21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
doufám, :-D no nic, jdu na zácho a pomalu to zabalím, za chvilku vyrážíme. Tak si uži plavčo a zítra pááá
Odpovědět
Profilova fotka
Páá áji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, tak doufám, že dnes tu budem všechny. Jaký bylo plavání, Ivi? Určitě super x-) No a já včera - ted sem grogy, včera sme přijeli od půl 3 až v 9, nějak se nám to zalíbilo. Já si koupila pyžamo, který můžu mít až do velkýho břicha, letní šaty, opet i na břicho a tričko, volné, takže od ted až po srpen, pak už asi ne. A Zbynovy plavky. a utratila sem jen 2000 za všechno i s twistrem Zato mě ted ráno budík vzbudil po 2 minutách zvonění a hned nato, sem šla rovnou zvracet, asi už na takový lítání po obchodech nemám, bylo toho moc, ale sranda.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný deníček :-D , no plavání bylo vážně bájo. Sem ani nečekala že je to tam tak pěkný :-) . Teplota vzduchu 28 a vody 28,75. Jinak tu dnes s Vámi holky nebudu a vy tu nebudete zase zítra dyž je zase ten prodloužený víkend. Já až se nasnídám tak pojedu za mamkou. Pak půjdeme do poradny - oběd (už se těšííím :-D ) a pak kouknem do nějakých obchodů s mimi věcma. No tak počítám že dojedu až někdy večer dom. Mějte se tu krásně a ne že budete moc brebtalky a já budu dočítat 5 stránek :-D Tak v pondělí ahooooj x-) Jo a maci Tebe tu v pondělí čekám pořád 2v1 ;-) x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, tak si to moc všechno uži ;-) A přeju krásnej dlouhej víkend. Uvidíme se v pondělí, jen mi prosím řekni, nepamatuješ si, za jak dlouho jsi měla ty výsledky z těch testu za 1450,-
Odpovědět
Profilova fotka
Áji výsledky té krve mně volali hned ten den a utz Ti řeknou hned na místě.
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt? takhle brzo? Tak snad to taky budu vědět takhle rychle a hlavně že to bude všechno v pořádku :-N Jinak přeju krásné pondělí. Víkend byl fajn, pohoda, udělali sme na zahradě zas plno práce, zato doma nic moc, musím dnes umýt chodbu když sem měla o víkendu službu a doma země, je tam dost čurbes.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jo Áji já taky koukala..říkali že krev budou volat ten den a já odcházela kolem 11h. a oni mně už před 14h.volali ;-) x-) Jinak muž měl víkend samo pracovní ale včera jsme jeli nakuopit pře lednička zela prázdnotou :-D A koupili jsme i přebalovací podložku pro mimi (mužík podle toho udělá přebalovací pult), pak 25 látkových plínek - z nich těch 5 je barevných (měli je v akci ;-) :-D ) jo a eště hřebínek na vlásky jsme koupili x-) Tak mám vééélkou radost že už aspoň něco máme :-D Maci na té stránce kde sis objednala povlečení do postýlky jsem si taky vybrala..ale je tam výběr velikosti té peřinky a já nevím esi tu větší nebo menší..jakou sis kupovala ty? 120x90 nebo 135x100??
Odpovědět
Profilova fotka
Jů, vy se teda činíte, no jo už jen 80 dní, a co Macík, doufám že je stále 2v1 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu kupovat tu větší, protože příští rok bude na zimu už větší, tak at ho pěkně zabalím a jako malý mimínko bude v košíku, tam je peřinka malá. ;-) Mluvím o něm pořád jako o něm, přitom bych chtěla holku, ale je to tím, že je to ten prdola :-D Už chci vědět, co to bude, třeba nám to příští týden řeknou, když se dobře natočí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To já doufám taky :-D Snad se za náma příjde dnes podívat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, ty mu budeš dávat látkový, nebo to máš na ublinknutí? 25 mi totiž jen tak na ublinkávání přijde dost, já budu kupovat jen 5 barevnejcha do postýlky a 5 bílejch na blinkání ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
I když touhle dobou už bývá vzhůru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli do zítra nenapíše, tak jí písnu SMS, dnes jí nahánět nebudem, třeba někam vyrazila
Odpovědět
Profilova fotka
Tak 5 těch barevných budu mít jen k mudr a těch 20 na ublinknutí a do košíku a postýlky a dyž prostě bude potřeba tak jsem vzala raději 20..kamarádce ani 20 plinek nestačilo ale nám doufám stačit bude :-D Jinak budu používat jednorázovky ;-) No právě že tu teď macinka nějak nebyla tak snad příjde dnes nebo jí zítra písneme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo 20? co s tím budu dělat, ne nám bude stačit 5, zbytek kdyžtak dokoupíme pak
Odpovědět
Profilova fotka
Tak zas nemůžeš po každým ublinknutí to házet do pračky, denně ti stačí jedna do kočárku jedna na rameno a jedna do košíku ( postýlky ) a na druhej den taky tolik, tak na střídačku pohoda, dobrá uznávám, abych nemusela prát po 3 tak jich asi koupím 10 :-D ale víc ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Však uvidíš ;-) Jí malej blinkal hodně takže měla pořád všude všechno poblinkané tak sem si raděj koupila taky víc..však se jim nic ve skříni nestane :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je fakt, když nebudou stačit, dokoupíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Kolik dnů vůbec macíkovi zbývá?
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě 35 dní, jůůů
Odpovědět
Profilova fotka
Tak sem to schválně hledala..35dní x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Já taky
Odpovědět
Profilova fotka
:-D to je dobrý..jéé já už chci mít taky jen 35 dní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
prosimtě, 80 je taky dobrejch co mám říkat já 200 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak to máš pravdu..raděj si nechám svých 80 než bych měla Tvoje :-D Néé neboj - uvidíš jak to uteče..teď kór přes léto to bude rychlovka a už budeš mít taky 80 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Asi jo, za měsíc frčíme na dovču a pak přez prázdniny to bude pohoda, a od září už to snad bude rychlovka
Odpovědět
Profilova fotka
to jo..a ty týdny fakt letí rachle..já myslela že nevydržím měsíc do poradny jak je to dlouho a nakonec to tak uteklo že jsem koukala..no a tak eště teď měsíc a pak už snad budu chodit častěj..při další poradně budu 31tt x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, já ted hlavně čekám na ten příští týden. Trošku se bojím, ale kdyby to nebylo v pořádku tak si to nechám vzít, radši budu brečet měsíc, než abych pak brečela 20 let
Odpovědět
Profilova fotka
No ale sem zvědavá co s tím Macíkem je, zkusím kouknout zpět v diskuzi, jestli neříkala, že tu nebude :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?