21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nic nepsala, snad je to OK aněkde si užívá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Áji bude to dobré neboj..jsi mladá a zdravá tak bude i miminko x-) Já jsem taky zpětně pročítala esi macinka něco nepsala :-| Tak třeba mají rozbitý pc nebo tak něco.. :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně do zítra to vydržíme, at nejsme jak stíhačkya, jdu na záchod a pak na oběd, tak se tu objevím kolem půl 12, zatim pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pa pa áji a dobrou chuť..já si jdu taky dát nějakou svačinku a pak uklízat :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak sem tu, byl přírodní plátek s opíkačkama a fazolová polívka, x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak fajn že ste si pochutnali-y :-) My jdeme teď obědvat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si taky pochutnejte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky áji..mě začlo dost bolet v podbřišku tak sem ležela a zase jdu..ach jo nevím z čeho :-| TAk se měj krásně už se tu asi dnes nepotkáme tak zítra páá
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně a zítra naženem Macíka, tak páá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, tak dneska od rána poprchává, ale je aspon 12 stupnů, tak to není tak strašný. Vídím že Macík se neozvala, tak počkáme do 10 a pak jí napíšem ;-) Vyfotila sem bříško spešl pro vás, tak tady je adresa http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
Stále chrupkáte?
Odpovědět
Profilova fotka
No co je, Ivi i ty to dnes zazdíš? :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No nic, už to nevydržím, doufám, že se na mě Macík nebude zlobit, že sem stíhačka, ale napíšu jí, snad je všechno v pořádku. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak sem psala Macince, je i s Emičkou v pořádku, nic se nestalo a pořád jsou 2v1, jen jí nejede počítač a neví, kdy jí to spraví, tak sem jí od nás pozdravovala a jak bude moct, tak se ukáže. ;-) Uf, spad mi kámen ze srdce. A Ivi co ty, ty seš kde? Snad nebudu muset zítra psát tobě, mě z vás klepne pepka, ženy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojíík, já musela eště něco podělat ale už sem tu :-D No super že se má macinka dobře..sem to s tím pc tipla dobře :-D A bříšenko Tvoje malilinkatý je krásňoučký x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ahoooj, už sem myslela. ty už jsi měla touhle dobou větší, že? Nějak se mi to zastavuje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No myslím že o kousek jo..ale počkej - abys mě eště nepředhnala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To snad nééé, jdu obídkovat, pááá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou chuť :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak sem tu, celkem to šlo, maso s omáčkou a knedla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem už taky po obídku ale jdu se chystat na cvíčo a musím jet do Brna dřív pře jedu eště k mužovi do práce a vezu jeho kolegovi slepice tak abych to stihla. Tak zatím páček a zítra ahooj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak pááá, hezky si zacvičte ;-) zítra
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj, tak se musím pochlubit, včera sem přišla domů, pro jistotu sem se ani nepřevlíkla a rovnou umyla chodbu v baráku, pak vyžehlila a uklidila všechno prádlo, pak přišel Zbyna, vysál, já za ním rovnou umyla podlahu a koupelnu, pak sem šla na masáž a jeli sme do brna mu vyměnit plavule, já mu je v pátek totiž koupila velký, což sme taky úspěšně zvládli a o půl 9 sem zalehla do postele a okamžitě umřela ale sem tak spokojená, doma čisto, všechno hotovo, ideál, dnes budu jen odpočívat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík, teda áji ty se činíš :-D Jsi holka šikovná mně by se táák nechtělo :-D Já dneska jen trošku pouklízím a chci upíct Hanácký koláče a pak esi dojede kamarádka a pojedeme spolu do Brna. No eště uvidím..A večer plaváníčko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No kdybych byla doma, tak dopoledne sem vždycky čiperná, to bych zvládla každej den trošku a pohoda, ale takhle přijdu z práce grogy a sotva udělám chleba :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jdu obídkovat a pak sem hned tu ;-) tak ti taky dopředu přeju dovrou chut
Odpovědět
Profilova fotka
To já jsem unavená pořád :-N Navíc jak se mně špatně spí v noci tak je to pak o ničem :-S Dneska tchýně dělá řízky tak že mi taky jeden udělá tak aspoň nemusím vařit a tak jdu na ty koláče ať to mám už za sebou..a dobrou chuť :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé to se máš, no já pořád doufám, že mě ta únava přejde.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už se pečou..koláčky moje..vypadají výborně :-D Už se těším jak se zakousnu :-D No a ˇuž jen čekám na obídek..a pak plná kuchyň nádobí - blééé :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no to nádobí je nepříjemný, ještě že mám myčku. Ale zas nemám koláčky :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?