21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Jůůů, tak na to dneska houpněte a ráno tam frčíš, fakt. :-D Pádím domů, opatrujte se a zítra páááááááá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to jo :-D Pa páá zítra (snad :-D ).
Odpovědět
Profilova fotka
TAk to jsem teda moooc zvědavá Ivuš, kdy to přijde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vlítněte na to, jak říká Ája, prý to fakt pomáhá :-D Nebo si dej horkou vanu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... Nová fotečka Terezky i něco málo z nákupu :-) Jinak dobré ráno, Ivi doufám že ty už tu nejsi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Áji, a kde bych tak asi měla být :-D Fotečka malé je úúúžasná x-) x-) a všechny věcičky taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No v porodnici, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím :-D Ale tak to víš že tam jen tak neodjedu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
můj dnešní přeleženej pupek :-D http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
no ty vole, tak to tě nemám šaanci dohnat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no aby ses nedivila :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já volala do porodky a mám dojít 30.7. na prohlídku tak to jsem zvědavá esi vydržíme..ale ani bych se nedivila kdyby jo :-N :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Áji dobrou chuť k obědu..já jdu něco dělat..zatím ahooj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak zatím pá, holky vybrali sme ještě jedno jméno, ted máme definitivně 2 Který se vám víc líbí - Tereza nebo Veronika?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak sme se domluvili že necháme Terezku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Áji já bych taky nechala Terezku :-) My teď dáme oběd..maso na čínu s bramborem a hrooomadou okurkovýho salátu..mňam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mnam to zní dobře, na mě padla šílená lenora
Odpovědět
Profilova fotka
oo to sme si pochutnali :-D Ty už budeš asi brzo utíkat domů. My si jdeme dát eště kafíčko tak ať Ti to áji krásně uteče a zítra se tu zase potkáme :-) Ahooj
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, ahoooj. Teda ted vám tu mateřskou fakt závidím. Ale když je škaredě tak bych se doma unudila. Za chvilku pádím domů, zítra dodělám resty a ve čtvrtek a pátek máme asi volno, tak si dost odpočnu x-) Tak zítra páá
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno děvčátka, Áji fotečka je nádherná, moc moc velká krasavice x-) Ivuš, to snad ani není možný, já bych takový pupendo asi nezvládla, jak já jsem šťastná za to svoje maličký :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Áji, mě se ty jména líbí obě, možná trošku víc Verunka, ale na nás to přece není :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... přidala jsem nové fotečky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jů takhle po ránu probuzení vedle takové krasavice, už se těším na tu naši, to je mazlíček x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ještě jednou moooc gratuluji k holčičce Áji, taky splněný sen, ne?! :-D Naše prdelka právě vstává, letím za ní x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme tu obě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda to je účast :-D :-D Vítám Emmičku. Doufám že se nespletly
Odpovědět
Profilova fotka
malá papká a maminka píše :-D myslím, že ne ;-) ješě ti to párkrát potvrdí a bude
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, doktorka si byla dost jistá. za 3 týdny jdu na utz zas, tak se zeptám znovu
Odpovědět
Profilova fotka
to jdeš na to 3d?!
Odpovědět
Profilova fotka
malá se teď parádně poblinkala, mamka si vzala čisté tílko, tak proč ne :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?