21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Jo,nás čeká taky zítka,plot a samotná zahrádka,kde se budou sadit kytičky,prokládat kameny a kůrou,ach jo.... Já zase nejvíc nemůžu z představy jak scházím z těch schodů a všichni mě poprvé uvidí,to asi zkolabuju... :-S A celou dobu si říkám,že nebudu bulet a teď se mi vdávala kamarádka-a když jsem jí 3 dny na to gratulovala,tak jsem brečela jak želva!Takže si sebe samou dokážu představit... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, já jsem dnes v plném pracovním nasazení :-D No, co vám budu povídat, já dnes skoro nespala, pořád jsem na to myslela, takže jestli to tak bude dál, tak se vdávám jako totálně vyčerpaná troska :-p Tak to já už mám v sobotu první rozlučku, takže já nemakám :-) To my budeme mít klasickou výslužku :-) No a počítám, že v neděli budeme ještě obědvat při úklidu to co zbyde :-)
Odpovědět
Ahojky Maci,já to mám stejně už od víkendu nemůžu pořádně usnout jak na to myslím a je to fakt otravné,co budem dělat tak tři dny před svatbou??? 8-( Jinak to máme stejně s tím obědem na druhý den,určitě toho zbyde hafo,podle toho co všechno maminka naobjednávala.... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak já a slzy to je epizoda sama o sobě, budeme všichni spíš jak na pohřbu. Však už sem říkala kosmetičce že jedině voděodolnou řasenku.
Odpovědět
Profilova fotka
Tři dny před svatbou budeme úplně šílet, nejlepší na tom je, že já nemůžu spát a Míša vedle mě spokojeně oddychuje :-S To mě úplně maximálně rozčiluje. ;-) Kosmetičky snad už na svatbu jinou než voděodolnou nepoužívají, ne?!
Odpovědět
To mě nenapadlo,ale já mám skvělou moji řasenku a ta voděodolná není...jiná mi takové řasy neudělá,hm,tak nevím... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Já se normálně nemaluju, takže uvidíme co na mě kosmetička vykouzlí :-D To je ale dilema :-p
Odpovědět
No,já nevím pořádně ani účes a líčení chci určitě jemné,ale jinak taky moc představu nemám...
Odpovědět
Profilova fotka
Já to nechám na holkách, oni si se mnou určitě vyhrají (aspoň to slibují ;-) ) Holky já se loučím, zase na celý víkend. Strašně to letí. Tak v pondělí jsem tady :-D To už bude za 12 :-p :-D ;-) papapapa
Odpovědět
To je jasnýýýý :-D :-D Taky přeju krásný víkend....A opalovat,opalovat!!! 8-) Jsem byla tento týden na solárku na 15min.v tom největším vedru a myslela jsem,že umřuuuu.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooj, tak u nás se pro změnu opravuje terasa aby měli všichni kde posedět.. :-D To tak strašně utíká až mě to pomalu děsí :-N :-D .. A nejvíc přemýšlím taky večer až ulehnu do postele..to miláček kráásně usne a já pořád přemýšlím jak že to teda bude nebo nebude.. A úúplně se vidím ve svatební den..to budu brečet když se budu oblíkat..když půjdu z domu..když budu vystupovat u zámku..pak při celým obředu..u focení už budu mít oči jak ropucha :-D a tak budem mít kráásný fotky!! No a hostině mě to snad už přejde :-D Jinak doufám že se přes víkend taky hezky opálím..lennanku to sis to solárko musela vážně užít!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, tak zas o den blíž :-) já se taky normálně nemaluju, max řasenku, tak chci být jemně, abych nebyla jak fuchtle
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
krásnej víkend a v pondělí už jen 12, hihi
Odpovědět
Dobreranko zelam... dievcata, cim viac sa to blizi, tim castejsie citim mravce v zaudku... brr... ;-) V pondelok idem na skusku ku kozmeticke a som veeelmi zvedava co to vykuzli.. nejak velmi sa nemalujem takze som na seba zvedava..... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den..tak už jen 14 dní..huráá :-D .. Já jdu v úterý na zkoušku účesu a v pátek ke kosmetičce tak jsem taky zvědavá..taky se právě moc nemaluju tak uvidíme.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak este 2 tyzdne a jupiii ide sa na to ;-)
Odpovědět
Ahojky holky,jaký byl víkend? My jsme dělali tu zahradu,no a jak na potvoru bylo pod mrakem,takže jsem se ani malinko neopálila.... Jén doufám,že nám nebude pršet děvčátka,to by bylo fakt blbéééé... :-S sacvi:to solárko bylo úděsné,ale ještě aspoň 2x to budu muset vydržet,no nechce se mi.... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, u mě víkend docela ušel..dneska jsme byli na autotecu a nožičky mě pěkně bolinkají :-D Sem se taky těšila jak se budu opalovat a při takovým počasí asi těžko ]-( Od středy se má ochladit ale pak bude doooufám!!!! krásně!!! Já sem taky přemýšlela nad solárkem..ale opaluju se dobře a tak uvidíme..snad bude do svatby eště hezky ať se můžu smažit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno děvčata, už jen 12 :-D :-D :-D Já se tak hrozně těším. Tak rozlučka proběhla nadmíru suprově, bylo to skvělé. NO, a perníčky jsou naprosto senzační, docela jsem překvapila svého skoromanžela, prý jsou fakt úžasné. No, na to že jsem je dělala poprvé je to fakt dobrý. Ještě jsem je ale nestihla všedchny nazdobit, je to na delší lokte. Je to pěkná piplačka :-) Ale nemůžu si na nikoho stěžovat, ušila jsem si to na sebe sama 8-( Tak krásný den, a snad se tu někdo objeví :-o Pa
Odpovědět
Ahojky dámy,to dnes máme krásně,kéž by nám počásí přálo i v náš velký den...Netuším kam by jsme se šli fotit kdyby pršelo... 8-( macinko,jsi šikulka,aspoň,že ta práce stála za to :-D Tento týden už to začne holky a ten příští,to bude teprve něco,nebudem vědět kam dřív skočit :-o
Odpovědět
Profilova fotka
JO i u nás na západě je celkem krásně :-D Nebudeme na to myslet, myslím na počasí, kdyby náhodou pršelo, tak vymyslíš variantu focení někde jinde. Mě by to samozřejmě taky mrzelo, protože se těším na fotečky z hradeb a parku, to bude paráda ;-) Myslím, že chaos už nastal a už není moc času na to něco udělat, je to prostě za dveřmi, taky už to vidíte?! :-D
Odpovědět
Jo,jo...ale ten další týden bude divoký :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a neviete ako hlasia na dalsi tyzden?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky sice jsem často nechodím ale svatbu mám také 21.6.od začátku jsem hodně na červnu 2008 :-) tak se přidávám aspon ted :-) majkaa neboj bude určitě hezky :-) sacvi-tak jsem koukala že jsi nakonec změnila šaty i místo obřadu :-) já jsem šatum zustala věrná jen s tím rozdílem že jsem těhu a začala jsem 5měsíc no a samo šaty nezapnu takže jdu příští pondělí na zkoužku s tím že mi k zipu budou přišívat gumičku tak se modlím abych vydržela a zatím moc nekinula :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Barčo, gratuluji k těhotenství, ať ti to dobře dopadne ;-) Majko, neboj bude určitě krásně a i kdyby nebylo, tak si to nenecháme přeci počasím pokazit :-D Jo jo jo, to jsou starosti a radosti s očekáváním miminka :-S , ale musím se přiznat, že ti je závidím, tak slečny hodně sil :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé barčo tak to moooc gratuluju!!! ;-) Taky doufám, že bude krááásné počasí!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno dámy, tak jen 11 :-D Snad se tu dnes někdo objevíte holky, ajo, nemáš už náhodou dovču?! Nějak tu scházíš ;-) Papapa holky a krásný den :-p
Odpovědět
Dobré ráno děvčata,no jo,nějak nám to tu upadá,ale jestli to máte jak já,tak se ani nedivím...Večer nemůžu usnout a když náhodou usnu,tak se v noci stejně budím a jsem pořád na svatbě :-S
Odpovědět
Profilova fotka
To máš pravdu :-) já to mám úplně stejně, nevím, jak to zvládnu, jestli to tak půjde dál, tak se opravdu budu vdávat jako troska ;-) Dnes jsem usnula po půlnoci a vstávala před šestou, prostě hrůza :-o
Odpovědět
Taky mám podobné vyhlídky 8-( Macinko,ty máš svatbu někde v kulturáku?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?