21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Holky,tak jsem vyděla předpověď počasí na náš den a nemá být zrovna letní počasí :-( Jen aby nepšelo!!!!!!!!! :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, pronajali jsme si hospodu a všechno si zařizujeme sami. Taky jsem zrovna četla na netu jak to bude vypadat 8-( Nezbývá nám než doufat, že nebude lejt :-( To ještě vy na Moravě to máte dobrý, ale co mi na ošklivým západě :-.
Odpovědět
my to máme taky tak-a je to pořádná fuška....To kdybych věděla,tak dělám svatbu o 20 lidech maximálně... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky taky sem právě dočetla počasí a moc se mi to teda nelíbí!! ]-( Snad nebude pršet a bude aspoň trošku teplo!!
Odpovědět
Profilova fotka
No, ale výsledek bude stát za to :-D Mě pomáhá hodně lidí, takže ve finále já toho moc nedělám, takže jsem zvládla udělat noviny, ty perníčky jako dárečky, meníčka a prostě všechno co není tak důležité, ale dotváří to celkovou atmosféru ;-) Holky, už to bude brzy, já se tak moc těším :-D Určitě to nebude tak hrozný jak říkají, budeme mít určitě štěstí a zrovna když budeme potřebovat, tak bude krásně, doufám :-S
Odpovědět
Vlk taky sliboval... :-D Já začínám chytat nerva,dnes si přeju ať je to už za náma.... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
To já vím... :-S Já chci, aby bylo ráno a já se vzbudila do krásného slunečného dne :-( A kdyby náhodou ne, tak přeci nebudeme plakat a nebudeme nešťastné, ne?! Teda plakat asi jo, ale štěstím :-p Holky, musíme si prostě držet palce ať to vyjde :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj holky, tak sem tu, dostala sem v práci nový zařazení, tak toho mám tak akorát, sem vyfluslá. A začíná trošku panička :-) musím k cukrářce, udělat ty vínečka a vymysleta udělat držák na panu na auto. nemluvě o tom, že bych doma měla začít šůrovat, přijede k nám poprvé celá famílie, tak se to musí blískat.
Odpovědět
I kdyby nebylo slunečno,tak hlavně néé déšť!To bysme se museli jet fotit až druhý den :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no když bude pršet, tak se můžem fotit leda u nás v obýváku, tak počítám s tím, že si přinejhorším v noci lehnu do polosedda, abych se moc nerozdrbala a v neděli si zajedem do lednice.
Odpovědět
Ahoj ajan,ty máš ale dobré nápady :-D :-D Otázka je,co když bude pršet i v neděli??? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nestrašte ;-) ajo, gratuluji k nové práci, ale zrovna teď se to moc nehodí, co?! :-D Ale zase tě to aspoň zabaví. To já celý den nemyslím na nic jiného :-p Už začíná šílenství :-D Jů, to je super :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
když bude pršet i v neděli, tak sme v prdeli .-) se nám to pěkně rýmuje, no asi ještě pondělí
Odpovědět
tak možná by to pro jistotu bylo nejlepší už v pátek...Ale ne,to je sranda,přece nebude pršet v kuse celý den,ne? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
to teda nebude!!! ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
baby uz sa nam to blizi
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nechte toho ]-( Bude hezky a basta =-) Jo už jen 10 dní, to už je fakt za pár :-N Krásný den všem... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Maci, čau všem, dnes máme takový hezký kulatý číslo 10. 8-) dnes ráno sem jela domluvit dortu. tak jen jim mám donést tác, kterej udrží 7 kilo a bude se to na něm převážet i servírovat. Ještě že děláme ve strojírnách, tak mi uříznou plech a já si ho polepím samolepící bílou tapetou. ale jsou s tím děsný obštrukce, nechápu, proč něco nepůčujou, Ale zato bude dobrej. Už se těším.
Odpovědět
Profilova fotka
dámy taky máte v pátek před svatbou volno?
Odpovědět
Ahojky, my tedy máme svatbu už v pátek 20.6., můžu se k vám ještě do té doby přidat?
Odpovědět
Profilova fotka
to víš že můžes, vítáme tě do paniky :-D taky nemáš žádný album? a už se těšíš, v jaké fázy máš přípravy
Odpovědět
Přesně, panika už začíná útočit, mám pocit že nic nestíhám od té doby, co jsme zvolili v říjnu datum :-) . Teď sleduji počasí, máme v pátek obřad na zámku v Roztokách, pak jdeme jen na jídlo, no a v sobotu oslavu u nás na zahradě. Tak doufám, že nám to počasí vyjde.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ti doporučuju půjčit takovej ten přístřešek, stojí to 500,- ale máš pak klid
Odpovědět
Máme půjčený velký přístřešek a koupené takové ty party stany, ale kdyby mělo pršet, tak to stejně není ono... Čekáme kamarády s dětmi a ty potřebují taky nějak zabavit....
Odpovědět
Profilova fotka
Taky vítám do paniky ;-) To já mám volno už od středy, takže se moc těším :-) V pátek budu asi nejspíš celý den zavřená v kuchyni, ale ve čtvrtek mám volno pro sebe, kosmetika, nehty, kávička s kolegyněma atd. 8-) Prostě relax, pátek už bude horší, ale zase to rychle uteče no a sobota to bude teprve ten pravej nářez :-D :-p Sabatko závidím ti, budeš mít ten den dřív než mi, vlastně už za 9 dní 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je pravda, no my bysme v pátek nepozbírali ani polovinu hostů. ale zase je v sobotu ve městě mín čumilů. no já půjdu z práce ve čtvrtek po obědě a pak už to bude lítat, šaty, nechty, kosmetika, kadeřnice-barva, v pátek tuplem, cukroví, vízdoba, hihi se těším, ale je mi jasný že v pátek budu dost nervéz a protivná
Odpovědět
Já mám taky volno od středy - to mám pro sebe - nehtíky, vlásky.... Mám štěstí, že mám kámošku vizážistku, takže mě v pátek přijede nalíčit a její kolegyně kadeřnice učesat domů. Rovnou taky stihnou budoucí tchýňku, její ségru a dospělou družičku. My chtěli obřad v pátek, abychom v sobotu už jenom slavili. Máme to kolem obřadu takové spíš komorní - loni v srpnu mi umřel tatínek, takže mě nepovede ;-( , proto ten obřad ani tak neprožívám. Nakonec jsme požádala přítele tátu - moc si rozumíme, ale taťulda to prostě není ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
nebud smutná, má to být krásnej den, tak na to nemysli. ale tatínkovy na hrob pak s manželem dones svou svatební kytku, dělá se to tak.
Odpovědět
Profilova fotka
mě bude malovat kadeřnice, je šikovná, ale 3 mě upozornovala že maluje chanelem, ale nemá voděodolnou řasenku, tak si dodám svou, protože jak se znám, tak budu co 5 minut řvát a to bych vypadala jako batman, no nic moc
Odpovědět
Jedeme na hřbitov přímo z oběda, aby mě taťka mohl "vidět" ve svatebním a mám na hrob objednanou spešl kytičku podobnou té mojí. Přítel dělá vojenskou historii a tak nám jeho kamarádi přijdou dělat čestnou stráž na obřad v dobových uniformách - aspoň bude nějaké vzrůšo a nebude moc čas na smutnění ;-)...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?