21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
jo to by Tě měli naučit ;-) My to taky zkoušíme na cvíču :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No á já ju budu mít sama pro sebe, max tam budem třeba 2. Takže mi všechno krásně vysvětlí a ukáže ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš to bude paráda ;-) Já teď jdu něco malého sníst a pak udělám aspoň těsto na knedlíky aby mi aspoň nakynulo..zatím pa páá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, utíkej, Dobrou chut, asi už se dneska nepotkáme, tak zítra pááá
Odpovědět
Profilova fotka
Měj se krásně áji..pááá - mně už koláčky kynou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, pá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, Macík už je určo doma, to mají s Emičkou leháro. Zajímalo by mě, jestli jí došel balíček, ale to by asi napsala.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj áji, já jela hned ráno do brna a už sem zpět a zachvilu zas jedu na cvíčo. Dneska došlo lehátko tak skládám a vypadá krásně..pak nafotím. Už sem koupila i v lékárně nějakou kosmetiku a porodní vložky s kalhotkama a v hypernové levný plinky a utěrky na zadeček tak sem dnes nadmíru spokojená :-D Já dát oběd..doskládám lehátko a budu se chystat na cvíčo takže se tu už asi nepotkáme takže zítra pááá :-) Macinka už asi bude doma..ta se má x-) Snad balíček dojde brzo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jůů, to je úžasnej nákup, to se máš, já už se taky těším, až budu nakupovat
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky moje, tak hlásím, že jsme doma. Píšu jen rychle od mamky z práce, net pořád nefunguje, tak bohužel nemůžu poslat ani nové fotečky :-S Áji, balíček mi došel, myslela jsem, že je od tebe, ještě jsem ho nevyzvedla, pošta má zavřeno a domů mi ho nedonesli. Ale teď hned se tam stavím. Předem ti teda moooc děkuju a jsem fakt zvědavá, co jsi poslala x-) holky, až budu mít možnost, tak povyprávím, teď je to hodně náročný, hlavně proto, že nemám net doma :-( ale nezoufejte, ono to snad brzy vyjde. Zatím se mějte krásně a opatrujte sebe i mimísky!!!! Papapa
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé maci ahoj mamko x-) Doufám že Vám net brzo opraví už se mooc těším až nám vše povykládáš x-) Strašně se těším i na další fotečky!! x-) Mějte se s Emmičkou co úplně nejlépe - moc na Vás myslím. Ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, ahoooj. Balíček je od nás s Ivčou dohromady. Pěkně půl na půl, akorád já ho posílala. Však až ho otevřeš tak uvidíš. Je to jen drobnost, abys věděla, že na tebe myslíme
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jinak mám na sobě těhu rifle x-) to je pohodlíčkoooooo :-D V noci byla pořádná bouřka. No a jinak nic, dneska se mi nic nechce, tak doufám, že Ivča tady bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska zas nikdo? Teda za chvilku tu budu pořád sama
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, je tu hrozná hlha, ale mám pocit že až odejde tak bude krásně, zatím oblohu nevidím. Co moje mamina a skoromamina?
Odpovědět
Profilova fotka
Halooo sem tu..To je radosti :-D Já než včera se nasnídala a uklidila tak bylo 11h.a to jsem valila k dětské doktorce která tu 3xtýdně slouží (jinak celej týden slouží ve vedlejší dědině-kousíček). Mirkova spolužačka k ní s dětičkama chodí a moc si jí chválí tak jsem se šla zeptat esi by nás taky vzala a že jo tak super. x-) No a pak následoval rychlej oběd a jela sem do brna z zubajdě a pak sme se s mirk.mámou eště stavily po nákupech. No dom jsme dojely až po 16h. Ale jako s nákupama sem to vyhrála - byly sme v CA a tam normálně měli super kojící podprdy za 500 dvě. No nekup to takže už je mám doma :-D ..A taky sem si vybrala šatky co sice pro těhotné nejsou ale přes břicho jsou úplně volné takže ty budu moct nosit klíďo až do porodu :-) Dneska kolem oběda chcu volat do té porodky esi mají tu prohlídku a esi jo tak se tam pojedu mrknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak áji super že je Ti v těhu rifličkách tak dobře :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To mně už jsou malé :-N Tak doufám že už bude teplo abych si nemusela kupovat na tu "chvilu" nové :-D Já sem úplně povolila tu gumu a eště se to dá ale jak sem ji měla zaplou na poslední dírku v té gumě tak už mě to táhlo..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tos to měla včera náročný, ale zas jsi dobře pořídila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo to jo :-) A navíc zubajda že ani nevidí žádnej kaz tak sem byla nadšená :-D A objednala sem se k obvoďačce pře eště nemám razítko v průkajdě takže já mám tento týden takový doost akční :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já ho už mám, ale hlavně díky tomů jak sem byla před 14 dny nemocná, tak sem si ho nechala rovnou dát a u azbáka sem ten den pak byla taky , vše ok, a pak se chystám ještě jednou, radši, nožná někdy v září
Odpovědět
Profilova fotka
jo já byla u zubajdy tak nějak na začátku a říkala ať dojdu eště před porodem za toho půl roku což bylo teď. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, tak to máme stejně, taky to tak vidím. Ach jo venku je tak škaredě, to je děs
Odpovědět
Profilova fotka
Co ta postýlka, už ju máš objednanou? A kdy ti dojde?
Odpovědět
Profilova fotka
Néé postýlka je ve hvězdách. Musím to nějak s manžou vymyslet..máme vyhlídlej obchod tak si tam zajedeme nějakou vybrat pře tam je výběr dobrej jen nevím kdy no..Chtělo by to abych byla v Brně a jela s mužem až pojede z práce a že bysme se tam stavili. Já myslela až půjdu 23.6.z té poradny ale to mě zase objednala eště ta obvodní na 16.40 na tu prohlídku takže to nic..no leda nějak v týdnu ale muž je teď nějakej nemocnej tak nevím. Je mu od včera zle a měl 38,4 tak až mu budu nějak líp. Horší ale bude ten kočárek :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jestli to chcete koupit v obchodě, tak problém nebude, hlavně abys to nechytla od něj. Jdu obídkovat, pak písnu, zatim pa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou chuť áji Tobě i miminku :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak sem zpět, ale za půl hodky jedu do brna pro nějaký spešl lepidlo do práce, jinak byly zapečený brambory a po cestě sem koupila luxusní meloun, asi si ještě dám, než pojedu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé to se máš. Já včera dojedla poslední kousek melounka :-) Teď jdu volat do té porodky tak jsem zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak se moc rodí mám zavolat zítra :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?