21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Pátek tu je coby dup ;-) Já jdu něco málo poklidit a pověsit prádlo a pak budu čekat na kamarádku..má dneska dojet tak sem zvědavá esi k nám eště trefí :-D Pa páá a nevím jak tu budu zítra pře možná pojedem pro ten kočár..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak přinejhorším se uvidíme ve čtvrtek, v pátek máme volno Užij si odpoledne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, je opět krásně, snad se to odpoledne nezkazí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík, jdu taky pozdravit. Chlap zatím skrz kočár nevolal tak uvidíme kdy se ozve..Ono je eště docela brzo..Jinak večer došla hrozná bouřka a blesky byly příšerný. No docela děs ale naštěstí nám to tu nic nezničilo..u kamarádky padaly aji stromy a sloupy takže my oproti nim měli pohodu. Jinak dnes to vidím na odpočívací den..sem nějaká zničená..a to je ráno.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, taky bych dneska spala hned od rána :-D Tady jen foukal vítr, jinak pohoda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý ráno, je azuro 18 stupnů Včera se nám vylilo od sousedů bahno do zahrady, a to tam máme udělaný tarasy. Takže máme odpoledne o zábavu postaráno, budem doklízet bahno, naštěstí je to jen málo, tak 3m2 bahna ve výšce 2 cm, apak už jen třošičku sem tam, ale budeme muset vypustit a znovu napustit bazén, sice sme měli přes něj plachtu, ale v plachtě bylo 15 cm vody a když sme ji uvolnili, tak se všechen ten prach a listí, co tam nabouřilo slelo do bazénu. tak sme jen kyblama vybrali vodu navíc a odpoledne tu vodu použiju na umytí terasy a splavení bahna. no a napustíme novou
Odpovědět
Profilova fotka
Zítra tu nebudu, máme celozávodku a stejně jedem do toho Znojma na srdíčko, už se hrozně oba těšíme. Maci, kdybych tě prošvihla, tak všechno nejlepší k zítřejšímu svátku ;-) a v pondělí se snad setkáme
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak budeme mít holčičku x-) x-) x-) Mám radost, už sem o víkendu nakupovala :-D Jinak vyšetření dopadlo v pořádku, akorád nám sem tam trošičku vynechalo srdíčko, tak sem pozvaná za měsíc na kontrolu, ale dokturka říkala že to z 99,9 procent nic neznamená, že se to do porodu upravý, tak snad jo.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Áji a Terezkooo x-) , tak to je krásný další princeznička x-) Budeme držet pěstičky ať se to hezky upraví. Já jdu dnes do poradny a už sem nervózní. Sem už od půl 7vzhůru a mimi pořád nějak nekope tak už mám trošku obavy esi je vše ok..aspoň že jdu dnes k tomu mudr..
Odpovědět
Profilova fotka
teda, ivi, třeba už se dnes nevrátíš :-D To by byla radost x-) x-) No zatím je to terezka, ale dnes si berem domů kalendář a pořádně to projdeme, možná to ještě změníme, ale asi ne.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda nic měnit nebudete pře já se už těším na Terezkůůůů :-D x-) Já bych byla nejšťastnější dybych se už nevrátila ale to se nebojím..pošupajdím dom jedna dvě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se valím chystat..za hodinku už musíme jet..páá :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak držím pěsti, Ivi. Třeba už se to dneska rozhodne, hlavně ať je všechno v pořádku. Tak snad zítra pááá
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky, Áji to je super, že se vám to splnilo, gratulujeme k princezničce x-) A na tebe Ivuško moc myslíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zrovna sem na tebe myslela, že jsi tu dlouho nebyla, co je novýho? Maci jakou má ted malá velikost?
Odpovědět
Profilova fotka
teď má 56 :-D váží 4,4kg a měří 55,5cm :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pořád aleještě nosíme i 50, je to takové univerzální a hlavně jde o to, jak je co šité ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jak je stará? nechce se mi to počítat, měsíc a ?
Odpovědět
Profilova fotka
ve středu jí bude 7 týdnů
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo. Já totiž nakoupila plno věcí i kabát a jarní vlněný šaty, mají tam napsaný 2-4 měsíce, ale zdá se mi to velký jak 68 co sem porovnávala s dupajdama, tak si myslím že to budem mít na jaro, nebo dokonce i na podzim příští rok, záleží jak nám poroste
Odpovědět
Profilova fotka
já bych řekla, že spousta věcí neodpovídá té velikosti, co tam píšou
Odpovědět
Profilova fotka
taky si myslím. A jak se máte, holky?
Odpovědět
Profilova fotka
výborně, co vy?!
Odpovědět
Profilova fotka
NO my se máme taky výborně, chytl nás s mamkou rapl, a objednali jsme s mamkou košík i postýlku a povlečení, nahážu to do alba
Odpovědět
Profilova fotka
to se občas stává, že tě chytne nakupovací rapl :-D ještě máš dost času nakupovat, tak si to užívej
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... Tak tady to je, je odjednanej košík, postýlka i to povlečení. Sedačka a hrací deka už je doma. Samozřejmě madračka a peřiny, držák na nebesa a tak taky, ale to tam vkládat nebudu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak sme doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jak to že ste doma? Sakra já už čekala sms. Jak to vypadá?
Odpovědět
Profilova fotka
Porod je u mě na spadnutí :-D To říkal mudr a ptal se jak to mám daleko do porodky z domu..říkám tak půl hodinky a on : no tak dyž to začne tak to akorát tak stihnete :-o :-D To jako myslel že to půjde tak rychle nebo co?? :-D Jinak vše ok..k němu až po šestinedělí a mám se objednat do porodky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ale jako myslím že tento týden to už vážně bude..ten podbřišek bolí a dost mě tam i píchá a cítím se taksi jaksi :-N Uvidíme :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?