimísek x-) v kolikátým týdnu už vlastně jsi?!
Odpovědět
Profilova fotka
22 týden, v pátek budem 6 měsíc
Odpovědět
Profilova fotka
toto frčí :-o a jak to, že nemáš žádné fotečky bříška?! Já jsem moooc zvědavá, jaký máš krásný bříško x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já na tohle moc nejsem, ale pro tebe se fotnu, vydrž Zkusím to telefonem
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju :-D dala jsem malou do postýlky a je jenom v plýně a odkopala si i deku, já se z ní picnu :-p x-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda, že by Ivuš tak dlouho spinkala, to já už teda na konci těhu nemohla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den Macinko s Emmičkou a Áji s Terezkou :-) x-) , tak se jdu na Vás kuknout co tu provádíte My sme už 39tt :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé maci dobrej vtip s tím spinkáním :-p :-D Jinak náádherné fotečky..malá krásně roste a je čím dál víc celá ty x-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p... Bříško
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, ty jo už porod, chci vědět co to bude
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jů, tobě to sluší Áji, krásné bříško a krásné tílečko x-) Ahojky Ivuš, no já myslela, že spíš budeš v porodnici :-p já ve 39tt rodila, přesně 38+2tt x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já vám holky něco ukážku, ale vydržte až to vyfotím, možná vás přesvědčím, že malá po mě není :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bacha ženy, to jsou šatky. Akorát sem musela bez podprdy, tu už sem tam nemohla narvat :-D i tak sem se u zapínání zapotila
Odpovědět
Profilova fotka
Já chchi taky rodit dřív, nejlépe o 11 dní, to má tatka narozeniny :-))
Odpovědět
Profilova fotka
Maci tak to jsem zítra :-D Áji krása x-) Holky já si všude včera stěžovala jak mi je dobře :-D a pěkně se mi to nevyplatilo..k večeru začlo bolet v zádech a nějakou dobu na to se přidal podbřišek a vyloženě sem si to užívala..tlak na močák jak prasátko že sem furt byla na wc..nemohla sem sedět, ležet nic no jako super to bylo..tak sem si dala vanu a pak sem se hynglala na balónu a trošku to povolilo tak jsem usla ale celou noc podbřišek bolel a teď taky ach jo..a záda ani nemluvím 8-( A to sem eště myslela že ráno vyhodím snídaničku :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak třeba už to na tebe de
Odpovědět
Profilova fotka
No to určitě áji..to mě bude eště půl dne zlobit a pak to bude zase ok :-D :-p šatky teda krásný a ty jo bez podprdy..to je mazec ;-) :-D Maci to jsem zvědaváá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je, pěkně mě řežou ramínka, naštěstí mi celkem drží, ale mezi lidi moc nechodím, každej mi čumí do výstřihu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
áji to se nedivím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Co nadělám no, je teplo, a chci je vynosit, než je nezapnu, aspon ještě jednou s je chci vzít
Odpovědět
Profilova fotka
tak je to v albu :-D Ivuš, taky bych řekla, že to na tebe jde!!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Však jo dokuď je zapneš tak je nos..počasí je na ně krásný tak co.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, fakt je jak Emmička, myslela sem že je to ona :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ráno sem nesla rohlíky před prsama, aby to nebylo vidět :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To jo vážně úplná podoba :-o Tak to su teď zmatená :-D Áji teda ty tak maskuješ :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to muselo být pokoukáníčko, ale jsou moc hezký, opravdu, a když to doma nědko nemá, tak ať se koukne, ne :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Maci a nespletla sis to a nevložila fotku dyž jsi byla malá ty?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi to je ono, to je Macík zamlada a né manža :-D Pěkně sme to prokoukly ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?